Jump to content

Avast Pro Av V5.0.507 Tr-Ömür Boyu Lisans

Recommended Posts

• Editor

adsz2h.jpg

AVAST PRO AntiVirus 5.0.507 Türkçe Ömür Boyu Lisans

ALWIL Software firması tarafından geliştirilen ve en çok tercih edilen antivirüs yazılımları arasındadır. Gelişmiş tarama ve algılama teknolojisi, reklam içeren yazılımları tanıması, hızlı tarama ve sık güncelleme özelliklerini bünyesinde barındıran güçlü bir antivirüs yazılımıdır...

Bugüne kadar avast! Professional Edition adıyla tanıdığımız profesyonel antivirüs yazılımı artık avast! Pro Antivirus adıyla karşımıza çıktı. avast! Pro Antivirus 5 ilk bakışta yenilenen arayüzüyle dikkat çekiyor. Eski sürümle karşılaştırıldığında çok daha profesyonel bir görünüme kavuşan program kullanım kolaylığını ön planda tutuyor. avast! 5 sürümünde geliştirilen özellikleriyle iddiasını sürdürüyor.

Antivirüs - Anticasus taraması

Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-Rootkit Koruması

Programın benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast Ortak Kullanıcı IQ'su

Avast! kullanıcılarından gelen zararlı yazılım uyarıları analiz edilerek tüm kullanıcılar aynı tehditlere karşı korunur.

avast Akıllı Tarama Özelliği

Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucu beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları € oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

XP, Vista ve Windows 7'de test edilmiştir...

:download1:

http://hotfile.com/dl/40563188/29d9247/AVAST_AV_PRO_TR_5.0.507_Unattented.rar.html[/CODE]

ÖNEMLİ NOT 1: kurulumdan sonra kesinlikle hemen bilgisayarınızı yeniden başlatın...

yeniden başlattıktan sonra AVAST programınızı açtığınızda programın arayüzünde "ÖZET" kısmında "Güvende Değilsiniz" diye bir uyarı verirse "Şimdi Düzelt" kısmına tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın...

ÖNEMLİ NOT 2: Güncelleme yönünden hiçbir sıkıntınız olmayacaktır; ancak güncelleme esnasında sadece virüs veritabanını güncelleyin, programın motorunu güncellemeyin, yani programın sürüm numarasını güncelleme yoluyla yükseltmeyin...

eminmisiniz ömür boyu lisans olduğuna, yeniden başlatmalık bir lisans olmuş, biraz önce kurdum, ilk kurulumdan sonra yeniden başlattı bilgisayarı ve abonelik bölümünde resimde gösterdiğiniz gibi olmuş, tamam, buraya kadar sorun yok, ama güncelleme yapınca Deneme süreniz 30 gün içinde sona erecektir yazısı çıktı ve süpriiiiz satın al butonu, altta tarih kısmında ise bir ayın biteceği tarihi gösterdi. bu katılımsız kurulum yapılacak ise, yapıldıktan sonra GÜNCELLEME kesinlikle yapılmamalı o zaman, doğrumu????

• Editor
eminmisiniz ömür boyu lisans olduğuna, yeniden başlatmalık bir lisans olmuş, biraz önce kurdum, ilk kurulumdan sonra yeniden başlattı bilgisayarı ve abonelik bölümünde resimde gösterdiğiniz gibi olmuş, tamam, buraya kadar sorun yok, ama güncelleme yapınca Deneme süreniz 30 gün içinde sona erecektir yazısı çıktı ve süpriiiiz satın al butonu, altta tarih kısmında ise bir ayın biteceği tarihi gösterdi. bu katılımsız kurulum yapılacak ise, yapıldıktan sonra GÜNCELLEME kesinlikle yapılmamalı o zaman, doğrumu????

arkadaşım güncellemeyi sadece programın virüs veritabanını güncellemek için kullanın... programın motorunu güncellerseniz tabiki otomatik olarak deneme moduna geçer... çünkü programın kendisi güncellendiğinde patchlenmiş dosyalar doğal olarak değişiyor...

konuda önemli notlar kısmına da yazmıştım bunu zaten...

arkadaşım güncellemeyi sadece programın virüs veritabanını güncellemek için kullanın... programın motorunu güncellerseniz tabiki otomatik olarak deneme moduna geçer... çünkü programın kendisi güncellendiğinde patchlenmiş dosyalar doğal olarak değişiyor...

Yaptığın çalışmadan dolayı eline sağlık.Çpk Güzel olmuş ama.

Biz programın motorunu da güncellesek ve sen Crack,Patck gibi bişey hazırlayamaz mısın ?

