Jump to content

Bütün üyeleri Admin Yaptım Takılın Kafanıza Göre

alioren

Recommended Posts

• Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Ben ne demiştim herkese cuma namazına müteakıben zicirlikuyu mezarlığına gömülecek adminlik diye,şimdi defin işlemi yapıldı ruhuna el fatiha tüm adminlikler.

Şaka ve latife bir yana olup bitti ve gecti.Burda demek istediğim tek şey hiç kimse forumda admin yani tam yönetiçi olamaz,admin olan forum sitesi kurucusu ve forum sitesine tam hakim olan bir kişidir.Ancak çok çalışıp forum sitesine hizmet ve kartıda bulunan kişileri forum yöneticisi admin forum giriş kapısı olan yönetim panelden sizleri istediği ve uygun gördüğü mertebeye koyandır.

Ancak ya moderatör olup admine yadımcı olandan olursunuz yada editör olup forumda kişilerin neler yazdığını ne üsluplar kullandığını çiddi ve samimi olarak forum kuarllarına uyarak hizmet ettiklerini göreceksiniz.Yönetim kadrosuna girenler üzerine düşen ve verilen sorumlluklarını yerine getirme çabalarını görürsünüz.Saygılarımla allaha emanet olunuz.

wbdqgh.jpg

...:::PAYLAŞIMDA KALİTENİN ADRESİ:::...

Geçen seneki şakayı dün gibi hatırlıyorum.Tnctr'de konuları görüntülemek için aylık sınır getiriliyor, site ücretlendiriliyordu :D Ama çok korkmuştum ya..

Buna denk gelemedim maalesef admin olduğum o anı göremedim.Bu arada Tnc'ye admin olmak isteyen ne çok adam varmış.Herkes "hayallerimin gerçek olduğu" vs. gibi ifadelerle başlamış yorumuna :)

Geçen seneki şakayı dün gibi hatırlıyorum.Tnctr'de konuları görüntülemek için aylık sınır getiriliyor, site ücretlendiriliyordu :D Ama çok korkmuştum ya..

Buna denk gelemedim maalesef admin olduğum o anı göremedim.Bu arada Tnc'ye admin olmak isteyen ne çok adam varmış.Herkes "hayallerimin gerçek olduğu" vs. gibi ifadelerle başlamış yorumuna :)

Aynen Eke :) Geçen Seneyi Bende Hatırladım Şimdi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...