Jump to content

Ekran Alıntısı çalışmıyor

SlmSnr
 Share

Recommended Posts

Mağazadan gelen güncellemeyi yükledikten sonra  bu tür sorunla karşılaştım hiçbir şekilde çalmıyor. Kısayol tuşu bile işlme görmüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba microsoft kaynaklı sorun mu yoksa sistemsel bir sorun mu? Format atmak istemyrm sistemim modifiyeli ve hafif sistem kurdum kendime. Yardımlarınızı bekliyorum.

image.png

SlmSnr, 11 dakika önce yazdı:

Mağazadan gelen güncellemeyi yükledikten sonra  bu tür sorunla karşılaştım hiçbir şekilde çalmıyor. Kısayol tuşu bile işlme görmüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı acaba microsoft kaynaklı sorun mu yoksa sistemsel bir sorun mu? Format atmak istemyrm sistemim modifiyeli ve hafif sistem kurdum kendime. Yardımlarınızı bekliyorum.

Please register to see this content.

Modifiye bir sistem sorununu en iyi sistemi hazırlayan çözebilir veya yönlendirir.

Çözüm bulamıyorsanız da alternatif ekran resmi alma araçlarına yönelebilirsiniz. Daha yetenekli araçlar mevcut olduğunu göreceksiniz. WinSnap gibi mesela.

MrRush, 3 dakika önce yazdı:

Modifiye bir sistem sorununu en iyi sistemi hazırlayan çözebilir veya yönlendirir.

Çözüm bulamıyorsanız da alternatif ekran resmi alma araçlarına yönelebilirsiniz. Daha yetenekli araçlar mevcut olduğunu göreceksiniz. WinSnap gibi mesela.

Dediğin olabilir ama çok düşük bir sistem hafif stabil olarak yaptım çünkü notebookuma da kuruyorum eski olduğu için ve ayrı bir program rami yoruyor ondan dolayı çözüm aramak istedim teşekkür ediyorum yinede.

SlmSnr, Bir saat önce yazdı:

Dediğin olabilir ama çok düşük bir sistem hafif stabil olarak yaptım çünkü notebookuma da kuruyorum eski olduğu için ve ayrı bir program rami yoruyor ondan dolayı çözüm aramak istedim teşekkür ediyorum yinede.

"faststone capture" programını herkese şiddetle öneririm

hem boyut olarak hem de ram kullanımı ile tam bir fps programıdır

ekran görüntüsü alma ve ekran kaydetme bilinen özellikleridir

bir de bilinmeyen özellikleri var:

mesela iki veya daha çok resmi ister yan yana, ister isen alta alta rahatlıkla birleştiribiliyorsun. yani "kolaj" yapabiliyorsun

özelikle manga okuyanlar bilir: "double pages" genelikler ayrık verilir.

bu program sayesinde hızlıca o sayfalar birleştirilebiliyor

önceleri bu işlem için photoshop kullanırdım

Edited by barto_club

Cent browserin yakalama özelliğini haricen kullanıyorum. Tam aradığınız çözümdür. Çıkarın kısayol yapın anında kullanın.

a.gif.f1afab625b3cdd3589fb43306ad140ef.gif

Kısa gifler kaydetmek için

Çok hafiftir. Düzenleme işleri sistemdeki paintten pekala yapılabilir.

• Like 1

kadetti, 6 saat önce yazdı:

Cent browserin yakalama özelliğini haricen kullanıyorum. Tam aradığınız çözümdür. Çıkarın kısayol yapın anında kullanın.

a.gif.f1afab625b3cdd3589fb43306ad140ef.gif

Kısa gifler kaydetmek için

Çok hafiftir. Düzenleme işleri sistemdeki paintten pekala yapılabilir.

Eyvallah üstadım güzel paylaşım iki uygulamayıda sistemime monte ettim güzelce kullanıyorum böyle yararlı başka program varsa gönder gelsin

• Like 1