Jump to content

50 Sað Tuþ Eklentisi (allÝnone)+25 Tweak

secondert

Recommended Posts

blackman12 arkadaþýmýn yaptýðý sað tuþ eklentileri içinde oldukça kullanýþlý eklentiler buldum ancak bunlarý sistemden kaldýrmak profesyonel olmayan arkadaþlar için çok zor olduðundan hepsi için kaldýrýcýlarýný da yaptým

Birkaç eklenti de kendim ekledim, AllÝnOne haline getirdim ama grafiði ile fazla uðraþmadým.

50 parçayý, Bilgilendirmelerini ve Kaldýrýcýlarýný tek pencereye sýðdýrmayý baþardým

Ancak 25 tweak i ayrý bir sayfa yaptým.

Birkaç bilgisayarda test ettim. (Kendi bilgisayarým 3 iþletim sistemi ve üçünde de tümünü denedim)

33p338m.jpg

zn4nqf.jpgao1i4o.jpg

1zxtwuu.jpg2cmx0g5.jpg

2ahcsk9.jpg

Virüs uyarýsý veren dosya baþka bir sürüm ile deðiþtirilmiþtir

Gönder menüsü hatasý düzeltilmiþtir

http://rapidshare.com/files/187000252/50SagTus-EklentisiByM.H.Orhan.exe.exe[/CODE]

[/center]

Saçma sapan mesajlarla konuyu kirletmeyiniz

Çekemediðiniz bir unsur mu var?

Virüs olmasý olanaksýz arkadaþým bunu kaç tane sistemde denediðimi saymadým bile, sen antivirüsüne yada kendine bi bak önce, hiç yakýþýr bir davranýþ deðil. 7 gündür uðraþýyorum senin yorumuna bak!!!

Sen Alttaki resimden bir saat içinde indiren insanlarýn kaç kiþi olduklarýna bakadur ben bi üstteki arkadaþý cevaplayayým.

screen234217rt7.jpg

Dostum resimde gördüðün gibi indiriliyor, rapid serverinde aradabir kesintiler oluyor bu sýra denk gelmiþ olabilirsin

Bir daha dene istersen

Arkadaşlar o gördüğünüz İmageshackert programıdır

Hemen hemen tüm antiler tarafından virüs olarak görüntülenir

bunun nedenini bilmiyorum ancak onu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum programı kullanan arkadaşlar bilgiyi paylaşsınlar lütfen

İmageshack için kaspersky virüs diyor.Yanlış alarm .Bende de oldu.Ve dosyayı kullanılmaz hale getirdi.En iyisi kaspersky i kapatıp

öyle indirmektir.Kısaca dosya temiz.Yükleme yaptıktan sonra mutlaka imageshack programını kaspersky ye temiz olarak gösterin.Yoksa açya çalıştığınızda anında silecektir.Saygılarımla

Madem bir çalışma yapıyorsunuz bari kullandığınız programlara saygısızlık etmeyin.2 Dialog'u değiştirip programı mı sahipleniyorsunuz..Çok ayıp valla.Adam bunları yapmak için o kadar emek veriyor siz gelip 2 yerini değiştirip yayınlıyorsunuz..Reklam kokan hareketler bunlar :) Bunlara gerenk yok !

E kullandığı programlar tamamıyla benm eklentilerim buradaki sunumda adım geçiyor ama başka sitelerdeki (ki siz o siteyi biliyorsunuz aio da adı geçiyor) sunumlarda ismime rastlamadım en azından aionun bir köşesine adımı yazmanı beklerdim.Diğer yaptıklarında ekstra.Yinede kaldırmaları hazırladığın için teşekkürler

Haklýsýn @blackman12. Senin aio yu hazýrlarken birkaç tanesi için yardým etmiþtim. Araþtýrmadýðýmýz shell sitesi kalmadý. Bakmadýðýmýz forum kalmadý. Þimdi o kadar verdiðin emek, aio hazýrlama iþlemleri, bir çýrpýda iþte böyle siliniyor.

Ayný þey @c-ronaldo için de geçerli.

