Jump to content

En Kuvvetli Virüs Programı

qarizma46

Recommended Posts

beyler benim pc ye virüs bulaştı hiç sormayın regedit görevyöneticisi vb. hep devre dışı kaldı

adware programını kuruyom tarattırıyom buluyor siliyor regedit felan acılıyo sonra yine eskisi gibi olyo

eset i yüklüyorum reg calsmadıgı için kullanıcı parolası felan olymıyo ve günceelemede olmuyo

karpesky i yükledim (yüklemez olaydım) virüsü buldu dosya ile sildi pc yi geri acamadımm

ve bgün attıgım 3.format

artk delü olacam biriniz yardım etsinn.....

şididen tşkk ederimm

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply
biiyomda d deki verilerim ne olcak ben onlar kaybolmaması için ugraşıyom

işte onları dvd filan çekip yedekliyeceksin ben öyle yapıyorum neyim varsa benim hebsi yedekli ne olur ne olmaz hd gider bellimi olur işin yoksa verilerini o zaman geri topla ensaglamı ne kadar verilerin varsa dvd ye çekmek

dostum, standart virüs programların yanı sıra bir de kesinlikle her 2-3 haftada bir combofix programını indir ve çalıştır, hicbir virüs programın bulamadıgı ve yok edemediği virüsleri ve autorun ları yok ediyor, ben burda şirkette bile kullanıyorum. Esasında eset smart security 4 fena değil, yani hem güvenlikl hemde makıneyı kasmaması açısından. Bitdefender ve kaspersky gibi ağır topğlar makıneyi cok zorluyor, bende 4 core 8gb ram ve 9600 gt ekran kartı var, ben de bile hissediliyor yavaşlama. Tavsiyem eset 4 smart security kullanman ama mutlaka arada bir de combofix i çalıstırman. Combofixi çalıstırmak istediğinde mutlaka eset i kapatmalısın. Yani ctrl+alt+del ve egui.exe dosyasını sonlandır.

Eğer önemli verilerin silindiyse sana kesinlikle 1-2 program tavsiye ederim, ben şahsen kullandım ve %95 lik verim aldım.

PLDataRecovery_.Pro.1.1.0.49_softarchive.net.exe

EasyRecovery_Professional_6.20_softarchive.net.exe

active file recovery 7.3

File Scavenger 3.2

Burdaki programlar ile önemli verilerini büyük olasılıkla kurtarabilirsin. Bunları neden biliyorum diye sorarsan, ben de onlarca defa kullandım B)

Geçmiş olsun, mutlaka ikinci veya benim gibi birçok harddisk bulundur yedekleme için ( bende 4 adet 500gb ve 2 1.6Tb var )

biiyomda d deki verilerim ne olcak ben onlar kaybolmaması için ugraşıyom

hardisk format at sen dvd falan cekme sunu indir benim bazen kendi kendine reset attığında c-d-e vb fark etmiyo seciyom hemen getiriyor sura gir benim paylşadığım bir konu

site: http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=110623&st=0&p=615914entry615914

hiç kimse en iyi virüs programı şu veya budr diye bir cevap veremez, çünkü her programın artı ve eksi yönleri var. Burda bence çok güçlü iki programdan bahsetmet gerekirse bitdefender internet security ve kaspersky den bahsetmet daha doğru olur. Ikisininde altyapısı çok güçlü, ancak ortalama bir makineyi full güvenlik yarları yapıldığında çok kasar. Düşünün harddiskteki he veri alış-verişi kontrol edecek. Yani mouseu hareket bile etseniz. Bu kadar yoğun güvenliğe rağmen yinede bazı virüsler girebiliyorlar ve ne bitdefender ne de kaspersky bunları yok edemiyor. Burda küçük dostumuz combofix devreye giriyor, küçük ma çoook etkili bir yazılım, yapanları kutluyorum üstelik ücretsiz.

