Jump to content

En Kuvvetli Virüs Programı

qarizma46

Recommended Posts

ilk once normal format at sistem klasorune.işletim sistemini kur.ardından sadece C uzerinde çalış.( Burada onemli olan yeni format atılmış pc de sadece C üzerinde çalışmandır.çünkü diğer partitionlarda D: yada oteki hardiskin bolumlerinde hala virus deaktif konumda durmaktadır.C dışındaki harddiskin bir bolumune girerseniz virüsü aktif etmiş olursunuz ve C ye virüs yerleşmiş olur. )gerekli yuklemelerini internetten yada güvendigin bir cd yada usb den yukle.ardından virüs programını çalıştır.full hardiiski tarat.işlem tamam.

tavsiyem kaspersky nin son sürümünü trailer olarak pc ne yukle ve full taratma yapmandır...

şimdiden kolay gelsin.

kaspesyk sitesinde download altında ""product downloads"" ı seç ,istediğin bir versiyonu indir.free olan kaspersky i gibi değil.30 günlük denemeniz için kullanıyorsunuz ve program full çalışıyor.sadece bildirimlerde deneme surumu kullanıyorsunuz iletisi çıkıyor ve size kaspersky yi almanızı oneriyor.

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Kaspersky Rescue CD indirin.

Please register to see this content.

İndirdiğimiz ".iso" uzantılı dosyayı CD'ye yazdırın.

Şimdi şayet ayarlı değil ise bilgisayarı CD den başlayacak şekilde ayarlayın..

Yazdığınız CD yi sürücüye takıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

Not:Kaspersky Boot cd açılınca,,ubdatesini yapın..

bence de. B)

dostum hepsi hikaye norton is 2010 kur mütiş birsey kesin tavsiye ederim.

evet katılıyorum bende daha dün kaspersky ı kaldırıp nis 2010 TR kurdum. kaspersky gibi çalışıyor ama daha iyi oldugu kesin. Symantec kalitesi işte tavsiye ederim B)

arkadaşlar bu combofixi nasıl öneriyorsunuz anlamıyorum akrabalarımın pclerine modifiyeli xp ler kurmuştum combofix keyleri siliyo galiba korsan yazılım diye uyarı veriyo bu küçük program nasıl çalışıyor çözebilen varmı bir soru daha: orjinal vista home premium var bu combofix orjinal keyi silermi kullanmalımıyım cevaplarınızı bekliyorum

Microsoft Security Essentials

Windows XP kullanıyorsun galiba:

http://download.microsoft.com/download/A/3/8/A38FFBF2-1122-48B4-AF60-E44F6DC28BD8/mssefullinstall-x86fre-en-us-xp.exe[/CODE]

bunu kur halleder.

Aslında en iyisi Win7 kur. XP virüs kaynağı gibi çalışıyor. Win 7 kurarsan:

32Bit için

[CODE]http://download.microsoft.com/download/A/3/8/A38FFBF2-1122-48B4-AF60-E44F6DC28BD8/mssefullinstall-x86fre-en-us-vista-win7.exe[/CODE]

64Bit için

[CODE]http://download.microsoft.com/download/A/3/8/A38FFBF2-1122-48B4-AF60-E44F6DC28BD8/mssefullinstall-amd64fre-en-us-vista-win7.exe[/CODE]

Dikkat! Windows Doğrulama istiyor. Benim XP geçti. Büyük ihitmal sizinki de geçer.

kardeş c diskini sil format at d yi açmadan kaspersky i kur ( temiz flash bellekten )güncelle ve tüm bilgisayarı tara bahsettiğin virüsü bulup silecektir.

ama kesinlikle virüs taraması bitmeden yerel disk d yi açma tekrar virüs bulaştırırsın.

arkadasım bence sen en ıyısı format attıktan sonra hıc bırsey kurmadan bı flash dan felan avast kur hıc bı ıslem yapmadan gunccelle ve acılıs taraması yaptır yenıden baslat bulduklarını sıl ve sonra rahat ve temız bı sekılde pc nı kullanabılırsın ben hep bole yaparım bu tıp durumlarda tavsıyemdır sonra sıetem temızlendıkten sonra ıstedıgın antıvırusu kurabılırsın

denemen kesınlıkle tavsıye edılır

İllaki format attıracaksınız. Formatsız FDisksiz çözüm sunun bence.

O yüzden galiba her taraf bilgisayar servisleri ile dolu. 20-30 lira ver, çek formatı.

Microsoft Security Essentials kullan Microsoft un yeni programı beta idi. Bitmiş sonunda.

Alıntı (

)

Security Essentials'ın en büyük avantajı Microsoft'un ürünü olması ve Windows sistem dosyaları konusunda yanılmaması. Bazı anti-virüs yazılımları bu konuda yanlış kararlar verebiliyor ve düzgün sistem dosyalarını karantinaya alarak sistemde sorunlara sebep olabiliyor.

kardeşim bırak herseyı sen benı dınle sımdı benımde 1saat oncesıne kadar aynı sorunum vardı aynen dedıgın sorunlar vardı herneyse comodo kurdum tarattım bıkac vırus buldu ve temızledı daha snra sısteme c ye yanı format attım sıstemı kurdum sonra drıverlerını yukledım daha sonra program olarak sadece nod3 4 versiyonunu kurdumm o kendını yarım saat ıcınde guncelledı ve bı taratma yapdım 55 tane trojen solucan ne varsa buldu ve temızledım sıstemı daha yenı formattan cıkdıgı halde bı rahatladı kı sorma aynen dedıklerımı uygula sonra farkı gor bırak baska pc ye diskini takıp bıcımlemeyı falan bunları uygula ve düzelsin sımdı benımkı ılk gunku gıbı oldu

