Jump to content

Hareketli Masaüstü

egemynet
 Share

Recommended Posts

• Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ramsesone' date='15 Ekim 2009 - 11:10 ' timestamp='1255605623' post='622888']
değerli arkadaşlar paylaşıyorum ayrıca diğer linktede en iyi temaları var yanlız dediğim gibi kesinlikle kullanım klavuzunu iyice okumadan kurulum yapmayın saygılarımla

http://rapidshare.com/files/293297940/Astony.DTA.chall.rar

http://rapidshare.com/files/293301823/Best_Aston_Themes.rar
[/quote]

nedir bu win7 mi Win XP içinmi

[quote name='tolga27' date='03 Ocak 2011 - 22:33 ' timestamp='1294091033' post='937407']
arkadaşlar ben bu programı kafeme yüklettim anlayan arkadaş varsa baglanıp bakabilir veya alabilir
[/quote]

Cafene yüklettiğini belirtmişsin bir yerde exe olmalı başla>>programlar içinde konu kısa yolu,o yoldan bir pencere aç özellikler de hedef bul yeri çalışıyorsa yüklenen yere kısa yoldan ulaşırsın,ulaştığın klasörün içindekilerei komple ctrl+a yap kopyala de masaüstü açtığın klasörün içine yapıştır.Ayrıca programın başlattaki isim adı altında regedit kayıtlarını tek tek tam tarat yazılı verileri bir notpada kopyala.Windows içinde reseurce klasörün içinde farklı görebilceğin tema dosyasınıda masaüsütüne actığın dosyanın içine kopyala yapıştır yap o klasöre bir isim ver rarla upload et bizler yapabilcekmiyiz denemekte fayda var gibi görünüyor.Bu konuda bir hareket göster ki bizlerde faydalananım,deneyelim başarırsak setup programıda yapılabilir.Selametle kal cevabını ve uploadı bekliyoruz.

[quote name='mucit41' date='08 Mart 2011 - 00:29 ' timestamp='1299537568' post='976194']
Cafene yüklettiğini belirtmişsin bir yerde exe olmalı başla>>programlar içinde konu kısa yolu,o yoldan bir pencere aç özellikler de hedef bul yeri çalışıyorsa yüklenen yere kısa yoldan ulaşırsın,ulaştığın klasörün içindekilerei komple ctrl+a yap kopyala de masaüstü açtığın klasörün içine yapıştır.Ayrıca programın başlattaki isim adı altında regedit kayıtlarını tek tek tam tarat yazılı verileri bir notpada kopyala.Windows içinde reseurce klasörün içinde farklı görebilceğin tema dosyasınıda masaüsütüne actığın dosyanın içine kopyala yapıştır yap o klasöre bir isim ver rarla upload et bizler yapabilcekmiyiz denemekte fayda var gibi görünüyor.Bu konuda bir hareket göster ki bizlerde faydalananım,deneyelim başarırsak setup programıda yapılabilir.Selametle kal cevabını ve uploadı bekliyoruz.
[/quote]

Mucit abi öyle güzel anlatmışsın ki....

Arkadaşa pm yoluyla yazdım cevap yok

Hadi Hayırlısı.

[quote name='m3hm3t1991' date='07 Mart 2011 - 23:12 ' timestamp='1299540127' post='976223']
arkadaşlar elinde olan varsa paylaşsın altarafı bir program ya herkesin maddi durumu malum paylaşın gittsin
[/quote]

Arkadaşım birilerinde olsa eminm paylaşırlar. Sakındığını zannetmiyorum kimsenin ama zor işte; arıyor herkes... Umarım bulur sonunda birileri.

[b][size="2"][color="#008000"]bende görsellik hastasıyım ama boş iş bunlar beyler tertemiz kullanın gitsin ya sistemi kasar sistemi çökertir görüntüden çok işleve önem verilmeli bence pc hızlı olsun adam gibi çalışsın yeter ben xp klasikte kullanıyorum çokta memnunum valla :whistle: [/color][/size][/b]

arkadaşım bu toxa desktop bu desktopum örneği yok elinizde ve diger mesajlarda varsa bir örneği verin bakalım demişşiniz bende aradım sonunda buldum toxa denen ekibin yapmış oldugu ahım şahım birşey değil sadece tema objelerini exeye çevirmişler tıklayınca ekranda verilen kordinatlara simgeler yerleşiyor. nasıl yapıldıgı konusuna gelince bir kaç hafta sonra resimli birşekildde gösteririm ama biraz gaymağını yemek lazım demi :)

HTML ile jquery ve Flash ile yapılmış sonradan bazı activexler ile programların açılması sağlamış gibi duruyor....XP de sağtık tıklayınca web öğelerini masaüstünde göster gibi bir şey vardı...onunla ilgili bir çalışma olabilir...ama o ikonlar yüzde 90 flash....Jquery ile ikonların sürüklenmes, sağlanmış olabilir...tabi ikonlar sürüklenebiliyorsa Jquery devreyegiriyo...tabi bu benim düşüncem...

Edited by byvistakazim

[color="#0000FF"]Gören de diyecek üyelerimiz Texa mı ne onun reklamını yapmakla meşgul [/color]
[color="#0000FF"]Herkesin ağzında dolanıyor[/color]
[color="#0000FF"]Adamlar çok profesyonel çalışıyor [/color]
[color="#0000FF"]Milleti övmek ne kadar güzel yaw :)[/color]
[color="#0000FF"]
[/color]
[color="#0000FF"]Tahminim flash ile yapılmış ve widget tasarımı yapan herhangi bi programla oluşturulmuş [/color]
[color="#0000FF"]Ama güzelmiş[/color]
[color="#0000FF"]Kurcalamak lazım[/color]
[color="#0000FF"]Ben yeni görüyorum konuyu[/color]
[color="#0000FF"]Flash ile denemek lazım tabii ki ..[/color]

alakası yok o ikonlar bildigin png ard arda film şeridi gibi ikonun şeklini değiştirmişler mausla ustune gelindiğinde 30 tane film bir anda o ufak pencereden geçiyor :) ve hareketlenmiş oluyor bi saniye arşivime bakim

[img]http://h1.ripway.com/ddssaa/net.png[/img]

bunun gibi