Jump to content

Windows 7 Sp2+Wlive5 Anlık Gelişmeleri...

istanbul82
 Share

Recommended Posts

• Editor

[quote name='serdarcavusoglu1' date='18 Şubat 2011 - 11:41 ' timestamp='1298022690' post='965440']

Acaba bu isonun içindeki tr dil ile bizim entegre ettiğimiz tr dil aynımı yoksa bu daha güncelmi?
[/quote]
Senin entegre ettiğin sürümle aynıdır capsta istanbl82 nin verdiği torrentten inen ultimate sürüm bilgileri ile aynı ayrıca sürüm farklı olsaydı entegre işlemini yapamazdın

[img]http://img825.imageshack.us/img825/6857/20110218104337.png[/img]

Edited by tiflisli

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

selamlar server 2008 r2 sp1 Türkçe dil paketi varmı acaba?
torrent olarak buldum aşagıdaki iso yu yalnız indirmek için çok büyük. siz indirdi iseniz sadece tr dil paketini upload edebilir misiniz? mu_windows_server_2008_r2_sp1_language_pack_x64_dvd_619614

[quote name='abdispowerr' date='18 Şubat 2011 - 19:36 ' timestamp='1298058396' post='965760']
ya çıkarınca bütün dillerde çıkarsalar ne olur sanki
Bizi baktırıp duruyorlar ya
[/quote]
[b]bulgarca ve dandik 5-10 mil. avrupa dillerini bile daha önce çıkarıyolar(din demeyin arapça başlarda) sittin senedirde boyle(office 2010 iyi örnek)nedenmi güçlü refah düzeyi yüksek bi ülke değiliz ondan türkiyeden msdn technet abonesi az yayınlasada sızması bile bi problem oluyor gavurlar vermezse aylık 350-450 tl filan bi memur bizde gaz net parasını zor ödüyo anca tuzu kurular üye türkiyede tek. şirketler bide..[/b]

Edited by istanbul82

ingilizce msdn sürümü indirp kurdum, ne fark var hiç,bu telaş niyeki : )) ekstra bir özellik katmamış..sadece güncellemeler toplu şekilde yüklü,ama yinede stabilite açısından daha hızlı,forumda bir arkadaşın duvarkağıtlarını indirmiştim sanki biraz dosya görüntülemede bir hızlanma var gibi.

bu arada bu msdn technet aboneliğini nasıl alırız,ücret vs ne kadar gibi..

[quote name='serdarcavusoglu1' date='18 Şubat 2011 - 20:28 ' timestamp='1298061480' post='965781']
geldinizmi lafıma ben ne dedim 1 ay süre size yoksa laflarınızı yutacaksınız heheh :dribble:
[/quote]
yok beni softpedia yanılttı 36 dil yazınca nezaman görülmüş hele türkçe hep en sonlarda ugandacayla bir filan çıkyoo..sp li sistemlerin dalga süreleri az olur ana sistemlerden bikaç gün filan en fazla yinede çok bekletçeklerini sanmam 2 en fazla 3 dalga olur.

Edited by istanbul82

[quote name='muharremerd' date='18 Şubat 2011 - 23:04 ' timestamp='1298067245' post='965858']
daha türkçe sp1li sistem msdn'de görünmüyor :)
[code]msdn.microsoft.com[/code]
gir, üyelik aç, ayarlardan halledersin
[img]http://i.imgur.com/ymY6W.jpg[/img]
[/quote]
Bu SP1 Güncelleme Paketi arkadaşım biz Sistemden bahsediyoruz...

ya ben sormayı unuttum, msdn sürümü indirdikten sonra dosya içinde bir resim vardı..

(technet professional) product key xxxxx-xxxxx... (retail)
:D
ben girdim kabul etti : )) bu key msdn ücretli kullananlara verilen keymidir? çünkü aynı o kısımda has değerleri felan yazan yerde yazıyor key yani bi altında, sonradan karalisteye düşermi key?

bu arada hala msdn aboneliği hakkında kimse yazmamış, yokmu nasıl abone olabileceğimizi bilen? üye olunca herkese yayıcam sürümleri : )))))

[quote name='andacgs' date='19 Şubat 2011 - 00:44 ' timestamp='1298076866' post='965957']
ya ben sormayı unuttum, msdn sürümü indirdikten sonra dosya içinde bir resim vardı..

(technet professional) product key xxxxx-xxxxx... (retail)
:D
ben girdim kabul etti : )) bu key msdn ücretli kullananlara verilen keymidir? çünkü aynı o kısımda has değerleri felan yazan yerde yazıyor key yani bi altında, sonradan karalisteye düşermi key?

bu arada hala msdn aboneliği hakkında kimse yazmamış, yokmu nasıl abone olabileceğimizi bilen? üye olunca herkese yayıcam sürümleri : )))))
[/quote]

%99 düşçek karalisteye yakında retail keyi vermek içinde cidden salak olmak gerekiyo o msdn hesabıda bloke olcak çünkü üyelik içinde ing iyi cukanında sağlam olması gerekiyo üyelik sistemleride bi garib bende tam bilmiyorum..

Edited by istanbul82

[quote name='dj sms' date='19 Şubat 2011 - 00:47 ' timestamp='1298073450' post='965935']
Bu SP1 Güncelleme Paketi arkadaşım biz Sistemden bahsediyoruz...
[/quote]
bende onu diyorum zaten, msdn'ye bile verilmemiş, sp1 var ama sp1 entegreli sistem yok. bak bu da ingilizcesi ama burada entegre sistem var:
[img]http://i.imgur.com/Id9Uu.jpg[/img]

@andacgs -
[code]http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/aa948874.aspx
https://msdn.microsoft.com/tr-tr/subscriptions/add/default(en-us).aspx[/code]

Edited by muharremerd

[quote name='muhabbet1975' date='19 Şubat 2011 - 13:33 ' timestamp='1298122983' post='966163']
en sosunda ben dilimi cikaracam . hihihi bu kadar cok alaka gosteriyoz diyemi bize vermiyolar acaba:))
[/quote]
hayır:) türkiyede technet msdn üyesi çok az dandik küçük avrupa ülkleri daha fazla sayıda bulgarca belçika dili bilmem ne lehçesi bile bizden daha önce veriliyo onlarda haklı nakadar ekmek okadar köfte :D ama spli sistemlerde çok uzatçaklarını sanmam..

Edited by istanbul82