Jump to content

barto_club

Üye
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About barto_club

 • Rank
  Yeni üye

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. How much ve How many konusunu kolayca kavrayabilmeniz için öncelikle ingilizcedeki Countable- Uncountable – Sayılabilen ve sayılamayan İsimler konusunu öğrenmiş olmanız büyük önem taşımaktadır

   

  1. furopebelu

   furopebelu

   Ben shan'tı bile biliyorum o da neymiş

  2. Cyph3r
 2. format işlemi en fazla 2 saat sürüyor, diyelim. bu zaman aralığında sistemindeki donanımların üretici firmaları yeni sürücüler yayınlama ihtimali bana göre milyonda birdir. yeni sürücü arayacak programlar yerine senin önceki sistemindeki sürücüleri yedeklemen yeterli.
 3. tılsımlı kitap'la herkes dalga geçerken meğerse bunun bir de tılsımlı işletim sistemi olanı varmış arkadaşın işletim sistemide aynen alttaki kitap gibi..
 4. bizde çoğunlukla windows ve office isolarını oralardan indiriyoruz. ardından iso'ların hashlerini karşılaştırarak orijinal msdn ve sorunsuz indirilmiş olup, olmadığını kontrol ederiz. bu da işi senin yerine yapacak faydalı bir program.
 5. birisi böyle çözmüş https://www.sevenforums.com/tutorials/140592-hard-drive-turn-off-hard-disk-after-idle-never.html
 6. o zaman bu yöntemi denememişssin. arkadaşından bir usb veya harici disk al. burada sisteme daha önce tanıtılmamış bir donanım olması gerekiyor. bilgisayarı kapat. arkadaşından aldığın harici donanımı takıp, bilgisayarı başlat. masaüstüne geldiğinde harici donanımın sürücüsü yüklenince bakalım senin derin uykuda -deep sleep mode- olan "network controller" o arada uyanacak mı?
 7. ESET Smart Security 8.0.319.1 Final TR + yıl olmuş 2019.. 2015 model bir antivirüs ile internette ne kadar güvenli dolaşabilirsin?
 8. idm'nin diğer indiicilere nazaran onu bir adım ön çıkaran özelliği yarıda kalan indirmeyi devam ettirebilme özelliğidir. leech, cbox, debrid gibi sitlerde indirme yapıyorsanız o sitelerdeki modlar vs şiddetle idm kullanmanızı tavsiye ederler.
 9. yabancı dizi ve filmlerin türkçe ses dosyalarını paylaşan forum ve bloglar var. işinizi oralardan hal edebilirsin.
 10. burada var olduğunu söylüyor: https://www.crucial.in/ind/en/compatible-upgrade-for/HP---Compaq/hp-15-bs017nt bu da nasıl takacağının vidyosu:
 11. bios'dan bakacaksın. sonuçta bir aygıttan bahsediyoruz. sendekinin yeri veya türü alttaki resimden farklı olabilir. ama aygıt. donanımında varsa muhakkak ki bios'da bir ayarı olacaktır.
 12. mavi ekran hatası verdiğinde genellikle minidump dosyası oluşur. eğer ki ayarlardan disable etmediysen, orasını bilmem. işte o dosyayı da "WhoCrashed" vb. yazılımlara ile açarsan sana mavi ekran hatasının nedenini gösterecektir
 13. kulaklık girişi bilgisayar'a takılı iken bilgisayara reset at. bu şekilde bilgisayar sisteme tanıtılacak farklı donanımları tanıması daha kolay oluyor.
 14. her ayın ikinci salı günü windows güncellemelerinin yayınlandığı gündür https://en.wikipedia.org/wiki/Patch_Tuesday
 15. 1. Aşağıda açıklandığı gibi 7, 8 ve 8.1 kullanıcıları için ücretsiz yükseltme fırsatı 2016 yılında sona erdi. https://support.microsoft.com/tr-tr/help/12435/windows-10-upgrade-faq 2. 1903 V2 sürümüdür. 3. https://www.tnctr.com/topic/450916-kms2038-dijital-online-aktivasyon-suite-v8/
×
×
 • Create New...