Jump to content

64bit Cdkey 32bit De çalışır Mı

ozanaus

Recommended Posts

elimdeki notebookta 64 bit win7 premium yuklü

dılı almanca(lisanslı)

ıkı sorum olacak

1- format atıp 32bit wın 7 TÜRKÇE kursam keyi kabul edermi

2- yada bu key 64 bit türkçede de çalısırmı

• 2 ay sonra...

Sırf dili Almanca olduğu için format atıp işletim sistemini değiştirmene gerek yok.Arkadaşın dediği gibi güncellemelerden Türkçe dil paketini yüklemen gerek sadece.Ayrıca 32bit ve 64bit sürümlerin ürün anahtarları farklıdır.Dolayısıyla çalışacağını sanmıyorum.

"olmadı" derken sorununu daha detaylı anlatırsan yardım alman daha kolay oalcaktır.

Ayrıca 32bit ve 64bit sürümlerin ürün anahtarları farklıdır.Dolayısıyla çalışacağını sanmıyorum.

"olmadı" derken sorununu daha detaylı anlatırsan yardım alman daha kolay oalcaktır.

Benim HP dizüstü bilgisayarım 64 bit win7 Home Premium yüklü geldi.USB TV kartımı çalıştıramadım.64 bit driveri yok çünkü.Ben de diski böldüm ve 32 bit win7 home premium kurdum.Sonra telefonla aktifleştirme yaptım.Sonuç başarılı ve şu anda 64 bit ve 32 bit win7 yüklü ve ikiside güncelleniyor ve ikisi de aktifleşmiş durumda.İkisi de Türkçe.

64 bit lisans anahtarını 32 bit kurup kullanabilirsin. ikisi içinde geçerlidir lisans anahtarı. şuan ben kullanıyorum. fakat lisans anahtarın oem oldugu için çevrimiçi etkinleştirirken sorun verebilir bende oldu. ama telefonla etkinleştirmeyi kullanarak etkinleştirdim ücretsiz windows7 etkinleştirme hattı. zaten etkinleştiriken sorun olursa telefonla etkinleştirmeye yönlendiriyo ne yapacagını söylüyo. bir lisan anahtarını 32 bit yada 64 bit de kullanabilirsin. olmaz demişler ama olur . sen yap:)

Sırf dili Almanca olduğu için format atıp işletim sistemini değiştirmene gerek yok.Arkadaşın dediği gibi güncellemelerden Türkçe dil paketini yüklemen gerek sadece.Ayrıca 32bit ve 64bit sürümlerin ürün anahtarları farklıdır.Dolayısıyla çalışacağını sanmıyorum.

kardeş ultimate ise dil değişir diğerlerinde işe yaramaz güncellemelerden indirsende

benim orjinal vista 32 bit lisansım var bunu netten çektiğim 64 bit vistada kullanabiliyorum etkinleştirebiliyorum

sendede olur sanırım

almanca dile gelince güncellemelerden türkçe dil paketi indirip kurun açılış sayfası hariç türkçe olur gerisi

1. ultimate dısında hiç bir sürüm de dil güncelleme ile gelmıyor yardımcı programlarla yapmak lazım

her ne kadar sistem türkçeleşse de gene bir cok yerde sorunla karşılaşabılıyorsun (mesela google sürekli almanca oluyor, türkçe seçtiğim halde)

2. bir çok yerde 32 bit ve 64 bit keylerin ayrı oldugunu yazmıslar ve kesın noktayı koymuslar

ama sız olur dıyorsanız mesele yok, deneyecem.

3. forumdan ındırdıgım wın7 ultimate(aio) den home premıum 64 biti kurdum ama kendı lısans keyı ıle etkinleşmedi (online aktifleştirme)

4. hem 32 hem 64 bit kurup entinleştirme yapmam mumkunmu

ornegın 32 biti kurup etkinleştirme yaptıktan sonra backupu(ghostu)nu alır ve tekar format atıp 64 bıtı kurabılırmıyım, yanı ıkısını de etkinleştirebilirmıyım..???

[[bu sekılde ıkısının de yedegını(backup-ghost) alır,

istedıgım zaman istedıgım surumun ghostunu gerı alıp kullanabılecem... ]]

Benim HP dizüstü bilgisayarım 64 bit win7 Home Premium yüklü geldi.USB TV kartımı çalıştıramadım.64 bit driveri yok çünkü.Ben de diski böldüm ve 32 bit win7 home premium kurdum.Sonra telefonla aktifleştirme yaptım.Sonuç başarılı ve şu anda 64 bit ve 32 bit win7 yüklü ve ikiside güncelleniyor ve ikisi de aktifleşmiş durumda.İkisi de Türkçe.

bende 64 bit home premium yok, nerden temin edebilirim, ya da eliniz de varsa paylaşmanız mümkün mü?

tşkler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...