Kaspersk ve bitdefenderin ikisini de yükleyip kurdum, her ne kadar ikiside çok övünse de temelde yapıları biririne çok benziyor. yani BMW ile Mercedes i kıyaslıyoruz, gerisini siz düşünün, ama ikiside çok benzin yakıyor işte. Bu nedenle ben de daha az benzin yakan nod 32 öneriyorum zira %100 güvenlik sağlayan hicbir yazılım yoktur, çoook uzun bir sürede olmayacak. Benim yaptığım gibi yapın bence. Önce internet bağlatısını kesip, başka harddıskler varsa, onları da cıkarıp temiz bir xp kurun, driverler4 falan filan. Bu xp yi acronis veya drive image programı ile bir dvd ye image dosyasını yazdırı kı elinizde hazır kurulmuş bir yedek olsun, geri yüklemesi en fazla 8 dk ( 4 gb a kadar ) Şimdi driver updater programı ile tüm sürücülerinizin yedeğini alın ve farklı bir harddiske kaydedin, standart xp sürücüleri dahil, bu yaklaşık 5 dk sürecektir. Şimdi de tüm kayıt defterinin yedeğini yine başka bir harddiske alın. Şimdi internete bağlanıp virüs programımızı yükleyipupdatelerini kurabiliriz. Tüm bunları yaptıktan ve en popüler programlarınızı kurduktan sonra tekrar sisteminizin bir image dosyasını alabilirsiniz, artık makine istediği kadar çöksün, her defasında 8 dk da geri yükleyebileceksiniz. tavsiyem image yazdırmadan önce güncel combofix ile taratıp sonra da irüs programı ile tüm sisteminizi taratmaktır. Sisteminizin fazla şilmemesi için mp3 ve film gibi büyük dosyaları mümkün olduğunca başka harddiske taşıyın. Böylece dostlar cok hızlı bir şekilde çökmüs veya temizleyemediğiniz virüslü bir sistemden kurtulabieceksiniz

dostum, standart virüs programların yanı sıra bir de kesinlikle her 2-3 haftada bir combofix programını indir ve çalıştır, hicbir virüs programın bulamadıgı ve yok edemediği virüsleri ve autorun ları yok ediyor, ben burda şirkette bile kullanıyorum. Esasında eset smart security 4 fena değil, yani hem güvenlikl hemde makıneyı kasmaması açısından. Bitdefender ve kaspersky gibi ağır topğlar makıneyi cok zorluyor, bende 4 core 8gb ram ve 9600 gt ekran kartı var, ben de bile hissediliyor yavaşlama. Tavsiyem eset 4 smart security kullanman ama mutlaka arada bir de combofix i çalıstırman. Combofixi çalıstırmak istediğinde mutlaka eset i kapatmalısın. Yani ctrl+alt+del ve egui.exe dosyasını sonlandır.

Eğer önemli verilerin silindiyse sana kesinlikle 1-2 program tavsiye ederim, ben şahsen kullandım ve %95 lik verim aldım.

PLDataRecovery_.Pro.1.1.0.49_softarchive.net.exe

EasyRecovery_Professional_6.20_softarchive.net.exe

active file recovery 7.3

File Scavenger 3.2

Burdaki programlar ile önemli verilerini büyük olasılıkla kurtarabilirsin. Bunları neden biliyorum diye sorarsan, ben de onlarca defa kullandım B)

Geçmiş olsun, mutlaka ikinci veya benim gibi birçok harddisk bulundur yedekleme için ( bende 4 adet 500gb ve 2 1.6Tb var )

saol kardeşş de şu harddisc in birini bna yollanasana

En kuvvetli Antivirüs Programı bu adreste var siteye üye ol indir.Rusca ve İngilizcedir.Pc' nde ne varsa siler

içinden serial çıkmazsa bunu kullan L3TZ-R49S-CUE8-KENL-JG6H-2MER

Please register to see this content.

evet ortalama 4 formattır bu sorun bendede var formatlıyom gerı gelıo kapanırken bıtane hata verıyo regedit görev yöneticisi bunlarıa durduruyo bıturluk kurtulamadım 3 makınaya wındows kurdum nerden bulasdıysa heralde flash dıskden nası halledıcez bılen yokmu gorev yonetıcısını de

vreye sokuyorum gırmıyor noldu anlamadım diski sıfırlamak ıstemıyorum

Kaspersky Rescue CD indirin.

İndirdiğimiz ".iso" uzantılı dosyayı CD'ye yazdırın.

Şimdi şayet ayarlı değil ise bilgisayarı CD den başlayacak şekilde ayarlayın..

