Jump to content

Uzun Zaman Sonra :)

morning

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim ama keşke şakayı şaka olarak bıraksaydık.Böyle hoş olmadı yani.

Metalci olmuşsun bu arada hayırlı olsun

Aslında metalci demek yanlış olur çünkü istisna birkaç şarkı dışında Metallica'dan başka metal grubu dinleyemiyorum. Birçok grup denedim ama Metallica gibi benim tarzıma uyan bir grup bulamadım.Neyse bunun muhabbetini yapmayalım şimdi :)

metalci bir arkadaşım vardı evinde kalacaktım metallica çalıyordu sıkıldığın zaman müziği kapatabilirsin demişti bende o an kapatmıştım ciddi olamazsın demişti ve tekrar açmışştı müziği işkenceye devam:D

neyse özledim seni morning hoşgeldin takılan olursa söyle ifadesini alalım :)

Hoşgeldin morning.Sen yokken sitenin tadı tuzu yoktu benim için sırf Office 2010 ve Win7 Sp1 için giriyordum ama artık zevkle gireceğim :D

Geri kalan üyeler karabiber falandı herhalde.

mornin hoşgeldinde anlamadım olay neden böyle bir konu açma isteğinde bulundun.

Şimdi biz 1 ay siteye girmesek 1 ay sonra siteye girsek ben geldim diye konu açsak sonu ne olur ?

Sohbet bölümü "Ben Geldim" diye bir sürü konu ile dolar.

Burada ki amacım seni baltalamak yada vs birşey değil.

Benim bahsettiğim olay.İnsan Varlığını Yaptığı Kalıcı Başarıyla gösterir.Böyle Konularlar göstermen senin toplum içindeki duruşunu engeller.

İnsanlarla ne kadar muhattab olursan sorunların o kadar artar.

Diğer Siteden Ayrılıp Tekrar Geri gelicek üyeler.Lütfen Ben geldim hadi Hoşgeldiniz Partisi Düzenleyin gibi konuları açmamasını rica ederim.Çünkü görüyoruz ki bu konu 3 gün gibi bir sürede 7 sayfa olmuş.Bunun Yerine topluma yarar sağlayan paylaşımlar yaparak Geldiğinizi Gösterin ;)

Teşekkürler.

Şimdi biz 1 ay siteye girmesek 1 ay sonra siteye girsek ben geldim diye konu açsak sonu ne olur ?

Benim bahsettiğim olay.İnsan Varlığını Yaptığı Kalıcı Başarıyla gösterir.Böyle Konularlar göstermen senin toplum içindeki duruşunu engeller.

Diğer Siteden Ayrılıp Tekrar Geri gelicek üyeler.Lütfen Ben geldim hadi Hoşgeldiniz Partisi Düzenleyin gibi konuları açmamasını rica ederim.Çünkü görüyoruz ki bu konu 3 gün gibi bir sürede 7 sayfa olmuş.Bunun Yerine topluma yarar sağlayan paylaşımlar yaparak Geldiğinizi Gösterin ;)

Teşekkürler.

Tüm samimiyetimle çok haklı olduğunu söylüyorum.

Bu durumdan gerçekten rahatsızlık duyduğumu belirttim zaten konuda.

Hatta konu bir gün gündemde kalsın,sonra kilitlenmesi talebinde bulunacaktım zaten.

Bkz.

Arkadaşlar inanın bu konuyu açarken oldukça tereddüte düştüm.Acaba nasıl tepki alacağım diye merak ediyordum.Neyse artık yönetim uygun görmezse siler.Ancak çok önemli yanlış anlaşılmalar var bunları bir düzeltmem gerek.

...

Bir de,yeterince rahatsızlık verdiğim için özür diliyorum tüm forumdan ve yönetimden :whistle:

Tek bir üyenin böylesine yaygara çıkarması beni de ciddi olarak rahatsız ediyor çünkü.Ancak dediğim gibi bazı yanlış anlaşılmaların düzeltilmesi gerekiyordu.

Yani ben de bu konuyu alırken acaba senin verdiğin tepki gibi bir tepki çekecek mi diye çok düşündüm.Ancak bu konuyu açmasa idim her şey daha farklı olacaktı. 6 ay sonra attığım ilk mesajı gören adam "aaaa foruma girmişsin" filan diyecek,konuda alakasız muhabbet dönecekti falan filan...

