Jump to content

Tnctr Üyelerine Özel Bedava Hosting

liseliny

Recommended Posts

Arkadaşlar ben şahsen tnctr den çok yardım aldım Çok işime yarayan programları burdan buldum ama ne yaziikki Bazen bi teşekkürü bile edemedim.Ve Bundan Dolayı üye sayısını arttırmak için Üyelerine özel 50 Mb (şimdilik gücüm buna yetiyo :D ) Alan Hediye veriyorum

Özellikleri 50 mb alan Ücretsiz scriptler linux sistem 10 gb trafik ve subdomain alan adı ( .com .net .org alan adını isterlerse deSadece domain ücretini öderler o kadar...

Not : Eğer tnctr Üyesi sorgulaması yaptığımda çıkmazsa anında silerim Hostu

İletişim ÖM ile

arkadaşlar ufak bi hatırlatma yapmak isterim Subdomain isteyenlerde sadece ftp ile işlem yapabiliyorsunuz Panel sadece domaini olan veya alacak olanlara olabiliyor Sebeb : Subdomaine bir türlü plesk panel kullanıcı girşi yaptırılamadı

Arkadaşlar isteklerinizi lütfen ÖM ile yapınız Buraya yaptığınız isteklere bakamıyorum Sadece Öm istekleriniz değerlendirilecektir

Arkadaşlar Ücretsiz alanımız bitmiştir Sponsorumuz www.akillibilisim.com a teşekkürlerimizi sunuyoruz

Eğer İhtiyacınız var ise 250 mb alanlı vista panelli www.akillibilisim.co.cc adresinden hizmet alablirsiniz

İlginize teşekkürler eder Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize

kapış kapış gidecek bir başlık guzel bir hizmet tebrik ediyorum..

ihitiyacım olmadığı için ben almayayım ihtiyacı olanlara da engel olmayayım ama çok güzel hareketler bunlar :D inşallah bende birgun dagıtabilecek kadar geliştiririm şu host olayını ...

Arkadaşlar ayıp olmazsa birşey soracağım ben de almak istiyorum ama pm ney bilmiyorum

Site içi öel mesajlaşmadır İlginize teşekkürler

Hostumuz şuan için 2011 yılına kadar garantili allah nasip ederde Paramız olursa tabikide bir teşekkür için bile olsa devam ettireceğiz

PM lerin hepsine cevap yazdım ve şuan için ( yani 2 saat içinde ) 10 arkadaşa da sitelerini teslim ettim

İlginize teşekkürlerimi sunar İyi Çalışmalr dilerim

Güzel Bir Konu.Ama İlgilenmeyecek Olanlar Hiç Almasın Gerçekten Yapmak İsteyenler Alsın.Yada Buna Arkadaşında Dediği Gibi Mesaj Sayısı Sınırı Koyulsa Daha Güzel Olur.Teşekkürler Arkadaşım Güzel Düşünce.

bazı arkadaşlarımız doğru bir konuya değinmiş mesaj sayısına göre bir sınırlandırma yapsan dha yararı olur.

çok düşünceli bir dvranış tebrik ediyorum bnm ihtiyacım yok ben webde tasarlıyorum hostuda kolayca alabiliyorum

ama bence mesaj işi iyi olur kzanan hem bizler hemde tnctr olur

Site içi öel mesajlaşmadır İlginize teşekkürler

Hostumuz şuan için 2011 yılına kadar garantili allah nasip ederde Paramız olursa tabikide bir teşekkür için bile olsa devam ettireceğiz

PM lerin hepsine cevap yazdım ve şuan için ( yani 2 saat içinde ) 10 arkadaşa da sitelerini teslim ettim

İlginize teşekkürlerimi sunar İyi Çalışmalr dilerim

Varsa ben de alayım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...