Jump to content

Bu Pc En Fazla Kaç Lira Eder ?

Execution.

Recommended Posts

Anakart modelinide atta tam olsun yazayım fiyat. verecegim fiyat 1.si Alış , 2.si Satış olarak belirleyecegim yani bir bilgisayarcı olarak bu şekilde yardımcı olabilirim.malüm hergün 2.ci el pc alıp satıyorum.(ilker Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri)

İşlemcin: 55 Lira

Ramin: 15 Lira (Oem Marka DDR400 )

Harddiskin : 30 Lira

Monitör: 70 Lira.

O Kadarda insafsız olamassın kardeş verdigin fiyat toplamda 170 tl ediyor...tamam verdigin fiyat mantıklı olabilir. Ama bu verdigin fiyat bir bilgisayarcının alacagı fiyattır.örnek veriyorum. diyelimki bu hazır pc ben aldım 200 tl ye müşteriyi incitmeden. ve bunu satmam gerek, çünkü ödedigim parayı(200 tl) olan ücreti kurtarmam ve bundan kar elde etmem gerek.Onun için bunu en (En fazla) 350 tl ye satmam lazım.ki kar etmeliyim.bu şekilde...

O Kadarda insafsız olamassın kardeş verdigin fiyat toplamda 170 tl ediyor...tamam verdigin fiyat mantıklı olabilir. Ama bu verdigin fiyat bir bilgisayarcının alacagı fiyattır.örnek veriyorum. diyelimki bu hazır pc ben aldım 200 tl ye müşteriyi incitmeden. ve bunu satmam gerek, çünkü ödedigim parayı(200 tl) olan ücreti kurtarmam ve bundan kar etmem gerek.Onun için bunu en (En fazla) 350 tl ye satmam lazım.ki kar etmeliyim.bu şekilde...

okadar buyuk fıyata o sıstemın ıkıkatını alırsın kardes kusura bakma

okadar buyuk fıyata o sıstemın ıkıkatını alırsın kardes kusura bakma

o halde bir bilgisayarcı olarak onun iki katını dedigimiz fiyata alabilirmiyim.5 adet

Buradakilerin hepsi şahit olsun ben istiyorum özel at.

Beleşe versem daha mı iyi olur _?

Anakart modelinide atta tam olsun yazayım fiyat. verecegim fiyat 1.si Alış , 2.si Satış olarak belirleyecegim yani bir bilgisayarcı olarak bu şekilde yardımcı olabilirim.malüm hergün 2.ci el pc alıp satıyorum.(ilker Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri)

Sanırım Asus'du anakartın markası...Burda yani Mersin'de 500 Lira gibi bi fiyatla satarsın dedi bi tanıdık bilgisayarcı abim...Onunda senin gibi bilgisayar&güvenlik sistemleri dükkanı var...

Evet Asus ise biraz para eder cünkü bios güncellme yapılması durumunda Dual CPU Destekleme sansı cok yüksek ama hangi model oldugunu yazmadıgın için sadece atabilirim bu durumlarda:-)).neyse 500 etmez bu fiyata alacak biri varsada kesinlikle pc ile hiç alakası olmayan biri olabilir yani bi şekil kazık türü olmuş olur.en son satabilecegin fiyat 380 gecmemeli.

bu arada mersin o kadarda uzak sayılmaz bize,Arada mersinlilerede Selam olsun (G.antep)ten Sevgiler ve Başarılar TNC forum girişimcilerine

kardeş 70 lira monitör bulamassın

kardeş 70 lira monitör bulamassın

kardeş markalarına göre değişir tabi ama iii markalar alırsan fiyatlar baya artar ama ii olur ii markalardan alırsan markalarını weririsen araştırma yapabiliriz

o halde bir bilgisayarcı olarak onun iki katını dedigimiz fiyata alabilirmiyim.5 adet

Buradakilerin hepsi şahit olsun ben istiyorum özel at.

toptan fıyatından bılgısayarcılar 200 e 300 e çıft cekırdek pc duzebılıyor onlar ucuza alıyorlar parçaları sadece kasadan bahsedıorum bu arada

Beleşe versem daha mı iyi olur _?

Sanırım Asus'du anakartın markası...Burda yani Mersin'de 500 Lira gibi bi fiyatla satarsın dedi bi tanıdık bilgisayarcı abim...Onunda senin gibi bilgisayar&güvenlik sistemleri dükkanı var...

o sistemi 500 e sat gel benım pc yı bedava verıyım üste onu alacak adam kesınlıkle anlamayan bi insandır kusura bakma ama kardes 500 rüyada gider anca çok uçuk

Dostum birincisi herkesin dediği gibi monitör.

70 TL biraz abartmışsın.

Bir de 512 MB DDR 400 mhz 15 lira nasıl ediyor ???

O zaman elimde iki tane 512 mb ddr2 533 mhz ram var 50 TL eder dimi :)

70 TL biraz abartmışsın.

Ram

http://bilgisayar.gittigidiyor.com/Masaustu-PC-Donanim_DDR-Ram_W0QQkatZZbcpdQQIS0_ZZQQIS100_391ZZ4227&TumItemSpecs=1&CatLink=1[/CODE]

Lcd

[CODE]http://bilgisayar.gittigidiyor.com/Monitor_LCD-TFT-Monitor_W0QQkatZZbfdQQIS0_ZZQQIS100_414ZZ4342&TumItemSpecs=1&CatLink=1[/CODE]

70 TL biraz abartmışsın.

yok dosdum ddr2 ler cok ucuz dıer ddr lere gore misal sen 1gb ddr2remi 30 a alıyorsan adam ddr 400 mhz i 70 e alıyo sıfırını ıkıncı ellerde 1gb sı ddr in 50 lira 512 de20 lira eder

Başlığa yazmışsınız ne kadar eder diye herkes kendine göre fiyat vermiş ondan sonra da neden böyle öldürdünüz demişsiniz. Bu bilgisayar sıfır değil kullanılmış. Doğal olarak 2. el satışlarda yarı yarıya fiyat düşer.

Sevgili arkadaşım başlığı açmışsın ama ne model ne marka yazmadan sallama yazıp fiyat istemişsin. Biz müneccimmiyiz ki bilmediğimiz marka modele fiyat verelim. Biri bana böyle bi liste getirse al bunu dese git çöpe at derim. Ramin markası nedir? Anakartın markası modeli nedir? Lcd nin markas modeli özellikleri nedir? Garanti durumu nedir? Fatura durumu nedir? Arıza durumları nedir? Açıklayıcı bilgi yazın ki fiyat verilsin.

Ayrıca ddr2 Ramler DDr remlere göre ucuzdur. Piyasayı ve fiyatları bilmeden yorum yapmayın...

:clapping: Elimde bir hafta önceye kadar 10 adet exper bilgisayar var idi haciz ile şirketten toplatmıştım.. 19 '' full hd :whistle: monitör ve sıfır kasaları :clapping: adam 160 lira dedi tanesine :) dışardan monitörü almaya kalksan 300-350 lira.. şimdi arkadaşlar 160 lira - 170 lira diyor bu bilgisayara ve bazı arkadaşlarda çıkıp yok 300 lira 500 lira muhabbeti yapıyo :) girsinlerde baksınlar.. teknofiyata , kasanın üzerinde ekran kartı dahi yok ? ve 300 lira peh.. ben bu yorumu yazıyorum sonrada bi kaç arkadaş çıkıyo yok efendim alım satıma yorum yazılmasın falan fişman söylemekte... edeceği taş çatlasın :) 150 lira :) vesselam..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...