Jump to content

Uzun Zaman Sonra :)

morning

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Değerli üyemiz ve eski çalışma arkadaşım morning.

Lütfen son aldığınız üyeliğin ismini bana bildirriniz.20 dakika içinde özel mesajla yeni üyeliğiniiz bildirrisiniz ya da sizi banlamak zorunda kalırım.Lütfen buna beni zorlamayın.Sitemizin kuralları açıktır.Saygılarımla

Lütfen son aldığınız üyeliğin ismini bana bildirriniz.20 dakika içinde özel mesajla yeni üyeliğiniiz bildirrisiniz ya da sizi banlamak zorunda kalırım.Lütfen buna beni zorlamayın.Sitemizin kuralları açıktır.Saygılarımla

oo biz olsak hemen banlanırdık bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu banlayın şu adamı. :angry2:

Hoşgeldin dicem ama o kadar olan olaylardan sonra nasıl geldin yani hayret ediyorum <_< insan biraz sıkılır. :whistle:

6 aydır sıkıntıdan 'öldüm' (birileri öldü mü demiş, iyi güldüm ya) hocam daha ne olsun :whistle:

Ya şey ben aslında, kuralları unutmuştum ya :whistle:

tamam bildirdim ama açık açık söylüyorum şimdiden, banlarsanız 3. üyeliğimi alırım yine de bırakmam bu siteyi :dribble:

Yönetimle kavga ettiğimi kim çıkarıyor yahu? Herkeste böyle bir hava var nedense. Arkadaşlar yok öyle bir şey.Ben bu konuyu niye açtım o zaman?

Gerçi şimdi kavgalı olduk,o ayrı :(

Yönetimle kavga ettiğimi kim çıkarıyor yahu? Herkeste böyle bir hava var nedense. Arkadaşlar yok öyle bir şey.Ben bu konuyu niye açtım o zaman?

Morning yönetime itiraz etmek için mi geldin sen ya ? :closedeyes:

Kuralları unutmuşsun sanırım sen ? Kuralları bi gözden geçir. Yoksa uyarı alırsın.

Millete kendini şirin göstermeye çalışma tamam mı morning. Tamam çok hit bir konun var ama yönetimle aranda olanlardan sonra hiç birşey eskisi gibi olmaz. Takiptesin !

kavga varmı yokmu sanki bazı tnc müdavini arkdaşlar varmış gibi finanse etmiş yada ben oyle anladım..adam açıklıkla soylemiş 2 ci veya 3 cü üyeliği olan yüzlerce kişi var forumda bence birinin söylemesinimi bekliyosunuz banlamak için?..

kavga varmı yokmu sanki bazı tnc müdavini arkdaşlar varmış gibi finanse etmiş yada ben oyle anladım..adam açıklıkla soylemiş 2 ci veya 3 cü üyeliği olan yüzlerce kişi var forumda bence birinin söylemesinimi bekliyosunuz banlamak için?..

yakalananlar BANLANIR o zaman

Ana uyeligi banlamiyorlar ki! Ne var bunda? Sadece 2. uyeligi banliyorlar (galiba..).

Morning bilgilerinize.Ve diğer üyelere duyurulur:

Mornnig daha önceki xp çalışmasından dolayı üyelerin bilgi alması ve varsa eksikliklerinin gidermeleri amacıyla yarın sabah saat 05.00 da banlanamasına karar verilmiştir.05.05.2010 Sabah 05.00 da üyeliğiniz banlanarak sona ercektir.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...