Jump to content

tuxedomask

Üye
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tuxedomask's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

76

Reputation

 1. 2023-x64 tabanlı Sistemler için Windows 11 Version 23H2 11 Toplu Güncelleştirmesi (KB5032190) gelmiş.
 2. Bu da lite çalışma zaten reg ayarlı diye biliyorum,hem dil ekleme seçeneği aktif fransızca eklenebilir ve diğer diller de diye tahmin ediyorum,ayrıca winxlite kurmuştum mesela onda da tr dil eklenebiliyordu omnuda deneyebilirsin ama c klasörünü adını değiştirdiği admin açtığı için ben güvenemedim ısınamadım onun yerine benuslunun çalışmasına döndüm her şeyi kendim ayarlayabiliyorum gereksiz şeylerde kapatılmış.
 3. Ben bunu kullanıyorum home,home single vs hepsi var bende home sürüm kullandığımdan onu kurdum güzel sistem bunu kullanabilirsiniz hem tr üstadın da reg ayarları kullanılmış.
 4. Bir de daha önce windows yüklemeden çipset driverlarını ben kurduğum içinmidir nedir update de böyle gözüküyor ve yeniden denesem de yükleme hatası diyor.
 5. Tahmin ettiğim gibi ondanmış microsoft tv kartına bile karışıyor çekirdek yalıtımı açıkken sürücü bozuk vs gibi bir bahaneyle engelliyor ama bunu kapatınca sıkıntısız kullanabiliyorum,sistemi kurdum bu sorun dışında(o da microsoftun haltı tabi) bir sıkıntı yaşamadım ben de rufus 4.3 kullanarak kurdum oemi kaldırdım kendi aktif oldu elinize sağlık.
 6. Malesef bu sürümde yeni olduğu için gene tv kartı driverımı çekirdek yalıtımını kapatmadan kuramıyorum ama çekirdek yalıtımı kısmına girmek istediğimde yetkiniz yok diyor çekirdek yalıtımına girip kapatmak için ne yapabilirim tv kartımın driverını kullanmak istiyorum.
 7. otomatik aktivasyonu kullanmak istemiyorum, acaba isteğe bağlı ekstra olarak mı geliyor masaüstüna yoksa kurulumda mı aktif ediyor eğer öyleyse içinden çıkarabilirmiyiz kendi lisansımızı kulanmak için.
 8. Kurdum güzel sistem yalnız windows çekirdek yalıtımı açık olduğundan bazı driverlarımı yüklemekte sıkıntı yaşadım ama onu kapatınca sorunsuz yüklendi belki birinin işine yarar güncellemeleri de sorunsuz yükledi şu an son sürüm gayet stabil sıkıntısız kullanıyorum emeğiniz<e sağlık.
 9. Ben de yeni güncellemeyi yaptım görsel programsız sürümü kurmuştum ama malesef bi türlü yeniden başlatılamadı sistem mecbur reset attım sonrasında bir sıkıntı ise olmadı kaldığı yerden güncelleme devam etti sonrasında yeniden başlatmada kapanmada sıkıntı olmadı.
 10. Sadece bazen ses çubuğu simgesi kayboluyordu şu an geri geldi. Amd apu kullanıyorum son sürümü sorunsuz yükledim.
 11. Kurdum stabil,seri bir sistem olmuş şimdilik bir sıkıntısını görmedim,dijital home lisansımı girdim etkinleşti. Görsellik olanı kurdum oldukça şık olmuş,başlat çubuğu ayarlamaları filan da güzel,yapılan performans gizlilik ayarları her şey güzel olmuş umarım büyük şubat-mart güncellemesi çıkınca da yenisi çıkarılır.
 12. Telemetry kapatıldı mı acaba,dosya geçmişi filan gizlilik ayarları var mıdır sistemlerde.
×
×
 • Create New...