Jump to content

Fb-gs Maç Sonucu Ne Olur!

carizma002

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Galatasaray'lı olarak Galatasaray'ın almasını canı gönülden istiyorum ama orası okutuLmuş mu ne orda sadece Galatasaray olunca birşeyler oluyor ama bu sefer kazanacağımıza inanıyorum beraberlikte olabilir ... Fenerbahçe : 0 - Galatasaray : 2 diye düşünüyorum ...

Önemli olan zor olanı başarmaktır. Ewet KAdıköy çok zorlu bir deplasman kaç yıldır galip gelemiyoruz ama şuda bi gerçekki ßiz GALATASARAY lıyız.Her zaman yanındayız ve onun destekçisiyiz.Yensekte yenilsekte her maça kazanıcaz gözüyle bakarız.Galatasaray taraftarı olmak ayrıcalıktır.Saygılar..!

Bir fenerbahçeli olarak gs derbisi her zaman önemli olmuştur ve her zaman derbilerde iyi oynamışızdır çünkü özel bir anlamı var ve yine bu derbidede öyle olucaktır derbiyi fenerbahçenin kazanıcağına inanıyorum..

Pazar gün gelince görürürüz sizin kadıköyü :) ortasına sarı kırmızı bayrağı diktikmi herkezin ağrı açık kalcak :D:) maçı kimin kazanacağı belli de birde millet yorumlarını eklesin demişler :) FOREVER GALATASAYAR :) uA

YİNE TARİHİ BİR FARK OLABİLİR . BU FARKIDA FENERBAHÇE YAPACAK GİBİ GÖRÜNÜYO.ALLAH ŞİMDİDEN SABIRLAR VERSİN GS Lİ ARKADAŞLARA...............

Amin aminn hepimize sabır versinde fb lilere sabır da fayda etmiyoo artık ondan sonra yerlerde yatıp ağlıyolar.. TIPKI 2005-2006 SEZONUNDA DENİZLİDE (Bizim memlekette) OLDUGU GİBİ ;):D:) PAZAR GÜN CÜMLE ALEM ASLANA SAYGI DURUSUNA GEÇEÇEK :):)

Arkadaşlar kesin hiçbişey konuşmayalım burası tahmin yeri tahmininiz yaparsınız.Pazar günü saat 10 gibi herkes görür skoru ben 1-0 Fenerbahçenin alacağını düşünüyorum zaten GS da kazanabilir ihtimalleri var ama 10 yıldır sağlam bi istatisliki bilgi şu diyor; GS lig maçlarında 10 yıldır F:B Yi kadıköyde yenemiyor.Maçın yıldızı Emre olur Golde ya Alex ten ya Dos Santos tan gelir.Belkide Lugano Herşeyi görecez bakem.

Bir fenerbahçeli olarak gs derbisi her zaman önemli olmuştur ve her zaman derbilerde iyi oynamışızdır çünkü özel bir anlamı var ve yine bu derbidede öyle olucaktır derbiyi fenerbahçenin kazanıcağına inanıyorum..

iyiymi ne iyisi her zaan galatasaray ıyı oynamıstır ama ıste o 10 sene once yaptıgınız kurbaga bacagı buyusu sızı her zaman kurtarıyo bu kez o buyuyu kırdık kırdık yoksa daha hıc bır zman kıramayız

iyiymi ne iyisi her zaan galatasaray ıyı oynamıstır ama ıste o 10 sene once yaptıgınız kurbaga bacagı buyusu sızı her zaman kurtarıyo bu kez o buyuyu kırdık kırdık yoksa daha hıc bır zman kıramayız

dostum sana katılıyorum şansızlığınızı bu sefer kırdınız kırdınız yoksa artık kafayı kırarsınız :) :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...