Jump to content

Cep Telefonu Hakkında Teknık Ve Programsal Sorun

osmanlibilisim

Recommended Posts

nokia 5800 xm üretiminin bazı hatalarından dolayı durdurulduğunu söylemiş bir kullanıcının sorduğu bayii, bu doğrumu? hatta nokianın komple revizyona gidileceği bu aşamada üretimin duracağı söylentileride var bunlar doğrumu ve kullanıcıları yaşatacağı sıkıntılar neler olur? saol.

kardes benım konuya cvp yazmıssın d900i telofonum var c geri ve ok tusu calısmıyor entegreden olabılır demıssın ne yapmam lazım teknık bılgım var yardımcı olabılcen mı

kardes alt bordda sim yuvasının yanında tus bordunun soketının altında ıkı tane cubuk gibi entegre var uzun ınce bu ıkı entegreyı flaxla ısı gec salla duzelir

nokia 5800 xm üretiminin bazı hatalarından dolayı durdurulduğunu söylemiş bir kullanıcının sorduğu bayii, bu doğrumu? hatta nokianın komple revizyona gidileceği bu aşamada üretimin duracağı söylentileride var bunlar doğrumu ve kullanıcıları yaşatacağı sıkıntılar neler olur? saol.

boyle bır soylentı yok 5800 lar gecen hafta gectı gumrukten sıkıntı yasamayacağınızı temın ederım

kardes 1 tane var uzun ince entegre

kardes o entegryi ve hemen yanındakını ıkısını bırden salla bırı uzun diğeri yarısı kadar kısa pes pese ıkısıde

Nokia e71 yeni güncelleme çıktı hangi hataları gideriyor yüklememi önerirmisiniz ve hellox ile hackleyebilirmiyim bu son versiyonu.

Yazılım sürümü:Nokia E71-1(RM-346)--300.21.012

bu surumu yuklemeni onermem kardes bırazdaha bekle yenı bır pm atarım ben sana yuklersın

imei hakkında bilgi verebilrmisin hangi program kullanılıyor nasıl imei atılıyor felan

kardes spiderman diye bir program var ıme yazmak ıcın programı bullsan bıle boxsunu alman gerekir imei yazmak cok basıt bır ıstır spiderman proyu be eklerım sana

programı burdan ıbdırebilirsin 4shared.com - online file sharing and storage - download SpiderMan_2.47_Crack.rar

Kardeş benim htc touch diamond2 telefonum var vodafone cihazı, bunun her türlü şifresini blokesini falan açtım sorunsuz çalışıyordu fakat wm 6.5'e yükselttiğim rom'unu xda.forumdan download ettiğim ( Duttys_Topaz_2.16_Sense_2.5_5.2.21882.5.0.73_Holy_Grail_R6_WWE ) romla değiştirdim..Fakat bunuda fazla beğenmedim stabil olmadığı için orjinal rom'a dönmeye çalıştığım esnada relocker yapmayı unuttuğum için sanırım hata oluştu ve şimdi cihaz sadece standart açılış ekranına dek çalışıyor vede ne soft ne hard reset atılmıyor..Pc doğal olarak cihazı görmüyor vede rom yüklemesi falan hiçbirşey yapılmıyor..bu konuda bana yardımcı olabilirmisin..Tekrardan flash atmaya RUU'dan rom yüklemeye çalışmak şu an için nafile yaniii yanıtını bekliyorum..ben antalyada yaşıyorum mail de atabilirsin bana yankii_07Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com teşekkür ederim şimdiden... Kolay gele sana

kardeş şimdi bende bi n73 var ben bunda kameradan foto cekmeye calsıyıorum cekmeye calısırken cek tusuna basiyorum ve cekiomus gibi oluyor kamera ekranı kapaniyor yeniden aciliyor . ve fotoyu cekemioyrm bu neyden olabilir?

kardes spiderman diye bir program var ıme yazmak ıcın programı bullsan bıle boxsunu alman gerekir imei yazmak cok basıt bır ıstır spiderman proyu be eklerım sana

programı burdan ıbdırebilirsin 4shared.com - online file sharing and storage - download SpiderMan_2.47_Crack.rar

bu programı bluetooth ile kullanabiliyormuyuz kullanabilirsek nasıl kullanıyoruz kısaca bi tarif edebilrmisiniz. paylaşım için teşekkürler

Nokia e71 yeni güncelleme çıktı hangi hataları gideriyor yüklememi önerirmisiniz ve hellox ile hackleyebilirmiyim bu son versiyonu.

Yazılım sürümü:Nokia E71-1(RM-346)--300.21.012

kardeş ben guncelledım secede hack yapamıyosun baska bısey degısmıyor :lol:

adamlar sadece guvenlık acıklarını kapamıslar :(

Arkadaşım bende samsung F480 var 5Mp kameralı. foto çektiğimde kayıt anına kadar görütü net ama tam kayıt anında görüntüyü bozuyo kara kara oluyo mozaik gibi bu sence programsal mı yoksa kamera sensöründe sorun mu vardır.

kardes ben d900i nın fılmını degıstım tuslar basmıyor dıe telefoncu orjınal dıye verdı ama telefona taktım ekran kayıyor bunun sebebı ne butun tuslar basıyor kı eger orjınal fılm ayarlaya bılırmısın bana kargo felan gonderebılırmısın?

• 3 hafta sonra ...
kardes alt bordda sim yuvasının yanında tus bordunun soketının altında ıkı tane cubuk gibi entegre var uzun ınce bu ıkı entegreyı flaxla ısı gec salla duzelir

boyle bır soylentı yok 5800 lar gecen hafta gectı gumrukten sıkıntı yasamayacağınızı temın ederım

arkadasim sen yinede once bir orjinal flex dene yani ara film sonra islem yaparsin isi gecerkende dikkatli ol cihazi ucurabilirsin

usta bendede şöyle bi sorun var samsung g810 telefonum var ve blutooth açıyorum ama açık olarak gözükmüyo yazılım vs güncelledim ama gene aynı ne yapmalıyım kardeşim açtığım halde açık olarak gözükmüyo kısacası herkes görülebilir vs de etkin ne yapmalıyım

bende bugun bi tane sony ericson w205 aldım 2.el ancak sanırım turkcell kampayalı telefonlarındanmıs o yuzden turkcell teması be bir kaç seyi degişemiyorum bunun yazılımı nsl degiştirebilirim usb kablosu yok bluetuet la olmazmı yada ne yapmam gerekiyor birde sitesinde guncellme mevcut onu yuklersem duzelirmi yani o kısıtlamalar gidermi bu kadar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...