Jump to content

Turkcell'e Ne Kadar GÜvenİyorsunuz?

cihangir52
 Share

Recommended Posts

Maalesef kazanç uğruna haksızlıklar yapılıyor, yalanlar söyleniyor. Daha çok konuşalım diye yaptıkları reklam kampanyalarının faturasını da bize ödetiyorlar. Telekom bile sanki alternatifi varmış gibi artizleri zengin etme yarışında ötekilerden geri kalmıyorsa düşünün artık.

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ben turkcell in kandırırcı hiç bir kampanyasını desteklemiyorum aksine bana gelen mesajlarına hiçbir zaman yanıt vermiyorm vede bazı sistemlerini cep telefonumdan kapattım misal kimaramışcell gibi ve telefonum hatlı olmasına
rağmen gelen fatura 20 lirayı geçmiyor telefonu sadece kısa haberleşme aracı olarak kullanıyorum fazla konuşma
yapmıyorum bilhassa indirimli günlerde daha çok konuşuyorum buda 13 yıllık turkcelli olmanın avantajı sizlerle
paylaşmak istedim saygılar

Bende türkcell e internete girmedigim halde 10tl gitti arkasından bana mesaj göndermiş aylık 5 tlye internet paketini alın.Yazıyordu bende internet paketi de almıyorum türkcelde de durmuyorum dedim.numaramıvodofona taşıdım 12 gün kullandım bu sürede 5liralık tl bakiyemden 2 görüşme yaptım tl bakiyemi sorguladım tl bakiyem 95krş a inmiş 3lira bakiyem fazladan dişülmüş müş hizm aradım oda fazla tl kesildigini dogruladı gerekli yerlere bildirdik en kısa zamanda size dönülecek yazıyordu 4gündür ne kaybolan tl ler yüklendi nede bir cevap geldi Bu cep oparatörlerin hepsimi yalancı avea yı denicem bakalım.Bo oparator nasıl bunu da görelim.

biri avea kazık atmıyor mu dedi?

yalan! vallahi yalan!

telefon hayatıma avea ile başladım keşke başlamaz olaydım!
yahu hiç kontörün kullanmağın için biter mi ya? avea da bitiyor işte
20 kontör kalmıştı mesaj geldi "kontörünüz kısa süre içinde bitecektir lütfen yeni kontör yükleyiniz..."
bu mesajdan sonra simi çıkardım ve kırıp çöpe attım! (müşteri hizmetleri(!)ni aradım cevap vermediler)

gnctrkcll nin kampanyalarından yararlanmasam vodafone a geçerim ama gnctrkcll tutuyor işte...

10 sene turkcell kullandım.artık canıma yetti zengin oldular.kalite olarak turkcell tartışılmaz.fakat şimdi avea ayda 300 dk. 19 tl tarifeye geçtim oh ne rahat.kontörlü hat kullananlara tavsiyem faturalı bir tarifeye geçmeniz ve dakkaları arada kullandığınız dakkaları kontrol etmeniz.bu kadar basit.

Bizbize Hepimiz tarifesindeyim. 120 dk sabit hat ve turkcelle, 60 dk diğer operatörle 25 TL'ye konuşuyordum.
İki gün önce mesaj geldi. Her yöne 180 dk 29 TL'ye konuşacakmışım.. Ya şimdi bunun bana ne faydası var ki?
Bedavadan 4 TL daha fazla ödeyeceğim. Zaten ben 3 saat konuşmuyordum. Adamlar işin suyunu çıkardı..
Vodafone'ye geçmeyi ciddi ciddi düşünmeye başladım..

yahu arkadaşlar hagı cısem öperetörü tüketıcının lehınde karar alır mecburen bırını kulanıyoruz bana göre hıç bırı beş para atmez bıde başımı değil ruh sağlığımı bıle bozuyor o reklamlar malesef bırı kulanmak zorundayız allah sabırlar versın hemımıze

türkcell kamululara 1200 dk 40 Tl her yone kampanyası baslattı ben ona geçtim. arkadaslar isin ozu hepsi ama hepsi dolandırıcı baska bisey degil. ben avea dan cok çektim diğeri baska operatorden degisen bisey yok neticede soyulsn yine biziz yine memleketimiz...