Jump to content

Pardus Cd Gönder Projesi Başlıyor

fc.freax

Recommended Posts

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Kapalı kaynak sürücüler uymasa bile açık kaynak ati sürücüleri sorunsuz çalışıyor. Ati ekran kartım olmadığı için tam bilemiyorum kapalı kaynak sürücüler sorunsuz mu şuan.

Nvidia kapalı kaynak sürücüleri tamamen sorunsuz.

Nvidia linux desteği mükemmel diyebiliriz...

yaw nasıl basvuru yapacaz
Please register to see this content.
bu adreste sayfa bulunamadı diyor yardım :D

Pardus'un yeni sürümü çıkacağından CD Gönderim işlemleri duraklatıldı,, Bir kaç hafta içerisinde yeniden başlayacaklar gönderime..

• 2 hafta sonra ...
Kapalı kaynak sürücüler uymasa bile açık kaynak ati sürücüleri sorunsuz çalışıyor. Ati ekran kartım olmadığı için tam bilemiyorum kapalı kaynak sürücüler sorunsuz mu şuan.

Nvidia kapalı kaynak sürücüleri tamamen sorunsuz.

Nvidia linux desteği mükemmel diyebiliriz...

Kesinlikle Arkadaşa katılıyorum..!

Nvidia desteği her yazılım da super nvidiadan şaşmayın bence ama ben ati kullanmadığım için herhangi bir bilgim yok ben 2 nvidia cipsetli kartımla kullanmakdayım sorun yok

ama koca ati firması bu olaya cozum bulmuştur biraz araştırılsa işin içinden bence cıkılır.!

linux forumlarına baqın bence

yahu anlamadığım olay ulusal işletim sistemi ve bizim vergilerimizle yapılıyor tübitakta ve kargo parası istiyorlar ilginç bir istek

Tubitak bütçesi değirmenden sağlanmıyor tabiki kargo ücretini ödeceğiz ilginç olan bu devletin sırtına binme yarışıdır.

bedava cd yi brak gelip kursalar bile kurddurmam ........

senin gibi arkadaşlar amerikan enpalizmi aldında güdülmeye alişmış microsoft destekcilerine helal olsun vede yazıklar olsun

ARKADASLAR AMERİKAN UŞAKLIĞINA BİR TEPKİ OLARAK MİCROSOFTU HAYATİMİZDAN CIKARALIM MİCROSOFTU HAYATLARINDAN ÇIKAMAK İSTEYENLEREDE ENGEL OLMAYIN KAHROLSUN AMERİKAN ENPELYALİZMİ

arkadaslar kusura bakmayın ama ben bu tür konulara hemen parliyorum

senin gibi arkadaşlar amerikan enpalizmi aldında güdülmeye alişmış microsoft destekcilerine helal olsun vede yazıklar olsun

ARKADASLAR AMERİKAN UŞAKLIĞINA BİR TEPKİ OLARAK MİCROSOFTU HAYATİMİZDAN CIKARALIM MİCROSOFTU HAYATLARINDAN ÇIKAMAK İSTEYENLEREDE ENGEL OLMAYIN KAHROLSUN AMERİKAN ENPELYALİZMİ

arkadaslar kusura bakmayın ama ben bu tür konulara hemen parliyorum

Tamam dostum çok güzel demişssin ama :D

Microsoft da yok saymamak mümkün değil onu anca yıkarsa google yıkacak :D

onunda işletim sisteminin beta surumu cıktı pardus falan yıkamaz yıkarsa google yıkacak bence googleya daha cok destek olalım pardusada olalım ama googleyı gecemez googlenınde işletim sistemi linux

Tamam dostum çok güzel demişssin ama :D

Microsoft da yok saymamak mümkün değil onu anca yıkarsa google yıkacak :D

onunda işletim sisteminin beta surumu cıktı pardus falan yıkamaz yıkarsa google yıkacak bence googleya daha cok destek olalım pardusada olalım ama googleyı gecemez googlenınde işletim sistemi linux

sağol dostum benim gibi düşünleri görmek güzel :)

Acaba bu proje tekrar ne zaman başlayacak bilen var mı ?

Herkez Soruyorda Heralde olmayacak olursada bu aralar olmayacak dıye tahmin ediyorum sizin gibi soran cok var

Onun için yeni bir kampanya başlattılar linux(pardus) sevenler Kampanyanın adı Pardus CD Temini

Pardus CD'si temin edebileceğiniz gönüllüler

Please register to see this content.

Kocaeli için başvuranlar varsa bende veririm :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...