Öncelikle Diðer bir sitede C-Ronaldo ya programýný editlemediðim ama about kýsmýný kendi yaptýðýndan örneklediðimi bir yýl önce türkçe çevirisini yaptýðým paylaþýmýn da linkini pm olarak yollamak suratiyle kanýtlamýþ olduðuma inanýyorum. Kimsenin emeðinde gözüm yok

Eklentilerden Bazýlarýnda türkçeleþtirme eksikleri vardý, bunlarý düzeltmiþ olmama karþýn about kýsýmlarýnda Blackman12 ismini silmedim

Hatta Programa adýný ekleyen arkadaþ kim olursa olsun yanýna Uninstaller M.H.Orhan yazdým

bu da programýn kaldýrýcýsýnýn tarafýmdan yapýldýðýný iþaret eder.

Paylaþýmdaki tüm programlar senin verdiðin paylaþýmdan deðil Blackman12

çoðu öyle ancak bunu all in one içine yazmayý düþünmediðim için vicdan azabý hisstemiyorum çünkü oprogramlarýn taraflarýnýzdan türkçe edilenlerinin hepsine bakýnýz (Hash bilgisi sekmesi, Foto düzenleyici vs) Onlarda yine sizlerin isimleri olduðu gibi duruyor.

Yalnýzca açýklamadan bir kýsmýný (link vs) eksiltip Uninstaller: M.H.Orhan yazdým

Bunda da etik olmayan birþey yok. Bir yýl önce de program türkçe çevirisi yapýyordum, þimdi de yapýyorum.

bir mb bile olmayan küçük dosyalarýn içinden emek çalacak deðilim.

Þimdiye kadar kendi sitemde de yayýnladýðým için 4 programdaki Türkçeleþtirenin ismini sildim, ancak bu süreklilik arzeden bir durum deðildir.

Zira Bu gibi bazý paylaþýmlara yapýlan tüm müdahelelere raðmen yine kimsenin emeðine dokunmadan paylaþýmlarýma devam edeceðimi belirtmek isterim.

Ýçeriði derinlemesine incelemeden beni bu þekilde rencide etmeye hakkýnýz yok.

bir haftalýk bir emeðinizi bu þekilde biri kirletse ne cevap verirsiniz?

C-ronaldo nun hazýrladýðý imageshackert kaç ay önce yapýldý bilmiyorum ancak benim yaptýðým tam bir yýl önce þu an kapalý olan MakaleGazetesi sitesi program bölümünde forumdaki arkadaþlarým için türkçe olarak hazýrladýðým programdý.

Sadece About kýsmýný yapmamýþtým. Bu nedenle C-Ronaldo nun içeriðinden faydalanmýþ olmam emek hýrsýzlýðý deðildir. yorumlarýnýzý profesyonel bilinç ölçüsünde yapmanýzý önemle rica ediyorum.

ayrýca Doruk arkadaþýn yaptýðý açýklama da hiç makul deðil. Paylaþýmlarýnýz ziyan edilmedi ki?

Ýsimleriniz silinmedi ve içerik deðiþtirilmedi, Kaldýrma kodlarý eklendi ve ayný içerikle 50 in 1 olarak yeniden verildi.

Nedir yani? anlayamýyorum burada kimsenin zoruna gitmesi gereken bir husus yok. Herkesin emeði olduðu gibi duruyor, emeklerinizi bir araya getirip daha iyisini yaptýðýmý görmek sizi mutlu edecekkken beni forumda bu þekilde rencide etmeniz neden?

Zira program editlemeyi bilen yalnýzca sizler misiniz?

E tabiki programlardan adımı silmeyeceksin ama yine de mustafa_x in yaptığı gibi seninde programların temelinin ben olduğunu söylemeni beklerdim he benm için çok mu önemli değil.Öyle olsa şu anda yaptığım tüm programlarımı paylaşır hiç olmadık yerlerinede blackman12 yazmayı bilirim.Zaten yine öyle olsa cronaldo sesini yükseltmeden önce ben yükseltirdim.Sonuçta her gün forumdaki tüm konuları gözden geçiren biriyim.

