Jump to content

Win 7 De Hangi Virüs Proğramı Kullanılmalı?

nefhaa

Recommended Posts

Kusura bakmayın ama F-Secure 2010 var iken ne kaspersky nede Nod32 boy ölçüşebilir :). Ben söylediğiniz bütün antivirüsleri kullandım tek tek . İçlerinden en iyisi Şuan Kullandığım F-Secure 2010 ve Avira Antivir . Kaspersky diyen arkadaşlar birde dediklerimi denesinler. Kalite İsimde değildir asla !

bende win7 x64 kullanıyorum avira antivir personal ücretsiz sürümünü kullanıyorum şu an memnunum updateleri sorunsuz yapıyor arkadaşında dediği gibi usb disklerdeki virüsleri görüyor hatta bugün bi tane harici hdd virüs buldu komple yavaş format atmak zorunda kaldım yoksa benim arkadaş virüsü yiyebilirdi :) ona vercektim çünkü bir günlüğüne beni o dertden kurtardı diyebilirim sana :download1:

arkadaşlar şuan dünyada en iyi internet security programı Kasperskyın Kis 2010 udur kimse kusura bakmasın diğerleri yanında beş para etmez 15 yıllık internet tecrübeme dayanarak konuşuyorum bu arada lisanslı sürümünü kullanıyorum çünkü kis2010 keyleri sürekli bloke oluyor ve kara listeye alınıyor 3 gün geçmeden yani adamlar iyi çalışıyor bi nod32 programı yada diğerlerinin keyini buldunmu tamamsın tekrar key kara listeye alınma sorunu yok ama güvenlik sorununuda o kadar basite almışssın demektir eğer internet bakcılığıda kullanıyorsan kis2010 70 tl 12 aya bölersende aylık tutarı çok ufak bir paraya geliyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...