Jump to content

İkon Değişikliği Yapın. // İstediğiniz Iso'dan Alabilirsiniz...

va7eyla
 Share

Recommended Posts

Link = FlatOS Icons  // Anlatım görsellerdedir... 

Not = Upload edilen dosya uzantısı .7z'dir. 7zip ile hazılanmıştır. 7-Zip kullanarak açmanız tavsiye edilir. 

Not2 = Aynı dosyaları başka ISO'lardan, beğendiğiniz ikon paketi olarak çekebilirsiniz. // Aynı yere aynı şekilde bakıp ileleyebilirsiniz...

***by relati7ity***

Belirtmeyi unutmuşum, ilk görseldeki, ilk klasör C : diskindeki "Windows" Klasöründedir. Dizin = "C:\Windows\SystemResources"

he9c7m3.png

gahg54q.png

nudtrvv.png

jjchvf9.png

c2r4y0j.png

he1qa8w.png

39xt5xm.png

• Like 9

Bunun yerine Restorator ile uzantıları .res formatına çevirip sadece .mun uzantılı dosyanın görselini 7tsp Gui ile değiştirebilirsiniz. Orijinal dosyanız kalmış olur. Başka pcden gelen yabancı dosya kullanmamış olursunuz.

• Like 3

MrRush, 1 dakika önce yazdı:

Bunun yerine Restorator ile uzantıları .res formatına çevirip sadece .mun uzantılı dosyanın görselini 7tsp Gui ile değiştirebilirsiniz. Orijinal dosyanız kalmış olur. Başka pcden gelen yabancı dosya kullanmamış olursunuz.

Sizin başka bir konunuzda, söylediğiniz yöntem, bu dosyaları değiştiriyordu. 7tsp Gui bu programın görsel anlamda yaptığını manuel olarak işliyorum. Fakat dediğiniz gibi başka isolardan çekince içeriğine gizlenmiş virüsler olabilir.

O konuda da totalvirüs ile taratıyorum sorun olmuyor yani. (( Not = Sizden öğrendim fakat biraz değişikliğe uğrattım açıkcası. // Nedense bende,  7tsp Gui tarzında programlara güvenmiyorum.

Saygılarımla...

• Like 1

Katılımsız hale getir bunu uzun iş.

İlk önce 7stp dosyalarını temalarını indir.

Sonra içinde  imaj simge dosyalarını ayıkla ve katılımsız exe haline getir.

Sonra powerrun indir sordumdan.

reiconcachede indir.

Daha sonra tek dosya haline getir katılımsız olarak. Çalıştırırken powerrun dosyasının simge dosyalarını en yetkin şekilde çalıştırıp en son reiconcachenin açlşmasını sağla tamamdır.

Sonra paylaşabilirsin size özel temadır diye.

Örnek:

resim.png.3f3656e57a7b0b3d87ea1b4784833641.png

AdemYakups, 7 dakika önce yazdı:

reiconcachede indir.

Daha sonra tek dosya haline getir katılımsız olarak. Çalıştırırken powerrun dosyasının simge dosyalarını en yetkin şekilde çalıştırıp en son reiconcachenin açlşmasını sağla tamamdır.

Örnek:

Katılımsız yapmaya gerek yok, nedeni ise, kolayca değişim sağlanmıyor. O yüzden sahiplik alsak bile, silmiyoruz. İsim değişikliği yapıyoruz dosyada. Katılımısz yapmaya kalksan uzun iş dediğiniz gibi. Tam yetkiyi vermek mesele, dediğiniz power programını çalıştırmazsan. Katılımsız yapmak isterseniz siz yapın. Saygılarımla...

AdemYakups, 16 dakika önce yazdı:

reiconcachede indir.

Örnek:

Son olarak; ben balık tutup vermektense, balık tutmayı öğretenler tarafındayım. Size, ona, buna özel katılımsız değilde. İşi manuel olarak, istedikleri gibi gerçekleştirmeleri için, rehber niteliğinde paylaştım. Saygılarımla...

• Like 3

eca2424, 2 saat önce yazdı:

Bilgiler için teşekkürler. 

Please register to see this content.
 dosyasını tekrar yüklermisiniz. Overloaded diyor indirmiyor.

Başka bir zaman diliminde deneyin, iner. Dosya silinmemiş, sunucu aşırı yüklenme vs. olayı var...

Ücretsiz olduğu için...

• Like 1

windows/system32 içerisindeki imageres.dll dosyasının sahipliliğini aldım elimde bulunan win 11 imageres.dll dosyasını system32 içerisine atıp dosyayı değiştirmeye onay verdim sistemi restart yaptığımda yeni simgeler yüklenmişti.

• Like 1