Jump to content

Windows 11_iot_enterprise_ltsc, Version 24h2 (26100.268) Amd64

bensuslu11
 Share

Recommended Posts

Hocam iyi hafta sonları ltsc rtm için belirlenen sürüm bu mu ? Bir de ing dilde sızdırılan imaj mı siz tr dil mi eklediniz ?

Kardesim emeginize saglik 

fr-fr_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2021_x64_dvd_257ad90f_ver.19044.3930

Bu sunumunu kullanıyorum, eğer Windows 11 sunumunuz ile arasında pozitif anlamda fark var ise indireyim. Önerin nedir? Teşekkürler.

Fransızca olsaydı kesin indirmiştim.🤣

tomyblack, 34 dakika önce yazdı:

Kardesim emeginize saglik 

fr-fr_windows_10_iot_enterprise_ltsc_2021_x64_dvd_257ad90f_ver.19044.3930

Bu sunumunu kullanıyorum, eğer Windows 11 sunumunuz ile arasında pozitif anlamda fark var ise indireyim. Önerin nedir? Teşekkürler.

Fransızca olsaydı kesin indirmiştim.🤣

Hocam sen fr-fr sürümünde takıl bence. Çok stabil bir sürüm kullanıyorsun 

• Like 2

bensuslu11, 6 saat önce yazdı:

Orjinal türkçe lot sürümü yok maalesef ve olmayacak. Ben ekledim

Emeğinize sağlık çok teşekkürler. Yine süper bir paylaşım olmuş. Eklenen çıkarılan bileşenler var mı? Boşta Cpu ve bellek kullanımı nasıl?

kerem2018, 5 dakika önce yazdı:

Emeğinize sağlık çok teşekkürler. Yine süper bir paylaşım olmuş. Eklenen çıkarılan bileşenler var mı? Boşta Cpu ve bellek kullanımı nasıl?

Hocam kendi bilgisayarımda gayet stabil . Şuan cpu ve bellek kullanımını paylaşamıyorum. Hiçbir bileşen silmedim yada eklemedim. Orjinal ingilizce sistem türkçeye çevirdim. 

• Like 4

75 kişi indirmiş, ama yorum yapan nedense çok az. Emeğe saygımı yok, neden geri dönüş yok anlamıyorum. Sistem ya iyidir, yada kötüdür. Geri dönüş olmayınca insanda heves kalmıyor :(

• Like 2

Posted (edited)

Emeğe saygının olduğu toplumlarda huzur ve güven olur. Öyle bir toplum oluştu ki yapılan emeğe karşı, bırakın saygıyı, beğenmeyip arkasından farklı kelimelerde sarf edenler olabiliyor. Ama benden size bir abi tavsiyesi şevkin kırılmasın kardeşim.

"iyilik et denize at, balık bilmezse halik bilir" "Hiçbir karşılık beklemeksizin iyilik yapanları Allah biliyor. Bak benden sana dua geldi bu bile güzel bir şey,

Sevgi ve selamlar.

Edited by tomyblack
  • Like 1

tomyblack, 28 dakika önce yazdı:

Emeğe saygının olduğu toplumlarda huzur ve güven olur. Öyle bir toplum oluştu ki yapılan emeğe karşı, bırakın saygıyı, beğenmeyip arkasından farklı kelimelerde sarf edenler olabiliyor. Ama benden size bir abi tavsiyesi şevkin kırılmasın kardeşim.

"iyilik et denize at, balık bilmezse halik bilir" "Hiçbir karşılık beklemeksizin iyilik yapanları Allah biliyor. Bak benden sana dua geldi bu bile güzel bir şey,

Sevgi ve selamlar.

Sağolasın dostum. Ben sadece olumsuz çalışmayan, eksik kısımları kaldıysa gözümden kaçan tamamlamak babında soruyorum. Hem denemek isteyenlerede referans olur indirmeden önce. 

