Jump to content

Pardus Cd Gönder Projesi Başlıyor

fc.freax

Recommended Posts

TC kimlik numaramı verip işletim sistemi mi alıcam? boşversene!

yarın birgün sen şu programı müziği vs yi indirdin, al TC kimlik numaran bile var sana xxx liralık dava açıyoruz derlerse ne diyebiliriz? En iyi ihtimalle işlerine gelmeyen yerde kısıtlarlar insanları.

Arkadaş doğru demiş, ''Gelip bedava bilgisayarıma kursalar bile istemem''

Demek bu kadar korkuyorsun.. Dsl bağlantının olduğu hat kimin üzerine acaba ? Tc kimlik adresini alıp xxx liralık dava açayım !

• Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Ne alaka mp3 indirmekle bilmem neyle? Adamların bir bildikleri var ki istiyorlar. Öyle bişey olucak olsa tc kimlik numarana bakmadan ip üzerinden gelir alıkoyarlardı şimdiye kadar seni. Bilgisayarında yüklü olan windows sahte daha ne olsun ?

kullandığım windows %100 orjinal, internet bağlantım wireless :download1:

Benim anlamadığım şey neden herşeyde kavga etmekte olduğumuz? Burda bir sistem paylaşılmış,tübitak işin içine girmiş,ulusal bir projeye dönüşmüş iş,amaçları tabana yayıp bir atılım yapmak,çeşitli nedenlerden dolayı kullanırım ya da kullanmam ancak bu nedenler bizleri IP numaralarına,korku ütopyalarına,sistem orjinalliği tartışmalarına ******ürmemeli,konudan saparsak hedeflediğimiz hiçbir yere ulaşamayız,konuyu dağıtmayalım derim. :download1:

hem teknolojiyle bu kadar iç içe olacaksın hem de at gözlüğü takacaksın. enteresan bir durum tabi. bu cd'yi ben de istemiştim 2 hafta geçmeden elime ulaştı. öncelikle tubitak'a başarılar. şimdi yapılan yorumlara birkaç yorumda ben yapayım.

pardus'un pardüs şeklinde okunduğunu ilk defa duydum. belki belli yaşın üstündekiler öyle diyebilirler. babam 60 yaşında ve pasaporta paşaport der. sanırım pardus'a da pardüs demek bunu gibi bir şey. dil dönmezliği :D

alınan tc kimlik numarasına gelince. kargo gönderilerinde şahısa bir kargo gidecekse gönderen kişi alıcının tc kimlik numarasını firmaya bildirmek zorunda. yani siz arkadaşınıza da gönderseniz siz de bildirmek zorunda kalacaksınız. bu arada hiç kimse sadece tc kimlik numaranızdan dna şifrenizi çözemez. öyle mp indirdin tc kimlik numaranda elimizde gel bakalım diyemez. hoş onu demesi için tc numaranıza da gerek yok zaten annenizin kızlık soyadınıza kadar verdiniz bilgileri :)

ama anlıyorum sizi, internet kullanımı yaşı 10 olunca böyle youmlar çıkıyor işte...

Sizin bu yorumunuza karşı ne denebilirki? Ondan sonra çıkıp Türkler işletim sistemi yaptıda biz mi kullanmadık diye suç bulursunuz millete! 2.36TL çok geliyorsa sana diyecek bişey bulamıyorum. İnsanlar birşeyler için emek veriyorlar, çabalıyorlar sadece bir teşekkür bekliyorlar ama karşılığında aldıkları şeye bak!

Sen hiç kullandın mı pardusu? 2.36 TL fazla gelmiyor, bi dünya sürüme hemde pardustan bin kat daha üstün olanlara ücretsiz olarak birkaç saat içinde ulaşmak varken neden durduk yere kargo parası ödeyeyim? Hadi onu da geçtim internetten indiririm sipariş verene kadar. Sipariş vereceksem İlk tercihim Ubuntudan yana olur. Kaldı ki Ubuntuyu bile sipariş etmem, internetten sınırsız bir şekilde indirildikten sonra gerek bile yok. Fuzuli beklemenin bir anlamı yok. Doğru emek veriyorlar ama çalışma mantıkları devlet memurlarının çalışma mantığıyla aynı. Bi iki süslü hareketin sanki çok yeni birşeymiş gibi piyasaya sürülmesi sinir bozucu. Kargoyla Pardus CD'si gönderene kadar o zamanlarında depolarını genişletsinler, Pardus kullanıcıları başka birşey istemez.

En çok garibime giden de bu konunun 59 yorum alması. Ubuntu bunu yıllardır yapıyor, hem de kuruş ücret almadan. Ama Ubuntu hakkında veya başka Linux sürümleri hakkında hiçbir yorum yok. İlginç

Hadi hayırlısı kargoya verilmiş, ürün şu an yolda.. Ama işin kötü yanı ben bu gece İzmir'den ayrılıyorum, acaba ürünün bir kaç gün kargo şirketinde kalması mümkün müdür acaba?

Bence Türkiye'nin en gözde işletim sistemi, vazgeçilmez... 98 Yılından buyana 20'nin üzerinde dağıtım denedim şimdi SuSE ve Pardus'tan başkasını kullanmıyorum. Birde MS yazılımlarınıda çalıştırıyoruz ya dadından yenmiyor :download1:)))

Bence Türkiye'nin en gözde işletim sistemi, vazgeçilmez... 98 Yılından buyana 20'nin üzerinde dağıtım denedim şimdi SuSE ve Pardus'tan başkasını kullanmıyorum. Birde MS yazılımlarınıda çalıştırıyoruz ya dadından yenmiyor :download1:)))

kullandığına göre biraz açıklarmısın oyunlarda nasıl performans iyimi cafeye kurulablirmi

Türkiye'nin her noktasına MNG kargo ile 2,36 TL, bu adresten
Please register to see this content.
başvuruyu yapacaksınız, sonra e-posta adresinize onaylama postası gelecek onayladıktan sonra yapmanız gereken beklemek.. Gönderildiği zaman yine e-posta adresinize bilgi gelecek..

peki arkadaşım onayladıktan sonra ne kadar süre içinde cevap geliyor bir fikrin varmı.yani kargo ne kadar sürede yola çıkıyor...

kuranlar yorum bekliyorum sizden net cafe işletiyorum verimliyse kendi ülkemizin işletim

sistemini neden kullanmayalım acele yorum lütfen tşk ler hayırlı olsun şimdiden

internet kafelere kurmak pek mantıklı değil. oyun oynayamaz müşteriler. onu bırak her gelen küfür etmesin hani nirde msn diye :D

peki arkadaşım onayladıktan sonra ne kadar süre içinde cevap geliyor bir fikrin varmı.yani kargo ne kadar sürede yola çıkıyor...

3-4 gün sonra.. E-Posta adresinize kargoya verildi iletisi gönderiliyor zaten, ayrıca internet üzerinden kargonun o anda nerede olduğunu ne zaman nereden yola çıktığını nereye varacağını takip edebiliyorsunuz.. Ben şu an İzmir dışında olduğum için büyük ihtimalle eve ulaşmıştır ulaşmadıysa da İzmir e gidince şirketten temin ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...