Jump to content

Yerli Ve Milli Ntlite ( Sohbet )

shadesofdeath
 Share

Recommended Posts

adbenim, 4 saat önce yazdı:

senin programın ne işe yaradığını bile bilmiyorum,

ben sadece düşüncemi yazdım,

ntlite tarzı gibi ise ne gerek var ki

net bu tarz programlarla dolu

sen programını tamamla ve ücretli sal kardeşim

bol bol kazançlar dilerim

Herkese açık şekilde paylaşırsa ve program bir gün Ntlite gibi tutarsa crack yapabilirler. Uygulamayı Korumak inanılmaz zor bir iş. Hangi korumayı yaparsan yap hangi şifrelemeleri yaparsan yap kırıyorlar. Parayı ödeyen uygulamayı alır şeklinde olursa birisi başka bir yerde paylaşabilir.

Eğer kararlıysan bu programı yapmakta kendine gönüllü bir ekip bulmanı veya kurmanı tavsiye ederim. çok kapsamlı uğraştırıcı bir proje olucaktır.

umarım başarırsın.

Edited by Mixus

Mixus, 38 dakika önce yazdı:

Herkese açık şekilde paylaşırsa ve program bir gün Ntlite gibi tutarsa crack yapabilirler. Uygulamayı Korumak inanılmaz zor bir iş. Hangi korumayı yaparsan yap hangi şifrelemeleri yaparsan yap kırıyorlar. Parayı ödeyen uygulamayı alır şeklinde olursa birisi başka bir yerde paylaşabilir.

Eğer kararlıysan bu programı yapmakta kendine gönüllü bir ekip bulmanı veya kurmanı tavsiye ederim. çok kapsamlı uğraştırıcı bir proje olucaktır.

umarım başarırsın.

Proje %60 bitti zaten tek geliştiriyorum. Evet koruma eklesek de illaki kırılma ihtimali vardır çünkü yazılım dünyasında hiçbirşey gizli kalamaz. Eğer ücretli yapmasam bile her gün  de bir kez kullanıcı örneğin bir **Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.** reklamı geçmeye zorlanabilir.

• 2 hafta sonra ...

Dostum Helal Olsun Emeğine Sağlık Bu Tarz Programların Özellikle Türkçe İçerikli Yapılması Bizleri Gururlandırıyor.

Kendini geliştirmen çok güzel umarım istediğin yerlere gelirsin umarım faydalı birçok paylaşımlarla seni sürekli meydanlarda görürüz. 

• Like 1

Çalışman anlaşılırlık bakımından Türkçe olması bir + olarak görülmelidir bu bakımdan da destekliyorum çalışmanızı başarılı bir iş çıkacağından  bir şüphem yok doğrusu. Çalışmanda başarılar dilerim değerli kardeşim. 

Saygılarımla.

• Like 5

gokanuysal, 14.12.2023 - 17:23 yazdı:

Dostum Helal Olsun Emeğine Sağlık Bu Tarz Programların Özellikle Türkçe İçerikli Yapılması Bizleri Gururlandırıyor.

Kendini geliştirmen çok güzel umarım istediğin yerlere gelirsin umarım faydalı birçok paylaşımlarla seni sürekli meydanlarda görürüz. 

xpprox, 14.12.2023 - 19:42 yazdı:

Allah zihin açıklığı versin çalışmalarında başarılar dilerim kolay gelsin.

forjest, 15.12.2023 - 23:59 yazdı:

Çalışman anlaşılırlık bakımından Türkçe olması bir + olarak görülmelidir bu bakımdan da destekliyorum çalışmanızı başarılı bir iş çıkacağından  bir şüphem yok doğrusu. Çalışmanda başarılar dilerim değerli kardeşim. 

Saygılarımla.

Hepinize teşekkür ederim şu sıralar pek ilglenemedim tekrardan ilgileneceğim.  Tamamen bitirmeden de bi yayınlamak istiyorum.

• Like 2

Proje şuan hangi aşamada? Ekran görüntüsü yada özellikleri hakkında gelişme paylaşabilir misin? Erken Ön sipariş vb. Yok mu? :) Tamamen ücretli yada ntlite gibi kısıtlı özellikleriyle ücretsiz mi olacak ?

Edited by bensuslu11

bensuslu11, 35 dakika önce yazdı:

Proje şuan hangi aşamada? Ekran görüntüsü yada özellikleri hakkında gelişme paylaşabilir misin? Erken Ön sipariş vb. Yok mu? :) Tamamen ücretli yada ntlite gibi kısıtlı özellikleriyle ücretsiz mi olacak ?

Tamamen ücretsiz olacak donate linki vs koyacağım sadece

• Like 4
  • Thanks 2

gecegezgin, 3 saat önce yazdı:

sevgili kardeşim çok güzel olmuş fakat yanlarına açıklama eklenirse kaldırılırsa şunu kullanamazsınız eklenirse şunu eklemiş olursunuz diye kısa bir açıklama eklenirse daha iyi olur diye düşünüyorum.kolay gelsin,selamlar 

Her özelliğin üzerine mouse ile gelince bir baloncuk tooltip açılır ve özelliğin ne olduğu bilgisini verir

Edited by shadesofdeath

fesli, 17 dakika önce yazdı:

slm kolay gelsin % kaç tamamladı uygulama tahmini kullanıma ne zaman sunulur 

programa ayarları kaydet yükle seçeneği olursa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum

Malesef ki mevcut ayarları içe aktarma ve dışa aktarma seçeneği asla gelmeyecek üzgünüm

• Like 2