Yani biz kendimiz uygulasak cevabını bekliyorum.Ona göre arşive eklicem.

Ellerin dert görmesin~

Güncelleme yönünden hiçbir sıkıntınız olmayacaktır; ancak güncelleme esnasında sadece virüs veritabanını güncelleyin, programın motorunu güncellemeyin, yani programın sürüm numarasını güncelleme yoluyla yükseltmeyin...

demişsiniz bunu nasıl yapacaz detaylı anlatır mısınız acaba, hotfile açılmıyor alternatif link ekleyebilir misiniz lütfen...

Düzeltme yapıyorum, LÜTFEN DİKKAT ARKADAŞLAR . . . . . . . . .

İki Güncelleme var, birincisi program güncelleme, ikincisi Motor ve veritabanı güncelleme, Motoru güncellemeyin demeyin, esas güncellenecek olan Motor ve Virüs Veritabanı güncellemesidir. PROGRAM güncellenmeyecektir.

Güncelleme yaparken, Motor ve Virüs Veritabanı güncellemesi yapınız. Program güncellemesine dokunmayınız.

• Editor
peki intenet security için de lisans varmı bu şekil

arkadaşım AVAST'ın tüm versiyonlarını katılımsız olarak hazırladım zaten...

bu sayfadaki AVAST PRO AntiVirus 5.0.507

Avast Internet Security 5.0.507 Final Türkçe Ömür Boyu Lisans

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=138109[/CODE]

AVAST FREE AntiVirus 5.0.507 Final Türkçe

[CODE]http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=135857&hl=avast[/CODE]

Güncelleme yönünden hiçbir sıkıntınız olmayacaktır; ancak güncelleme esnasında sadece virüs veritabanını güncelleyin, programın motorunu güncellemeyin, yani programın sürüm numarasını güncelleme yoluyla yükseltmeyin...

demişsiniz bunu nasıl yapacaz detaylı anlatır mısınız acaba, hotfile açılmıyor alternatif link ekleyebilir misiniz lütfen...

şuna bir cevap yazsanız da size dua etsek iki ayrı güncelleme mi oluyor.....

• Editor
şuna bir cevap yazsanız da size dua etsek iki ayrı güncelleme mi oluyor.....

arkadaşım sadece virüs veritabanını güncelleyeceksiniz...

programın sürüm numarasanı güncelleme yoluyla yükseltmeyeceksiniz... bunun ayrıntısı yok ki... :pardon:

olur da program "daha güncel bir sürüm var, yüklemek ister misiniz" diye bir uyarı verirse siz hayır diyeceksiniz...

zaten virüs veritabanının güncelleme işi varsayılan olarak otomatik gerçekleşiyor...bu kadar...

arkadaşım sadece virüs veritabanını güncelleyeceksiniz...

programın sürüm numarasanı güncelleme yoluyla yükseltmeyeceksiniz... bunun ayrıntısı yok ki... :pardon:

olur da program "daha güncel bir sürüm var, yüklemek ister misiniz" diye bir uyarı verirse siz hayır diyeceksiniz...

zaten virüs veritabanının güncelleme işi varsayılan olarak otomatik gerçekleşiyor...bu kadar...

çok sağol kızdırdık seni galiba.......

• 1 ay sonra...

Patch leme de sorunu olanlar bu patch dosyasını kullanabilir sorunsuz çalışıyor yanlız içindeki resimleri ve notları takib edin derim...

Avast! Pro Antivirus + Internet Security 5.0.507 - Patch

http://www.4shared.com/file/kor_8fIA/avast_Pro_Antivirus__Internet_.html[/CODE]

Yada elle dosya takası yapıp patchleyin , Pc ye Avast IS/AV pro trial sürüm kuruktan sonra güncellemeleri kapatın pc yi Güvenli modda Açıp aşağıda verdiğim

ashBase.dll dosyasını C:/Program File/AVAST dizinine atın ve dosya takası yapın .Ben bunu Katılımsız kurulum olan Avast AV Pro 5.0.507 de denedeim çalışıyor son kullanım süresi yine aynı 1970 :D;) . Katılımsız kurulum olanı başka bir pcye kurarken sorun çıkardı belkide bazı ayarları yapmadan kuruluma başladım ondan olabilir.Ama sorunu bu dosya ile aştım...

Not:Tabiki de Program Güncellemesini kullanmayın derim yoksa patch uçar, sadece virüs güncellemesini kullanın

Sadece Patch dosyası

[CODE]http://www.4shared.com/file/2TSYW7U3/Avast5___securityAntivirus_pro.html[/CODE]

• 4 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...