Kendimi göstermeyi seven birisi değilim. Yani bu konuyu 'Hey ben geldim millet nasılsınız' tarzında bir yaklaşımla açmadım. Hatta wmismail olmasa belki bu üyelikle dönüş bile yapmayacak,farklı bir üyelikle devam edecektim.Kendisine sorabilirsiniz. Beni bu üyelikle dönmem için o ikna etti.

Sonuçta dediğin gibi ben de sitede bir üyeyim altı üstü.

Bu türden bir konu açmama aslında yanlış,bunun ben de farkındayım.

Tekrardan tüm forumdan özür diliyorum.

Ruh halinizi veya kimin ne şekilde sizi ısrar ettiğini bilmem ancak bu şekilde bir konu açıp 8 sayfa sürdürmesini izliceğinize size yakışır bir şekilde foruma hoş geldiniz mesajı iletmeniz daha doğru olucağı kanatindeyim.

Bu benim düşüncem.Ayrıca kullanılan nick vs önemli değil sizin foruma olan katkınız önemlidir.2 gün sonra farklı bir nickle foruma bir xp işletim sistemi konusuyla döndüğünüz zaman sizi tanımayacak yoktur zaten.

Kolay Gelsin.

Hoşgeldin. Umarım bundan sonra hem kendine hemde siteye yeterince zaman ayırabilirsin. Emin olki birçoğumuz aynı duygular içinde gidip geliyoruz. Diğer arkadaşların yapımlarına saygısızlık etmek istemem ama Mxp den sonra modifiye kullanmayı hiç düşünmedim.

İnşallah kısa zamanda değerli çalışmalarını tekrar bizlerle paylaşırsın.

Tekrardan hoşgeldin.

Hoşgeldin morning. Tesadüfün bu kadarı pes yani. Dün bu konuyu açmışsın. Bugün ben senin aramıza döndüğünden haberim yok Mxp v3 (Morning 2009 V3) konusunu açtım yani pes aslında 1 hafta önce açıcaktım ancak önce kendi bilgisayarıma kurup bir denemek istedim. Bir sorun olursa zaten açmıcaktım. Neyse hayırlısı böyleymiş. En kısa zamanda Mxp 2010 V1.0 dan önce Mxp 2009 V3.1 i çıkarırsın ihşallah. İnanki bende bir zamanlar bu işlerle uğraştım (Xp'nin ilk çıktığı Sp1 daha çıkmamış daha çıkan güncellemeleri cd ye entegre etmek otamatik kurulum, kurulum sonrası temizlık vs.) Bu işlerin hassas çalışıldığı taktirde aylar sürdüğünü biliyorum. (Sadece bir programı galiba zonealarm dı katılımsız yapmak ve reg dosyasını hazırlamak için 4 gün kafa patlatmıştım). Hayırlı uğurlu olsun morning

MORNİNG KARDES ACİL YARDIMIN GEREK

ÖNCELİKLE HERKEZE SELAM Morning xp KuLLANIYORUM CS VE KNİGHTI YÜKLEDİM HER 2 OYUNA GİRDİGİMDE 10 DK DA BİR BENİ OYUNDAN ATIYOR GEREKLİ HERŞEY KURULU İNTERNET BAĞLANTISI ACIK KNİGHDA İKEN FACEDE TAKILIORUM İNTERNETTE İLGİLİ SORUN YOK HANGİ İNTERNET ÜZERİNDEN YÜKLEĞİM NE OYUN OLURSA OLSUN EN FAZLA 10 DK DA BİR BENİ OYUNDAN ATIYOR NET.FRAMEWORK 1 1.1 2.0 3.0 3.5 ONLARDA YÜKLÜ NEDENİ NEDİR ANLAYAMADIM LÜTFEN YARDIMCI OLURSANIZ COK GÜZEL OLUCAK ŞİMDİDEN TEŞKKÜR EDERİM YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN

SAYGILARIMLA 4AdiosCaNeR

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Teşekkürler.

Adamın açtığı her konu bir başarı zaten. Konunun kısa sürede 8 sayfaya ulaşması üyelerin bu konulardan ne kadar çok yararlandığının ve morning'ten birşeyler beklediğinin kanıtıdır. Değil 8, 18 sayfa bile olsa hakkıdır. Ayrıca her gidip gelene de parti yapmıyoruz canım benim :lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...