AVG kullanın Linkini aşağıda veriyorum.... bana dua edersiniz

PC'yi kasmaz

bol ödüllü

güçlü

hızlı

esnek

her gördüğünü yanlışlıkla virüs zannetmez

Sizi ve PC'nizi mutlu eder

Kaspersky 2007 sonrası versiyonları ve Nod32 3 ve 4 versiyonları berbat size çile yaşatır ve sizi üzer

avg.png

İndireceğiniz dosya AVG İnternet Security Download Manager'dir. Bu program ile esas program setup ını indirecek ve kurucaksınız ikinci olarak indireceğiniz dosya 70 mb'dır.

kardeş biz 2007 yılında deılızkı nod 32 ödüllü bi program bunu sende adın gibi bılıyosun daha bugune kadar bı sorun cıkarma dı antıvurus yokken bulasdı bu vırusler sonra kurdum guncellemesıne izin vermıyordu o virüs umarım anlatmak istedigimi anladın

kardeş biz 2007 yılında deılızkı nod 32 ödüllü bi program bunu sende adın gibi bılıyosun daha bugune kadar bı sorun cıkarma dı antıvurus yokken bulasdı bu vırusler sonra kurdum guncellemesıne izin vermıyordu o virüs umarım anlatmak istedigimi anladın

Ben iletimi aceleden eksik yazmışım mesajımı düzelttim ve genel bir değerlendirme olarak bir tesbit açısından yazmıştım 17 yıldır test etmediğim virüs programları ve sürümleri kalmadı ben bugün itibariyle tesbitlerimi yazdım

Kaspersky 2007 sonrası versiyonları ve Nod32 3 ve 4 versiyonları berbat size çile yaşatır ve sizi üzer

Nod32 ödül almış olabilir bunu ödül verenler kullansın ama 3 ve 4 versiyonları berbat ÖRNEK hepimix Crack'lı proğramlar kullanıyoruz bir çoğunu virüs zannediyor siliyor programınızı kullanamaz oluyorsunuz güncelleme yaptığı sırada PC'yi çok çok kasıyor normal çalışma modundada PC'yi çok kasıyor.

Kaspersky'nin durumu iseNod32'den 10 kat daha da vahimmmm

Saygılarımla;

Saat çok geç oldu. Yorumları okumadım. Ben sana şunu söyleyeyim yap bir kez ardından format at düzelecektir. İlk önce bilisayarını virüslü de olsa aç. Sonra winrar ı yükle. Winrarı yükledikten sonra aç ve yukarıdaki dizinden d sürücünü bul.d sürücüne girdiğinde virüsleri büyük ihtimal göreceksin. O virüsü aç çok tahmin ediyorum. Benim başıma da gelmişti. Virüs kendini sistem dosyası olarak ve gizlenmiş halde tüm sürücülerin ana dizininde ve bir autorun.inf dosyasıysa saklar. Winrar bunları görür ama sen explorer ile göremezsin. Şimdi sen kaç tane sürücün varsa o kadar winrar dosyası aç ve yuarıdaki adres çubuğuna "D:" "E:" yaz ve eneter e basıp o bölüme git. Orda kesinlikle bir autorun.inf ve birçok tanımadığın ve garip isimde .exe uzantılı veya .cmd .bat gibi uzantılarda dosyalar gröeceksin. Onların hepsini sil ve sildikten 5 saniye geçmeden bilgisayarı resetle. Bilgisayar açılmadan doğruca format at. Virüs en geç 5 saniye içnde tekrar kenidini kopyalayacaktır. Ordaki autorun.inf dosyası silinmeyebilir. Eğer işltem görüyorsa silinmeyecektir doğal olarak. O kalsa da olur amaaaaa formattan sonra hemen sil. Virüsün kendisini sildikten sonra autorun.inf bir işe yaramaz ama yine de sen sil. Daha sonra MultiUSB Guard ı yükle ve bilgisayarı güvenle kullanmaya başla :D Yanında gerçekten güvenilir bir antivirüs de yükle. O konuda ben yıllardır avast kullanıyorum ve tavsiye ederim. Hayırlı geceler.

Arkadaş HDD'ini sök başka bir bilgisayara bağla ve virüs spyware programları ile HDD'ini bir güzel temizle ve senin C bölümünü tabi başka bir bilgisayara bağladığın için o başka bir harfle çıkacaktır artık hangi harf ile görünüyorsa onun üstüne sağ tıkla ve yeniden biçimlendir ve tüm sorunların çözülür.

Ama sana bir tavsiyem var ACRONİS denen bu programı CD' den başlat ile çalışan var yani boot cd' si olan var onu indir cd'ye çek ve temiz bir sistem kurduktan sonra ACRONİS ile yedekle 5-10 dakika arasında herhangibir sorun olduğunda amış olduğun imajı yeniden yükle.

Kolay gelsin.

Bu adresten indir.

Rar Password: www.2baksa.net

kardeş aynen öle yaptım ama virüs programıını eset vardı güncel şimdi bişi kalmadıı saoll ellerin dert görmesin

sil baştan kurulan xp de virus olma olasılığı her türlü şartlarda çok düşüktür.fakat xp yi kurunca hemen pc nin her hangi bir yerinden sürücü yüklüyorsanız yada sürücüleri yüklediğiniz cd yada flash disk virusluyse kurulan sistemin hiç bir önemi kalmaz.Biz onun için sürücülü modifiye xp leri tercih ediyoruz genelde. pc yi kurar kurmaz nod'u vb. güncelleyip yedeklenmiş verilere tarama yaptııyoruz.tavsiye ederiz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...