Jump to content

Windows Tüm Sürümler + Optimum Performans

akifkaragoz
 Share

Recommended Posts

pushman, 3 saat önce yazdı:

windows 7 güncel mi

2022 mart güncellemesi x64 ve x86 sürümdür güncelleme entegrelidir

• Like 2
  • Thanks 1

tapfer, 59 dakika önce yazdı:

performans ayarlarını ayrı olarak paylaşabilirmisiniz? saygılar.

paylaşırız fakat , ek olarak başka bir şeyler manasında mı nasıl hocam tam olarak bir açıklarmısınız ?

SAYGILAR FELİCİO

• Thanks 1
  • Haha 1

tapfer, 13 saat önce yazdı:

sadece performans ayarlarını demek istedim efendim. saygılar.

Anlaşılmıştır. Daha açıklayıcı ve güzel bir şekilde hepsini paylaşırız. 

ESENLİKLER DİLERİM SAYGILARIMLA FELİCİO

Konuyu paylaştım bütün tweaker uygulamarlı ve performans ayarlarını ekledim. 

SAYGILARIMLA FELİCİO

• Like 2
  • Thanks 1

akifkaragoz, 1 saat önce yazdı:

Konuyu paylaştım bütün tweaker uygulamarlı ve performans ayarlarını ekledim. 

SAYGILARIMLA FELİCİO

canımın içi ben size derdimi tam olarak anlatamadım galiba. performans ayarı derken , pc yi hızlandırmak için regedit ayarı veya hızlandırma programı olarak kullandığınız ne varsa? onları paylaşmanızı istemiştim. siz yine iso dosyası olarak paylaşmışsınız. yinede emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ederim. zahmet verdik size. hakkınızı helal edin.

• Like 1

tapfer, 1 dakika önce yazdı:

canımın içi ben size derdimi tam olarak anlatamadım galiba. performans ayarı derken , pc yi hızlandırmak için regedit ayarı veya hızlandırma programı olarak kullandığınız ne varsa? onları paylaşmanızı istemiştim. siz yine iso dosyası olarak paylaşmışsınız. yinede emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkür ederim. zahmet verdik size. hakkınızı helal edin.

Yok efendim iso değil saolun teşekkür ederim iftar da yaklaşıyor tam net bir şey söylemedim ama ben eklemiştim yanlış konuya göz attınız galiba. estağfurullah ne zahmeti Helal olsun Hayırlı iftarlar

tapfer, 2 dakika önce yazdı:

Çok fazla program kullanıyorum ekleyebildiklerimi ekledim hocam bu konuya.  aşağıda ekli özellikle tweakerlar ile ayar yaptıktan sonra Eset smart katılımsız versiyonlar ve Advanced system care çok randuman veriyor sisteme bide uygun sistem kurdunmu tadından yenmiyor çok rahat çalışıyorum.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

akifkaragoz, 4 dakika önce yazdı:

Yok efendim iso değil saolun teşekkür ederim iftar da yaklaşıyor tam net bir şey söylemedim ama ben eklemiştim yanlış konuya göz attınız galiba. estağfurullah ne zahmeti Helal olsun Hayırlı iftarlar

Çok fazla program kullanıyorum ekleyebildiklerimi ekledim hocam bu konuya.  aşağıda ekli özellikle tweakerlar ile ayar yaptıktan sonra Eset smart katılımsız versiyonlar ve Advanced system care çok randuman veriyor sisteme bide uygun sistem kurdunmu tadından yenmiyor çok rahat çalışıyorum.

özür dilerim yanlış konuya bakmışım. sizlerede hayırlı ramazanlar. Allah'a emanet olun.

• Thanks 1

tapfer, 07.04.2022 - 18:37 yazdı:

özür dilerim yanlış konuya bakmışım. sizlerede hayırlı ramazanlar. Allah'a emanet olun.

Sorun yok :)esenlikler dilerim Hayırlı İftarlar.

sfetn1, 07.04.2022 - 18:07 yazdı:

teşekkürler abi eline sağlık mesaj yazdımda bakarmısın acaba lütfen abi bekliyorum bakarmısın

bakacağım fakat neden benim profilim var 🤣

• Like 2

Hocam eline emeğine sağlık windows 7'yi indirip kurdum sıkıntısız çalışıyor.

