Jump to content

"İllegal Windows 7 Kullanımının Önüne Geçeceğiz"

qarzulocne

Recommended Posts

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Bu filmi daha öncede izlemiştim. Hep aynı son, Robin hood lar kazanır. Bizim gibi fakirlerde otlanır.

Bravo düşünce şeklini tebrik ediyorum :-|

Lütfen, bu konuyla ilgili dilin yanınca tekrar oku bu mesajı...

Çalıntı Yazılım Kullanmaya Devam Edin Nasılsa Bi'şey Olmuyor ;)

Ne demek istediğimi anladınız umaram Robin Hood severler :)

Kimse size windows işletim sistemi kullanın diye gırtlağınıza basmıyor, Çalmak veya çalıntı mal kullanmak yerine Açık Kaynaklı Özgür yazılım kullanın.

KB971033 adlı bir güncelleştirme benim sistemimde gözükmüyor mephistooo2.Dahası güncelleştirme ekranımda da gelmedi.Bundan 15 dakika evvl 7 güncelleştirme vardı.Onları yükledima ama dediğin numaraya sahip güncelleştirme bende yok.Bu zukona nın verdikleri arasına mı var yoksa arkadaşım?Saygılarımla

ben buna anca gülerim..işde bölee...muhahahahahahahaha!!!!!!!

10 sendir önüne geçiyolar acemi ve orta düzey kullanıcıyı hedef alan açıklamalar zaten bunlar önlüycem dediği updetesi bile internete haftalar önce sızıyor....ruslar ve çinliler tarafından...komik bi kurm micro nun korsanı bitircek teklonoji var ama yapmaz beleş reklamdan vazgeçmez paradox oyunlarıyla milleti kekliyolar işte keklenen varsa. :D

İşte Chip.com.tr'deki haber:

Microsoft, Windows 7'nin orijinal olup olmadığını kontrol etme metodunu elden geçirdi.

Korsan kullananları tespit ederek işletim sistemlerini aktive edilmemiş hale getirecek olan bu kontrol önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.

Windows Update aracılığıyla yüklenecek korsan kontrol, aktive edilmiş sistemleri derinlemesine ve farklı metodları bir arada kullanarak kontrol edecek.

Windows Genuine Advantage Program yöneticisi Joe Williams, bu yöntemin önceden OEM olarak aktive edilmiş gibi gösteren, ya da toplu key oluşturucuları kullanarak kendini orijinal gibi gösteren işletim sistemlerini tespit edebileceğini belirtti. Korsanların geliştirdiği yeni yöntemlere karşı, Microsoft'un da boş durmadığını aktardı.

Yeni uygulama ile birlikte, korsan olarak aktive edilen Windows 7'ler deaktive edilecek. Ancak kullanıcılar bu işlemin ardından Windows 7 dışına itilmeyecek. Onun yerine Windows 7, "korsan kullanım" ile ilgili uyarılar göstererek kullanıcıyı orijinal sürüme geçmesi için uyaracak.

Bir diğer tahmin ise, daha önceki uygulamalarda da olduğu gibi, bu güncellemenin otomatik güncelleme üzerinden geleceği yönünde.

Windows 7 Starter Edition ve Basic sürümlerinde korsanlık nadir olduğu için bu sürümler kontrolün dışında tutulacak.

Kaynak:

Please register to see this content.

KB971033 adlı bir güncelleştirme benim sistemimde gözükmüyor mephistooo2.Dahası güncelleştirme ekranımda da gelmedi.Bundan 15 dakika evvl 7 güncelleştirme vardı.Onları yükledima ama dediğin numaraya sahip güncelleştirme bende yok.Bu zukona nın verdikleri arasına mı var yoksa arkadaşım?Saygılarımla

Bu guncellestirmeyi kaldirmak mi gerek tam anlamadim? benim bios modlu ve zukonun guncellemerini yukledim ve o numarali guncelleme su an yuklu ve ekranda gozukuyo ama herhangi bir lisans sorunu tesekkurler..

• Editor

YAGMURADAM, o güncelleme Zukona'dan sızma... isterseniz upload edebilirim, hem 32 hem de 64bit için elimde mevuttur...

son Windows 7 çalışmamda bütün güncelleştirmeleri entegre etmiştim, ama Windows6.1-KB971033 makale numaralı dosyayı entegre etmedim ne olur ne olmaz diye..

mephistooo2 o (KB971033) güncellemeyi hotfile sunucusuna gönderebilir misiniz?Rapid olmasın.Sinir oluyorum bu sunucuya.

Bende 1 haftadir yuklu bios modlu lisans ile ilgili bir sorun yasamadim..istediginiz guncelleme asagidadir..saygilarimla

http://hotfile.com/dl/28416693/31c7572/Windows6.1-KB971033-x86.rar.html[/CODE]

• Editor
mephistooo2 o (KB971033) güncellemeyi hotfile sunucusuna gönderebilir misiniz?Rapid olmasın.Sinir oluyorum bu sunucuya.

YAGMURADAM, buyrun... hem 32 hem de 64 bit içindir..

2.7 MB

http://hotfile.com/dl/28417003/e154fd1/WAT.rar.html[/CODE]

Düzenleme : benden önce otvertka arkadaşımız upload etmiş :) artık benimkisi de alternatif olsun :)

bios mod yaptım diyip bootunda loader la gezen tozan bir sürü eleman var...gizli bolumu açıp loaderın olmadığından emin olun..

1-Şahsen benim bios modumdan kuşkum yok ama gizli bölümden kontrol edilmesi nedir ve nasıl yapılır? Tam anlayamadım ve merak ediyorum.

2-Başından beri modlu bios crack değildir, normal aktivasyonla birebir aynıdır, bundan hiç kuşkunuz olmasın derken kullandığımız ürün kodlarının hemen tamamının aynı olmasını gözönünde bulundurmuşmuydun? Sistemimizin normal activation edilmiş gibi çalıştığı doğru idi ama hemen hepimizin ortak kullandığı ürün numarası tesbit edilebileceğine göre, demekki modlu bios tam gibi activationda olsa sonuçta tesbiti mümkün bir crack yöntemi oluyor diye düşünüyorum.

3-Windows6.1-KB971033 güncellemesi tam olarak nedir, nasıl çalışır ve ne kadar güvenilebilir?

Bu yukarıdaki 3 soruyu yönelttiğim kişi esas olarak istanbul82'dir ama başka arkadaşlarımızda bilgilerini ve görüşlerini söyleyebilirler. Son sorum genel olarak tüm TNCTR'lilere:

Microsoft, korsanla mücadele ederken neden alacağı tedbirleri önceden -hemde kesin tarih vererek- açıklıyor 'Korsanlar şimdididen tedbirlerini alsın' der gibilerden?.. Böyle yapacağına önceden haber vermeyip korsan kullananları gafil avlasa daha etkili olmazmı? Burada bir samimiyetsizlikmi var(Esasta reklam amaçlı olmak gibi.) yoksa bilemediğimiz başka bir hesapmı? Yoksa korsanları mağdur etmemek yada zarara uğratmamak gibi bir düşüncesi olamaz değilmi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...