Jump to content

Bu Aralar Çok Sıkılıyorum.

YeniçeRiyan-i

Recommended Posts

Kusura bakmayın biraz saçma gelebilir ama ben yinede yazmak İstedim :S Malumunuz Bir çoğumuz Kişi gibi bende zamanımın Çoğunu Tnctr de geçirmekteyim.Ama bulundugum ortam beni çok sıkıyor.Bazı zamanlar Oluyor Sinirden başkalarına Sataşır oldum.Bunların yanında uykusuzluk halsizlik İçindeyim.Hastaneye gitmek İstiyorum ama bunu hangi polikliniğe Anlatsam.Bir kaç kişiye bu durumdan bahsettim herkes Psikolojiktir Psikoloğa görün dediler.Bu durumdan Nasıl kurtulabilirim.

:)

Emrecim ben de aynı psikolojide oluyorum çoğu zaman. Şöyle söyliyim, bir ay mutlu normalken diğer ay neredeyse moralim sıfır, hayattan beklentim yok gibi oluyor. Ama sanırım yavaş yavaş çözüyorum nedenini. 3 hafta önce birisiyle tanıştım, kendimi onda bulduğumu düşünüyorum belki kendimi o bir ayı atlatmak için kandırıyorumdur ama çözümün psikolojik olduğunu anladım yani.

Ha bunun için psikiloğa ihtiyaç var mı bilmem.. Ama eğer arkadaşlarınla, ne biliyim annenle babanla içindeki en zarif duyguları çıkararak sohbet edip, hal hatır sormak beni çok rahatlatıyor sıkkın olduğumda. Her daim bunu yapmak sıkıyor tabi..

Yardımcı olamadım sanırım sana ama, ne biliyim gel CS atalım kafanı dağıt :)

Nasıl hangi bölüm? Ürolojiye gidebilirsin. :) Zaten oda seni Nörolojiye yönlendirir. Soluğu Psikologda alırsın.

Ata Demirer'in ergenlik teşhisi gibi olmuş.

Emre eğer Ankara'daysan ÖM at ;) Yarın takıl bana hayatını yaşa :)

bi sen değilsin bunun sebebi sosyalleşememek nette takıla takıla sosyofobi oluşuyo insanlarda düzelmek istiyosan ortamlara ak mesala ben evde pc masında durduğum zaman canım sıkılıyo morelim bozuluyor çıkıyorum arkadaşlarla takılıyorum morelim düzeliyo ayrıca depresyona girmediğin sürece ve sosyo fobin fazla büyük değilse piskoloğa gitmeye gerek yok kararlıysan piskoloğa gitmeye işini iyi yapan bir pisikoloğa git yoksa daha kötü olursun.

bi sen değilsin bunun sebebi sosyalleşememek nette takıla takıla sosyofobi oluşuyo insanlarda düzelmek istiyosan ortamlara ak mesala ben evde pc masında durduğum zaman canım sıkılıyo morelim bozuluyor çıkıyorum arkadaşlarla takılıyorum morelim düzeliyo ayrıca depresyona girmediğin sürece ve sosyo fobin fazla büyük değilse piskoloğa gitmeye gerek yok kararlıysan piskoloğa gitmeye işini iyi yapan bir pisikoloğa git yoksa daha kötü olursun.

Biraz Büyük YAz ya GÖZÜMÜ BOZDUN :)

Arkadaşım eğer çalışmıyorsan önce kendine bir iş bul onla meşgul ol derim sonra da gerisi gelir. Zamanında ben de senin gibiydim sorunlar hep üstüme geliyor, tüm insanlar üstüme geliyor, hayattan hiçbir beklentim yoktu ama sonunda çok rahatım çünkü allaha şükür namazıma başladım böyle sorunlarım kalmadı ve her anımda bana verdiği huzuru hissettiğimde ona şükrediyorum saygılarımla.

Ata Demirer'in ergenlik teşhisi gibi olmuş.