Yazdığınız CD yi sürücüye takıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

Not:Kaspersky Boot cd açılınca,,ubdatesini yapın..

hiç kimse en iyi virüs programı şu veya budr diye bir cevap veremez, çünkü her programın artı ve eksi yönleri var. Burda bence çok güçlü iki programdan bahsetmet gerekirse bitdefender internet security ve kaspersky den bahsetmet daha doğru olur. Ikisininde altyapısı çok güçlü, ancak ortalama bir makineyi full güvenlik yarları yapıldığında çok kasar. Düşünün harddiskteki he veri alış-verişi kontrol edecek. Yani mouseu hareket bile etseniz. Bu kadar yoğun güvenliğe rağmen yinede bazı virüsler girebiliyorlar ve ne bitdefender ne de kaspersky bunları yok edemiyor. Burda küçük dostumuz combofix devreye giriyor, küçük ma çoook etkili bir yazılım, yapanları kutluyorum üstelik ücretsiz.

Kaspersk ve bitdefenderin ikisini de yükleyip kurdum, her ne kadar ikiside çok övünse de temelde yapıları biririne çok benziyor. yani BMW ile Mercedes i kıyaslıyoruz, gerisini siz düşünün, ama ikiside çok benzin yakıyor işte. Bu nedenle ben de daha az benzin yakan nod 32 öneriyorum zira %100 güvenlik sağlayan hicbir yazılım yoktur, çoook uzun bir sürede olmayacak. Benim yaptığım gibi yapın bence. Önce internet bağlatısını kesip, başka harddıskler varsa, onları da cıkarıp temiz bir xp kurun, driverler4 falan filan. Bu xp yi acronis veya drive image programı ile bir dvd ye image dosyasını yazdırı kı elinizde hazır kurulmuş bir yedek olsun, geri yüklemesi en fazla 8 dk ( 4 gb a kadar ) Şimdi driver updater programı ile tüm sürücülerinizin yedeğini alın ve farklı bir harddiske kaydedin, standart xp sürücüleri dahil, bu yaklaşık 5 dk sürecektir. Şimdi de tüm kayıt defterinin yedeğini yine başka bir harddiske alın. Şimdi internete bağlanıp virüs programımızı yükleyipupdatelerini kurabiliriz. Tüm bunları yaptıktan ve en popüler programlarınızı kurduktan sonra tekrar sisteminizin bir image dosyasını alabilirsiniz, artık makine istediği kadar çöksün, her defasında 8 dk da geri yükleyebileceksiniz. tavsiyem image yazdırmadan önce güncel combofix ile taratıp sonra da irüs programı ile tüm sisteminizi taratmaktır. Sisteminizin fazla şilmemesi için mp3 ve film gibi büyük dosyaları mümkün olduğunca başka harddiske taşıyın. Böylece dostlar cok hızlı bir şekilde çökmüs veya temizleyemediğiniz virüslü bir sistemden kurtulabieceksiniz

pardon aynı mesajı tekrar attı, ilginç

neyse, dostum belki e kurulum cd sinde vardır virüs, bence kurulum cd ni bir virür programı ile tarattır, ya da harddiskinde sorun vardır hd tune ile test ettir

önemli olan burada virus için gerekli olan program hangisi

Bence en iyi program diye bisi yok cun ku hervurusun kendine gore ilacı var diye düsünüyorum

bu arada yazılımların kendine has calisma sistemi war once sorunun kaynagını ogrenip nasıl işledigini bilmek lazım sonrada ona gore virus prgsi bulmak lazım aklıma eskiden basıma gelen bi olay geldi bi arkadasimin 3 4 kere format attıgı halde makinası düzelmemisti arastirma sonucunda kücük bi scriple sorununu cözduk yani adamın hdd sinin ilk kısmına yani sisteme gecmeden önceki kismina vurus imzasını atmıs

tabiki o simdi eskidi kimbilir daha neler cıkacak B)

Arkadaş HDD'ini sök başka bir bilgisayara bağla ve virüs spyware programları ile HDD'ini bir güzel temizle ve senin C bölümünü tabi başka bir bilgisayara bağladığın için o başka bir harfle çıkacaktır artık hangi harf ile görünüyorsa onun üstüne sağ tıkla ve yeniden biçimlendir ve tüm sorunların çözülür.

Ama sana bir tavsiyem var ACRONİS denen bu programı CD' den başlat ile çalışan var yani boot cd' si olan var onu indir cd'ye çek ve temiz bir sistem kurduktan sonra ACRONİS ile yedekle 5-10 dakika arasında herhangibir sorun olduğunda amış olduğun imajı yeniden yükle.

Kolay gelsin.

Bu adresten indir.

Rar Password: www.2baksa.net

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...