Jump to content

Windows 11 Enterprise Ltsc 24h2 - Rtm Ile Her Gün Bayram

hknblm
 Share

Recommended Posts

• semsibey changed the title to Windows 11 Enterprise Ltsc 24h2 - Rtm Ile Her Gün Bayram
MrChame, 2 saat önce yazdı:

Yeni sürümler Çıkmış Üstadım Bunlarda LTSC Çıkarmı Acaba :) 

image.png.20972d7799c118a05301ce7ba1952b11.png

Paylaşımınız için bir kaynak link ekleseydiniz keşke. Herkes istifade edebilir dileyen indirir.

• Like 1

Please register to see this content.

iso olarak yok usta burdan ESD olarak Düzenlenip içinden LTSC ayıklanması lazım bunu yaparken Bazı ayarlar vardı terminale yazılan CMD düzenlemesi yapılıyordu sanırsam

4 hours ago, MrChame said:

Yeni sürümler Çıkmış Üstadım Bunlarda LTSC Çıkarmı Acaba :) 

image.png.20972d7799c118a05301ce7ba1952b11.png

LTSC bunlarda çıkmaz muhtemelen ben baktım geçen yoktu sonra pro indirdim ve yine birşeyler denedim sonrasında

ESD olan dosyalardan WİM dosyası olarak bulabilirmiyiz acaba Wim olarak sonra iso olarak düzenlenebilinir sanırsam

Bunu daha önce Windows 10 S Cloud sürümünü çıkartmak için kullanıyorlardı normalde böyle bir sürüm yoktu fakat ESD'nin içine gizlenmiş bir şekilde olduğundan buşekil çıkartma yapılıyordu

Please register to see this content.

image.png.fc106bf0877c2f7aeb7f910551eb3ecc.pngDismOfIso.png.31b83118140fce8f79bf2ef54f797509.png

Edited by MrChame
  • Like 1
  • Thanks 1

Emeginize saglik; bensuslu11 arkadaşımızın sunumundan alinti yaparak mi olusturdunuz? Windows 11 kullanmiyorum ama ilerde deneyebilirim.

Windows 11 Iot Enterprise LTSC 2024 Built 26100.1 RTM

• Like 1

emeğine sağlık inşallah güzel olmuştur bir şeyler bilip yapabilmek güzel bilen kişilerin korkmadan paylaşım yapabilmesi güzel ben Emre028 çalışmasını kullanıyorum benim istediğim performansı sunuyor yeterince yedek ssd var format denemeleri için ayırdım fırsat olursa yakın vakitte denerim gerçek makinada test eder tekrar yorumlarım iyi forumlar.

• Like 1