Jump to content

Progdvb 7.53.8 Türkçe

forjest
 Share

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Merhabalar beğenmenize sevindim ,yakında yeni sürümünü yapıp güncellemek lazım ileri bir zamanda bunu yapıcağım saygılarımla .. forjes

Arkadasım bu sürümü ben kullanıyorum.gayet iyi, ben codec problemi olmayan,driver,son kanal listesi olan,plugins leri tam olan bir sistem

istemiştim.Gerci cok sey istedim biliyorum kusura bakma...TESEKKÜRLER..

• 4 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

ProgDVB 6.11.6 Türkçe

progdvbm.jpg

ProgDVB, bilgisayarınızda kullandığınız digital uydu alıcı kartınız ile televizyon yayınlarını izlemeniz için hazırlanmış ücretsiz ve popüler bir DVB programı. Sky star, fly vb. birçok kartı destekliyor.

Not: Programın çalışması için '.NET Framework' gereklidir.

.NET Framework 1.1 - 3.5 Sp1 AIO + Ekstralar [hakanakt]

http://rapidshare.com/files/254505686/Net_Framework_AIO_TR___Extra.rar[/CODE]

:(

[CODE]http://rapidshare.com/files/263180352/ProgDVB_6.11.6_TR.exe[/CODE]

[/center]

Edited by NeC

• 3 hafta sonra ...

ProgDVB 6.11.8 Türkçe

progdvbm.jpg

ProgDVB, bilgisayarınızda kullandığınız digital uydu alıcı kartınız ile televizyon yayınlarını izlemeniz için hazırlanmış ücretsiz ve popüler bir DVB programı. Sky star, fly vb. birçok kartı destekliyor.

Not: Programın çalışması için .NET Framework gereklidir.

.NET Framework AIO 3.5 SP1 + Ekstralar

http://rapidshare.com/files/265324124/NET_Framework_AIO_3.5_SP1___Extralar.rar[/CODE]

[/center]

[center] :) [/center]

[center]

[CODE]http://rapidshare.com/files/268405001/ProgDVB_6.11.8_TR.exe[/CODE]

[/center]

[center][color=#000099][b][color=#FF0000]Boyut:[/color] 7,36 MB (7.694.848 bayt)

[color=#FF0000]MD5:[/color] 01eb6bb220f6cbe7ea6d26ca9cd66e98[/b][/color][/center]

Edited by NeC

• 4 hafta sonra ...

arkadaşım sinan yaptığın çalışma için teşekürler ama çalışmıyor arkadaşım ac 3 filtreyi yükledik bu sefer cybirlink codec istedi bunun üzerine ayarlardan görüntü ses varsayılan etik ama yine çalışmadı üstelik kanal listesi eski yinede teşekürler sonuçta emek harçamışın

Arkadaşlar ben bu konularda acemiyim " Twinhan Starbox SkyVision " USB harici Tv kartı kullanıyorum TÜRKSAT YAYINLARINI tv KARTIMLA İZLİYORUM Progdvb yi daha önce çok denedim ama ayarlamarı yapamadım arkadaşımız çok güzel bir paylaşım yapmış bu benim işime yararmı veya ne yapmalıyım.

Saygılarımla;

Arkadaşlar ben bu konularda acemiyim " Twinhan Starbox SkyVision " USB harici Tv kartı kullanıyorum TÜRKSAT YAYINLARINI tv KARTIMLA İZLİYORUM Progdvb yi daha önce çok denedim ama ayarlamarı yapamadım arkadaşımız çok güzel bir paylaşım yapmış bu benim işime yararmı veya ne yapmalıyım.

Saygılarımla;

tabikide işine yarayacaktır..ayar olarak yapman gereken eger ki 1 den fazla canak yada lnb kullanıyorsan diseq ayarlarını yapmandır..örneğin turksat lnb 1 de ise diseq te lnb 1 e turksat ı secmelisin..buna benzer sekilde de diger lnb leri ayarla..video ve audio kodek olarak cok fazla kodek koymana gerek yok.cunku ne kadar cok kodek olursa o kadar fazka kodek cakısması olur..video olarak cyberlink yada nvidia pure, audio olarakta ac3 ses kodegi yada moonlight yuklemen yeter..bu ayarlarıda yaparsan rahatlıkla pürüzsüz bir sekilde tv keyfi yasarsın.kolay gelsin..

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
ellerine sağlık kardeş saolasın var olasın cd ye ekledim sorunsuz çalıştı sp3 ve sonraki güncellemeler de dahil ve hiç bir sorun yok tekrar teşekkrüler forjest

güzel kardeşim emeğine bileğine sağlık yanlız bende Win 7 var inşallah çalışırmı bilmiyoru sorun şu hem win 7 de çalışacak hemde Haupauge Dijital TV kartına portable yapsan varya dadından yinmez :D

ellerine sağlık kardeş saolasın var olasın cd ye ekledim sorunsuz çalıştı sp3 ve sonraki güncellemeler de dahil ve hiç bir sorun yok tekrar teşekkrüler forjest

ellerine zihnine sağlık kardeşim Win 7 64 bitte çalışırmı bide ona göre portable yapsan bide Tv Kartı Haupauge marka

ona da güzellik yapsan varya çok mutlu edersin beni

ellerine zihnine sağlık kardeşim Win 7 64 bitte çalışırmı bide ona göre portable yapsan bide Tv Kartı Haupauge marka

ona da güzellik yapsan varya çok mutlu edersin beni

hayır win7 64 bitte skystar 2 tv kartı driver ı kendi sitesinde vardır ama güncel değildir. bu arada hauppauge nova hd2 sd2 mi kullanıyorsunuz?

• 3 ay sonra...

skystar2 kullanıyorum ancak çalışmadı proğram çünkü proğramın aygıt listesinde skystar2 yok önemli değil eski sürümü yetiyor bana sadece denemek istemiştim bu arada şu ana saatin yanında olan simgesi olan proğramın otomatik yükleneni yokmu?her fotmatta tekrar kurmaktan nefret ediyorum

slm.a ustam bende kursum programı ama aygıt başlatılmadı hatası alıyorum ve kanalları açmıyo

Kullandıgınız tv kartının driver ı yuklu değildir.ondan alırsınız bu hatayı..driver ı yukledikten sonra tekrar deneyiniz..

Kullandıgınız tv kartının driver ı yuklu değildir.ondan alırsınız bu hatayı..driver ı yukledikten sonra tekrar deneyiniz..

[/quot

aygıt bulunamadı hatası driverden değil cd de bulunan server 4 pc uygulamasını kurmadığınız için

saatin yanında yeşil yada kırmızı simgesi olacak

ondan sonra progdvb yi kurarsanız sorun yaşamazsınız

aygıt bulunamadı hatası driverden değil cd de bulunan server 4 pc uygulamasını kurmadığınız için

saatin yanında yeşil yada kırmızı simgesi olacak

ondan sonra progdvb yi kurarsanız sorun yaşamazsınız

server 4 pc genellikle driver kurulumdan sonra otomatik kuruldugu için oyle dedim..ayrıda yuklenmezmi yuklenir tabi ama arkadasın pc de durumun ne oldugunu bilmediğimiz için sıfır makina olarak dusunuruz..sonucta driver yuklu olmadıkca server 4 pc kursanda sonuc alamazsın..o yuzden adamlar ilk drver ı arkasından server 4 pc yi kurdururlar ;)

• 1 ay sonra...

5528ed31.png

ProgDVB 6.45.1 Final

Not: Programın çalışması için .NET Framework gereklidir.

Please register to see this content.

• semsibey changed the title to Progdvb 7.53.8 Türkçe