Valla senin o bir haftalık o aionu biz toplamak için dorukla o site senin bu sözlük benm dolaştık durduk.Ben yine de kimseye karışmam sadece öneriydi benmki benm programlarım hariç olarak eklediğin tweakler hangi siteye yazsan çıkacak tweaklerdir ancak türkçeleştirilen programlardan bazıları türkiyede ilktir.Hatta bazıları tarafımdan kodlanmıştır.Bunun için o aioda ismimin geçmesini önermiştim.Dediğim gibi çokta farketmez.

Paylaþýmýn baþýnda adýný belirtmiþim diðer sitede üye olmadýðýn için adýný da vermem etik olmaz, programýn alýntý olduðunu düþündürür.

All in one içine adýný yazmadým evet ancak yine diðer bir sitede indirildiði düþünüldüðünde yine alýntý olduðunun düþünülmesi var.

Artý eklentilerin senin olduðunu inkar etmemiþim (Hepsi senin deðil, 17 tanesi bende mevcuttu)

Artý bu eklentileri bu þekilde bir arada toplasaydýnýz ben de toplamak gereðini duymazdým

Artý 25 Tweak her sitede bulunuyor ama format sonrasý hepsini bir arada bulmak için bu þekilde all in one yapmýþým, bunun konu ile ne alakasý olduðunu anlamadým?

Madem heryerde vardý neden siz biraraya getirip yapmadýnýz.

Ýmageshackert programýnýn Bir yýl önce tarafýmdan türkçeleþtirildiðinin kanýtý alttaki linktedir

Please register to see this content.

Bu link rapid premium hesabýma 2008 in ikinci ayýnda yüklenmiþtir.

Ronaldo nun açýklamasýna cevap veren arkadaþlar linkteki dosyaya baksýnlar,

EFE

Madem bir çalýþma yapýyorsunuz bari kullandýðýnýz programlara saygýsýzlýk etmeyin.2 Dialog'u deðiþtirip programý mý sahipleniyorsunuz..Çok ayýp valla.Adam bunlarý yapmak için o kadar emek veriyor siz gelip 2 yerini deðiþtirip yayýnlýyorsunuz..Reklam kokan hareketler bunlar smile.gif Bunlara gerenk yok !

Programý Ronaldo tr çevirdikten sonra hatalarýný onunkine bakarak düzelttmeye çalýþtým. Yapamadým

Sonra da kendiminki ile ayný hale getirdim ancak sonuç olarak programý daha önceden zaten tr çevirmiþim

120grd3.jpg

bu nedenle Abuk açýklamaný umursamýyorum bile;)

Herþey bir yana, sizlerin de emeðe saygýsý bu kadarmýþ:D

7 günümü alan zaten programlarýnýz ile uðraþmak deðil bulduðum hata ve eksiklikleri gidermekten ziyade kaldýrýcýlarýný yapmaktý. küçük bir detayý kocaman bir kaos yapmak iþinize gelyorsa buyrun devam edin.

Önce bir araþtýrýn, Kendinize sorun bakalým "acaba gerçekten Ronaldo mu önce tr çevirisini yapmýþ.

Birçoðunuz haksýz açýklama ve iftirasýný temizlemeden özür bile dilemeden yoluna devam edecektir.

Bu þekilde olmamasý gerekirdi diye düþünüyorum. (Ýçerik hakkýnda yorum yapmak isteyen incelemesini daha da detaylandýrsýn.

Tüm yazılanları okudum her ne şekilde olursa olsun secondert eline sağlık güzel bir iş çıkartmışsın.

Hiç bir ücret istemeden çalışan ve yaptıklarını bizimle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Bazen bu tür şeyler olur paylaşım ruhu içerisinde anlayışlı olmak gerek diye düşünüyorum.

@_EFE_

Bence yazdıklarınızı biraz daha ciddiyetli yazarsanız karşınızdakileri incitmemiş olursunuz.

Sonuçta sizde addonlarım diye adını değişerek yayınladığız çalışmaların kaynaklarını göstermediniz ama kimse sizi eleştirmedi.

Yazdıklarınız açısından çelişkidesiniz.

Benim yayınladığım addonları açıp baktığınızda içindeki programın sahibini görebiliyorsunuz.Etiketi değiştirmiyorum..Burda çelişkili bir durum göremiyorum.Neyse polemik konusu yapmaya gerek yok.Sonuçta herkez birşeyler paylaşmak için burada.Yinede çalışma için teşekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...