Jump to content

Windows 11-10-ltsc-21h2 Office 2019

mcEnGin
 Share

Recommended Posts

bozart, 2 saat önce yazdı:

Bir kaç görsel resim ekleseydiniz 

Merhaba, standart windows ile aynıdır. Görsel bir değişiklik yoktur.

kerem2018, 2 saat önce yazdı:

Görselleri var mı ? W11 Hangi güncellemeleri içeriyor ? W11 hangi versiyonları var içinde ?

23.11.2021 tarihi itibari ile günceldir.

Sürümler

·         Windows 11 Pro 21H2 Build 22000.348

·         Windows 10 Pro 21H2 Build 19044.1387

·         Windows 10 Pro LTSC 21H2 Build 19044.1387

• Like 1

Yaklaşık 2 gündür kullanıyorum. Forumda bir çok değerli üstadın 11 çalışmalarını kurmayı denedim ama bir türlü kuramadım (sorun bendeydi sanırım, bir yerlerde yanlış bir şey yapıyordum kesin :) ) Bu çalışma sorunsuz kuruldu. TPM ve işlemci denetimine takılmadı. İnt. kapalı kurulum yaptım. Standart donanım sürücüleri yüklü kuruldu. Etkinleştirmeyi DigitalLicense_v2.8.0 ile yaptım (Masaüstü geldiğinde yeniden başlatıp ağa bağlandım ve bazı güncellemeleri otomatik aldı. Gayet akıcı ve rahat çalışıyor, şimdilik devam.. Emeğe teşekkür ederim..  :)

Please register to see this content.

• Like 1
  • Thanks 1

SON_VATAN, 15 saat önce yazdı:

iso da cortana,onedrive ve defender i kaldırdım ,gizlilik ayarlarının pek çoğunuda devre dışı yaptım cillop gibi sistem oldu ellerinize sağlık çok güzel bir sistem olmuş.

İsodan defenderı hangi programla kaldırdın acaba? 

Merhabalar.Drive de oturum açınca indirebiliyor. 

Öncelikle çok geniş kitlelere kitap eden sürümleri tercih etmeniz çok isabetli olmuş.

Hele ki Ltsc sürümü Pro lisansı ile lisanslayabilmek muthis harika birsey.Cunku Ltsc sürümler için satılan key bulmak çok zor yada çok pahalıdır.

Sistemleri tamamen orjinal haliyle sunmuş olmanız ayrıca çok önemli.

Windows 10 lisansım ile 11 i kurunca otomatik olarak etkinlesti.

Çalışmalarınızı gayet başarılı buldum.verdiginiz emekler için bizlere yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yeni çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

• Thanks 1

bkrydn68, 2 saat önce yazdı:

Windows 11 i engel olmadan kurmayı başardım.C de disk temizleme de sistem dosyalarını temizle seçeneğini bulamadım.. Yöntem değişti mi acaba

Merhaba, c diskin içinde windows.old yok ise, gözükmemektedir.

Eyvallah ustad.. Akşam sanal pc de test edip dönüş yaparım.. 

Programlardan Offis 2019 dışındakiler eklemeseydiniz keşke Zaten sürekli güncelleniyor.. Nyse bir dahaki güncel çalışmanız yapsanız çok iyi olurdu 🙂

Edited by bozart
  • Thanks 1

bozart, 5 saat önce yazdı:

Eyvallah ustad.. Akşam sanal pc de test edip dönüş yaparım.. 

Programlardan Offis 2019 dışındakiler eklemeseydiniz keşke Zaten sürekli güncelleniyor.. Nyse bir dahaki güncel çalışmanız yapsanız çok iyi olurdu 🙂

@bozart merhaba, öneriniz için teşekkürler, fakat zaten uygulamalar update ile kendini güncelliyor. Bu düşünce ile ekledim, Umarım yararlı bir çalışma olmuştur. Kurduktan sonra değerli yorumlarınızı bekliyorum. 

• Like 1

pmfkz42.jpg

LTSC yi kurdumda yanlız Pro olarak karşıma çıktı..lisans işini keşke bize bıraksaydınız..benim gibi kafası karışanlar olabilir...Madem öyle bir durum var ise Ltscye gerek yok Pro olması yeterli diyebilir:🙂 ..
Lisans dışında hiç bir sıkıntı yok şimdilk digerlerinide test edip arşivime atacam ..
ufak tefek eksikler dahilinde programların keşke olmaması .ekle kaldırdan visual uygulamalar eskimiş..offis olması çok iyi oldu ..
onun dışındakıler kullanıcıya bırakılsa çok daha efsane olur....
net frameda akitf olması iyi....nyse yeni çalişma tekrardan güncellerseniz artık gözden geçirirsiniz😋

• Like 1
  • Thanks 1