Hocam elinize sağlık sistem dediğiniz gibi hızlı  ama ntlite modifiye ettiğimde Windows 11 kurulamıyor diye hata alıyorum. Sürücü falan da silmiyorum bileşenlerden istediğimi kaldırıyorum gizlilik ayarları vb sonra iso oluşturup sanal da deniyorum ama hata veriyor bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

• Sad 1

Posted (edited)
CROSSXX, 6 saat önce yazdı:

Hocam elinize sağlık sistem dediğiniz gibi hızlı  ama ntlite modifiye ettiğimde Windows 11 kurulamıyor diye hata alıyorum. Sürücü falan da silmiyorum bileşenlerden istediğimi kaldırıyorum gizlilik ayarları vb sonra iso oluşturup sanal da deniyorum ama hata veriyor bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

Bir çok kez ntlite modifikasyon yaptım. Hata almadım. Bence eski kurulum arayüzü ile kurulumu dene, kurulum sırasındaki seçenekten. Benim bilgisayar eski nesil olduğu için yeni kurulumu desteklemiyor. Belki hata bu yüzdendir

Edited by bensuslu11
  • Like 1

bensuslu11, Bir saat önce yazdı:

Bir çok kez ntlite modifikasyon yaptım. Hata almadım. Bence eski kurulum arayüzü ile kurulumu dene, kurulum sırasındaki seçenekten. Benim bilgisayar eski nesil olduğu için yeni kurulumu desteklemiyor. Belki hata bu yüzdendir

Tamam hocam öyle deneyeyim çünkü wimi kapatırken hiçbir hata almıyorum problemsiz kapanıyor bilgi için sağolun kolay gelsin 

• Like 1

bensuslu11, 14 saat önce yazdı:

75 kişi indirmiş, ama yorum yapan nedense çok az. Emeğe saygımı yok, neden geri dönüş yok anlamıyorum. Sistem ya iyidir, yada kötüdür. Geri dönüş olmayınca insanda heves kalmıyor :(

bu durum klasik 1000 kişi indirse de aynı ne yorum ne buton tıklarlar ben indirip denersem sorun yoksa teşekkür butonuna basarım hatasız ve iyi anlamında insanlar hep yeni iso olsun diye beklentisi var bence yanlış durum stabil hangisi iyiyse sistemde akıcı hep onu kurarım bu gibi ufak şeylere takılma kendini geliştirmeye devam et iyi forumlar. 

• Like 1

Üstadım eline koluna yüreğine sağlık. 

Güzel hızlı stabil çalışıyor.Herşeyiyle on numara

Tek sorunum bu sistemin kurulu olduğu bilgisayarda bağlı olan yazıcıya ağdan bağlanamamıyorum.

aldığım hata 

windows yazıcıya bağlanamadı lütfen yazıcı adını veya ip adresini denetleyin.

• Like 2

naturel, 22 dakika önce yazdı:

Tek sorunum bu sistemin kurulu olduğu bilgisayarda bağlı olan yazıcıya ağdan bağlanamamıyorum.

aldığım hata 

Aslında bağlanması lazım. Çünkü herhangi bir modifikasyon yapmadım sistemde. Bence ağ ayarlarını kontrol edin

• Like 1

naturel, 15 saat önce yazdı:

aldığım hata 

Yazicinizin modelini bilemiyorum ama benim Windows 11 kurmamamda en buyuk sebep yazicim eski ve ne yaptiysam yaziciyi sisteme tanistiramadim. Sevmedi gitti. Yeni yazicilari mutlaka tanirdir.

• Like 2

bensuslu11, 04.05.2024 - 23:51 yazdı:

Devir artık değişti. Etkileşimli mod eskiden açıktı. Artık insanlar da kapalı durumda. 

Yemeği yapan var bir de yiyiciler.

Sorarsan yemek nasıl? Cevap yok ben sadece yiyiciyim diyor :D

Verecen geçecen malesef. İnsan evet yapılan emeğe bir geri dönüş bekliyor hem teknik açıdan hem de psikolojik açıdan. Ama o devir kapandı artık.

Sizi tatmin etmiyorsa yapmayacaksınız. O yüzden kendi kendini tatmin önemli :ç:

• Like 1

shaolin, 08.05.2024 - 16:15 yazdı:

Please register to see this content.

Bu da orjinal İngilizce dosyası. İsteyen kurunca Türkçe dil dosyası ekleyebilir menüden. Ama bazı yerler İngilizce kalır haliyle.

Orjinal isteyen final sürümünü beklesin.

İngilizce kullanmak daha iyi tabii ki de. akıcılığı stabilitesi nasıl?