Emre eğer Ankara'daysan ÖM at :dribble: Yarın takıl bana hayatını yaşa :D

Yok be Nerde Valla allaha inancınız olsun.Aslen Malatyalıyım ama batıda büyüdüm.Şuan gümüşhanedeyim.Çok küçük ve aktivitesi olmayan bir yerde yaşıyorum.Az çok anlarsınız.Büyük yerden yaşayıp küçük bir yere gelince Çok zor oluyor hala atlatamadım :rolleyes2:

Valla benimde bu aralar canım sıkkın nedense dolunaymı var ne var yav :rolleyes2: neyse şaka maka bir yanada harbi benimde canım sıkılıyor derslerde iyice zorlaştı zaten şeytan diyor bırak şu üniversiteyi ee sonrada kabak gibi ortada kalcaz :dribble: yok yok en iyisi ben çıkım bi hava alım belki bi etkisi olabilir :D

Olur mu ya asıl eğlence oralarda emre ben keşke çorumda olsam diyorum şimdi.Topla mahalleden takımı yok mu etrafında bi sepetli motor at içine hepsini bi tarafa da erzak doldur.doğğrru dağa tepeye bulduğun ilk çime çimene çöm.Sohbet muhabbet...Hergün farklı bi organizasyon sonra interneti bile unutursun...

Blackman12 Googleye gir ve Gümüşhane İli Fotograflarına bak bakalım.Futbol oynayacak saha varmı ve bi genel görünüşe bak

ve senden bi isteğim daha buraya bir fotoğraf Koy..

Blackman'in modemi yorulmasin.

gumushane.jpg

Abicim bu dogada insan sikilabilir mi ?

emre kardeşim sıkma canını düzelir her şey bende günlerini pc başında geçiren biriyim tam 10 senedir biraz dışarıya cık temiz hava al kafanda

hiç bir şeyi sorun etme hayat uzun yaşamaya devam et sorunları haledemiyorsan sana en yakın olan kişiyle paylaş annen baban kardeşlerin veya en yakın arkadaşın sitelerde böyle yazıları okuduğum zaman ben çok üzülüyorum kendine iyibak saygılar

Bu aralar benişm de canım aşırı sıkılıyor. Dersler çok sıkmaya başladı. Hep PC başında geçmiyor zaman. Evde durumlar iyi değil. Sanki herşey bilerek aynı zamana geliyor. O kadar sıkkınım ki evden gidip de bir daha gelmek istemiyorum. Pazar günü 2 tane can dostum dediğim arkadaşımla evden kilometrelerce uzağa bisikletle gittik. Sabah 8 de çıkıp akşam 7 gibi eve geldik. Pazar günü hava yağmırluydu. Yağmurda ne macera yaşadım hiçkimse tahmin bile edemez. Biraz kendime geldim diyebilirim. 4 kez araba çarpıyordu, bisikleti 2 kez bisikletçiye yaptırdım yolda, ben en az 20 kez yaptım, frenle bozuk, teker kayıyor ve biz daha önce hiç gitmediğimiz bir yere gidiyoruz. Ne evi ne ölümü düşünerek gittik. Bazen böyle herşeyden uzaklaşmak çok rahatlatıyor. Sakin bir yer, yanında sevdiğin kişiler, uzaklarda bir yerde istediğini özgürce yapıyor ve bişeylere karar verirken derin düşüncelere dalıyorsun. Süper bişey aslında. Sen de yap derim ama benim yaptığım gibi değil tabi ki. Biraz daha güvenli ve senin eğlence zevkine göre uygun bişeyi seçerek dene derim. En azından evden çık sabah vakti. Temiz havada dolaş, sevdiklerini al yanına, hava kararmadan kimseyi görme yanındakilerden başka. Boşver dünyayı biraz kendini düşün sonra kendine geleceğine inanıyorum. Aklına çılgınca bişey gelirse bana da söyle :rolleyes2: Ben severim çılgınlıkları :dribble::D :D Hayattan bıkmış ve her türlü deliliği yapmaya hazır biriyim :D

Emre canın sıkıldımı "Ziganadan aşta gel Maçka'yı dolaşta gel, Görele'de bekliyorum Trabzon'a bakta gel" :dribble: Gezeriz senle biraz demek isterdim ama burda da gezecek yer yok. Benim bilgisayarda takılırız :D :D 24 saat sınırsız TNC :rolleyes2:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...