Jump to content

Windows 10 Ltsc 2021 Temel Programlar Ekli 2023

forjest
 Share

Recommended Posts

Deep&Blue, 14 saat önce yazdı:

elinize sağlık üstad, snappy driver link vermişsiniz acaba elinizde offline olarak mevcut mudur?

Konuda verilen online olarak driverların kurulması için olanı. Offline olarak 

Please register to see this content.
 torrent ile hepsini indirebilirsiniz hem arşivinizde olur her daim kullanabilirsiniz. Kendimde bu paketi kullanıyorum format için gelen cihazlar olduğunda internet olmadan direkt olarak driverları kuruyorum. Otomatik olarak buluyor zaten.

• Like 1

nofix, Şimdi yazdı:

Ellerinize sağlık. Çok verimli bir sistem olduğuna eminim. Şu an sizin 'windows 11 programlar ekli' sisteminizi kullanıyorum. Bunu da indirip bir usb bellekte hazır edeceğim. Teşekkürler.

Dün 4 tane "all in one pc" geldi bana , 4'üne de w11 programlı olan sistemleri kurdum. Pc sahibi arkadaşın bana dediği ne kadar hızlı kurdun yaptın diye şaşırması oldu. Sistem için temel programların olması bir + olarak görünmekte. Zaten hazırlanış amacım oydu işleri daha hızlandırmak sonradan uğraştırmaması temel amaç. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Güle güle kullanın. Saygılarımla.

• Like 3

bozart, 9 dakika önce yazdı:

ustad ellerine saglık. şu Klite mega nın yerine VLC player eklesen daha da hızlı olurdu. bu k-lite ekran kartından sömürüyor direk .vlc bu konuda bagımsız :)

Aslında vlc'i düşündüm eklenebilirdide ancak bazı mkv vb. uzantılı olan videolarda hız olarak media player classic'in daha seri ve sorunsuz olduğuna şahit oldum. Klite sistemde olması daha akıllıca geldi bana bu bakımdan ekledim. Bir vlc eksik olsun sorun değil hemen kurulan bir program zaten. Sonraki çalışmalarda kullanırız inş. :) 

• Like 1

forjest, 59 dakika önce yazdı:

Aslında vlc'i düşündüm eklenebilirdide ancak bazı mkv vb. uzantılı olan videolarda hız olarak media player classic'in daha seri ve sorunsuz olduğuna şahit oldum. Klite sistemde olması daha akıllıca geldi bana bu bakımdan ekledim. Bir vlc eksik olsun sorun değil hemen kurulan bir program zaten. Sonraki çalışmalarda kullanırız inş. :) 

Eksiden k liteyi video içinden caps almak için kullanırdım sonra onbord pc lerde rem den sömürdügunu farkettim. VLC bu konuda çok iyi mkv veya 4k filimlerde de rahat açıyor ustad. Bunun ekran kartı ile alakalı bir durum aslında. VLC nin diğer artısı sizin sayenizde TV kanalları da açıyor olması öğrenmiştim 😀

• Like 1

bozart, 38 dakika önce yazdı:

Eksiden k liteyi video içinden caps almak için kullanırdım sonra onbord pc lerde rem den sömürdügunu farkettim. VLC bu konuda çok iyi mkv veya 4k filimlerde de rahat açıyor ustad. Bunun ekran kartı ile alakalı bir durum aslında. VLC nin diğer artısı sizin sayenizde TV kanalları da açıyor olması öğrenmiştim 😀

hocam ben Splash player dan vazgeçemiyorum, o da ekran kartı gpu su kullanıyor ama sorun değil böyle görüntü izlettiriyorsa kullansın gpu...

• Like 1

Deep&Blue, 18 dakika önce yazdı:

hocam ben Splash player dan vazgeçemiyorum, o da ekran kartı gpu su kullanıyor ama sorun değil böyle görüntü izlettiriyorsa kullansın gpu...

Alternatifler çok. Tercih meselesi 🙂

RonalDAvinci, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar. Windows açılış sesini nasıl değiştirebilirim/kapatabilirim?

Windows Registry Editor Version 5.00

;Windows açılışta sesini kapat
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\BootAnimation]
"DisableStartupSound"=dword:00000001

;Windows açılışta sesini aç
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\BootAnimation]
"DisableStartupSound"=dword:00000000

• Like 1

RonalDAvinci, 23.02.2023 - 11:01 yazdı:

Merhabalar. Windows açılış sesini nasıl değiştirebilirim/kapatabilirim?

TR_by, 24.02.2023 - 00:10 yazdı:

;Windows açılışta sesini kapat
"DisableStartupSound"=dword:00000001

;Windows açılışta sesini aç
"DisableStartupSound"=dword:00000000

yukarıda @TR_by üstadın belirttiği konumlardaki değişikliği yapan script dosyası aşağıdadur

• 2 hafta sonra ...
mehmetinx, 10.03.2023 - 15:38 yazdı:

İçindeki office programını sildim tekrar nasıl yükleyebilirim

Niye sildiniz neden tekrar yüklüyorsunuz anlamadım doğrusu. Ofisin ne zararı var her zaman lazım dursun dokunmayın bence. Sitede ofis programları var arama yapın karşınıza çıkar indiriverirsiniz. 

Lord_Ares, 3 saat önce yazdı:

linkler gitmiş..

pipet, 24 dakika önce yazdı:

Linkler uçmuş güncelleyebilir misiniz? Teşekkürler Üstad.

Link sağlam çalışmaktadır. -> 

Not:alternatif google linkini veren arkadaş kaldırmış maalesef şu an için uploadrar'dan indirme yapabilirsiniz sadece bu link var.

Edited by forjest
  • Like 1