Jump to content

Soundmax 2009-2010 Program & Driver Arşivi Çıktı !

SoundMax
 Share

Recommended Posts

Arkadaşım öncelikle emeğine sağlık. 8. part a kadar indirdim 8 part ta rapidshare premium üyelik istiyor.

Nedendir anlamadım.

dostum bu sabah itibariyle tüm partları indirdim. herhangi sorun yokdu. şimdi kontrol ettim 8. partta sorun yok sadece senin 15 dk beklemen yada modemin fişini cıkarıp 3-5 saniye sonra geri takıp imndirmeye devam edmen lazım.

bu arada Soundmax baq dostum hatayı kendim de aradım calışman iyi bişey gibi. ilk hata rus sitesinden alıntı yapmışın. ilk başka rus sitesine bağlanmak istermisiniz kullandığınız eski sürüm diyor. şuan 3.defa pcyi formatlıyorum. tekrar denidim wins 7 driverları yok. ses driverlarını ve wepcamı tanımadı senin driver paketin. programları deniyorum ..

Edited by sardes

• Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostum bu sabah itibariyle tüm partları indirdim. herhangi sorun yokdu. şimdi kontrol ettim 8. partta sorun yok sadece senin 15 dk beklemen yada modemin fişini cıkarıp 3-5 saniye sonra geri takıp imndirmeye devam edmen lazım.

bu arada Soundmax baq dostum hatayı kendim de aradım calışman iyi bişey gibi. ilk hata rus sitesinden alıntı yapmışın. ilk başka rus sitesine bağlanmak istermisiniz kullandığınız eski sürüm diyor. şuan 3.defa pcyi formatlıyorum. tekrar denidim wins 7 driverları yok. ses driverlarını ve wepcamı tanımadı senin driver paketin. programları deniyorum ..

Dostum dediklerini yapmıştım zaten.

Dünden beri major share indiremedi bugün kontrol ettiğimde bir premium üyelik istiyor. bir 2 dakika sonra deneyin diyor.defalarca modemi resetledim.

Şimdi major indirmeye başladı.

inşallah sonunu getirir. 2 gündür tek bir part indiremedi.

sabah 9 da başladım ve şu an major share ile 23. partı indiriyor;

linkleri ekledim çarşıya çıktım akşama kadar gezdim; pc de kardeşlerim uğraştığı yerde major share indirmiş

linkler de hiç bi sorun yaşamadım yağ gibi indiriyo :D:D

major share son sürüm türkçe indirmek isteyenler:

işte link:

rar şifresi:

sevimliukala

http://u.nu/7npu3[/CODE]

Edited by sevimliukala

bak kardeşim şu piyasadaki bilgisayar üzerine çoğu işi ruslar başarıyor kaspersky da öyle rus yapımı ve en çok o kullanılıyor bundan bence şikayetçi olmamalısın. sonucta hack ile ilgili birşey yapmamışım editledim düzenledim huzurlarınıza sundum kızarak söylemiyorum. emre90 kardesımın dedıgı gibi ben teknik servisim ve hem meslektaş hemde tnctr faydalansın dıye sabahlara kadar uğraşıyorum işlemlerim ile. windows 7 driver mı sorun ? vista driverları zaten oluyor ve win7 driver içinde parantez içinde şöyle gösterir (vista/7) bukadar. ayrıca sözüm sana degil arkadaşlar partlarda sorun yok çalışıyor premium ile upload ettim ben hepsini. salı gece anca cvp yazabilirim artık yolda olucam herkez kendıne ıyı baksın

http://img42.imageshack.us/img42/7379/sevimliukala.jpg[/CODE]

Please register to see this content.

soundmax harika çalışman için tekrar teşekkür ederim: senden ricam tanıtım videosu diye vermiş olduğun videoyu hangi programla kaydettin:

mümkünse linkini verebilir misin: resimde de gösterdim kırmızı ile:

ayrıca linklerin sorunsuz olduğunu da görsün herkes resimde indirilmiş bi şekilde pc mde

link için şimdiden teşekkürler soundmax::

ya da vermiş olduğun program arşivinin içinde varsa söler misin lütfen:)

Edited by sevimliukala

dün gece indirdim tek bir sorun bile yaşamadım inmesinde.bugün tam 9 bilgisayarda denedim müthiş sonuç aldım o kadar başarılı ki program bizim gibi teknik servisler için bulunmaz nimet..

arkadaşım bütün emeklerin için çok teşekkür eder bu gibi güzellikleri devamını gelmesini dilerim..

Edited by kom35

dün gece indirdim tek bir sorun bile yaşamadım inmesinde.bugün tam 9 bilgisayarda denedim müthiş sonuç aldım o kadar başarılı ki program bizim gibi teknik servisler için bulunmaz nimet..

arkadaşım bütün emeklerin için çok teşekkür eder bu gibi güzellikleri devamını gelmesini dilerim..

rica ederim kardeşim inşallah daha iyi sistemlerle karşınıza yine çıkarım hayırlı olsun

http://img42.imageshack.us/img42/7379/sevimliukala.jpg[/CODE]

soundmax harika çalışman için tekrar teşekkür ederim: senden ricam tanıtım videosu diye vermiş olduğun videoyu hangi programla kaydettin:

mümkünse linkini verebilir misin: resimde de gösterdim kırmızı ile:

ayrıca linklerin sorunsuz olduğunu da görsün herkes resimde indirilmiş bi şekilde pc mde

link için şimdiden teşekkürler soundmax::

ya da vermiş olduğun program arşivinin içinde varsa söler misin lütfen:)

Link:

Please register to see this content.

indir kullan kardeş

merhabalar...ben programı indirdim yalnız çalışmıyor....program ıso formatında ve 4,32 GB (4.645.683.200 bayt)...işletim sistemim xp acaba yapmam gereken farklı bişeymi var...power ıso programıyla da ayrıca dvd rw dan cdye yazdırdım,bilgisayarımda sanal sürücü oluşturdum ama nafile...yardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler...

merhabalar...ben programı indirdim yalnız çalışmıyor....program ıso formatında ve 4,32 GB (4.645.683.200 bayt)...işletim sistemim xp acaba yapmam gereken farklı bişeymi var...power ıso programıyla da ayrıca dvd rw dan cdye yazdırdım,bilgisayarımda sanal sürücü oluşturdum ama nafile...yardımcı olursanız sevinirim....teşekkürler...

Arkadaşim Bu XP cdsi değil Sadece Proğramlardan ve Driverlerden Olan bir Auto Play Calişmasi

İso Şeklindedir Evet Cunku İso Yani Kalip Dosyasi Haline Getirilerek Hazırlanir Sonra Partlara Bölünerek upload edilir

İso Dosyasini Direk Cd DeqiL DVD boyutunda Bu Çalişma

İso Dosyasini Cdye Yazdirmadanda Winrar Proğrami İle Klasöre Cıkar Diyerek Dosyalari Kullanılabilir hale Getirebilirsin

Edited by barboyhakan