Kurulumdan sonra sadece şu güncellemeleri indirip kurdu o kadar.

Please register to see this content.

• Thanks 1

asd720, Bir saat önce yazdı:

Üstad win7 indirdim.. hız ayarı iso'ya entegremi

Yok hiç ayar yapmadım temiz olsun diye.

wMwMw, 37 dakika önce yazdı:

Hocam eline emeğine sağlık windows 7'yi indirip kurdum sıkıntısız çalışıyor.

Kurulumdan sonra sadece şu güncellemeleri indirip kurdu o kadar.

Evet bunları isteyen oldu ve zaten stabil olması için gerekli idi dediğim gibi hatasız olsun diye bir ayar yapmadım güncelleme entegreledim hocam

Saygılarımla Esenlikler Dilerim

pushman, 2 saat önce yazdı:

Net framework 4,8 mevcutmu win 7 de

Net frame work 3.5 aktiftir 4.8 tekrar kontrol etmem lazım 

• Like 1
  • Thanks 1

Hocam selamlar elinize sağlık ama google aşağıda ki kota hatasını veriyor acaba alternatif yandex veya başka bir indirme adresi mevcut mu ?

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin.

• Like 1

CryptoEr, 4 saat önce yazdı:

Hocam selamlar elinize sağlık ama google aşağıda ki kota hatasını veriyor acaba alternatif yandex veya başka bir indirme adresi mevcut mu ?

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin.

Ben kendimde kullanıyorum yükleriz fakat hangi dosyada sıkıntı yaşadınız belirtseniz iyi olur idi çünkü çoğu Yandex Disk 

• Thanks 1

akifkaragoz, 02.04.2022 - 21:03 yazdı:

Windows 10 : x64
- Windows 10 Home
- Windows 10 Home Single Language 
- Windows 10 Pro
- Windows 10 Education
- Windows 10 Pro Education 
- Windows 10 Pro for Workstation

LİNK: 

Merhabalar burada vermiş oldugunuz sistemde konu içerisinde ki ayarlar yapıldımı.

• Thanks 1

cankusa, 5 dakika önce yazdı:

Merhabalar burada vermiş oldugunuz sistemde konu içerisinde ki ayarlar yapıldımı.

Saygılar , Sevgiler Hafifletilmiş Windows 10 Versiyonları yada Windows Sürümleri Adı Altında çok fazla istek aldım arkadaşlar ben pek tavsiye etmiyorum . Fakat yine bir şeyler yapabiliriz . Bunun öncesinde hem öğrenmeniz açısından hem de rahat kullanım açısından bir çalışma yaptım.

eklemiştim ama kendiniz yapabilirsiniz diye hocam. ben hiç bir oynama yapmadım Sadece Windows 7 güncelleme entegreledim

• Thanks 1

Saygılar , Sevgiler Hafifletilmiş Windows 10 Versiyonları yada Windows Sürümleri Adı Altında çok fazla istek aldım arkadaşlar ben pek tavsiye etmiyorum

Sistemlerde hafifletilmiş olanları tavsiye etmiyorsunuz.🙄🙄

• Like 1

cankusa, 2 saat önce yazdı:

Saygılar , Sevgiler Hafifletilmiş Windows 10 Versiyonları yada Windows Sürümleri Adı Altında çok fazla istek aldım arkadaşlar ben pek tavsiye etmiyorum

Sistemlerde hafifletilmiş olanları tavsiye etmiyorsunuz.🙄🙄

Hafifletilmiş sistemlerden silinen dosyalardan bazıları Bilgisayarın Hardware ve Software arasındaki veri iletişimi ile ilgilidir. Ve silinmesi durumunda sistem Bilgi alışverişi yapamayabilir yada iso ya sıkıştırma yapıldıktan sonra kurulumda hata verebilir en basitinden Format esnasında sürücü bulunamadı hatası ,  Mesela hafifletilmiş iso ların geneli Enterprise LTSB ve LTSC versiyonlardır LTSB versiyonlar Çoğu driver desteklemeyebiliyor. ve hata verebiliyor bu yüzden tavsiye etmiyorum yine de tercih size kalmış. ben bu yüzden temiz iso paylaşıp hafifletme işini size bıraktım 

Saygılarımla ESENLİKLER DİLERİM

FELİCİO

• Like 1

• semsibey locked, unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...