Jump to content

Uzun Zaman Sonra :)

morning

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

hocam hoş geldin bu sitede kullandığım katılımsızlardan biri tncxp biride senin yaptığın ürünlerdi

diğer arkadaşlar alınmasın ama en stabil çalışan seriler sende şuan katılımsız kullanmasamda katılımsız soranlara bu siteyi ve senin rumuzu öneriyorum

arkadaşlar ben banlayayım bu arkadaşı da herkese ibret olsun

Modlar varken size ne gerek var? Yagmuradam gerekli seyleri soylemis; aciklamayi yapmis.

Saygilarimla,

CCoder.

Şakayı tadında bırakmak gerek.Morningin banlaması diye birşey kesinlikle söz konusu değildir.Yönetim olarak bizim ona bir şakamızdı.Gerek benim gerek editor arkadaşlarımızın ve bazı üyelerimizin yazdıkalrı tamamen şakadır.

Sizi morningsiz bırakmayız.Bu arada;

Kekliğimi tnc de avlarlar...Saygılarımla

Morning kardeşimizin gidişini şehir efsanesi haline getiren bazı üyelerimize atıfta bulunmak için böyle bir şaka yapalım dedik :D :D Yaman biraz abartsa da herkesin kafasında baya bir soru işareti olmuştur herhalde :D :D

Tekrar hoşgeldin morning. Süper paylaşımlar bekliyoruz, hadi bakalım :)

Şakayı tadında bırakmak gerek.Morningin banlaması diye birşey kesinlikle söz konusu değildir.Yönetim olarak bizim ona bir şakamızdı.Gerek benim gerek editor arkadaşlarımızın ve bazı üyelerimizin yazdıkalrı tamamen şakadır.

Sizi morningsiz bırakmayız.Bu arada;

Kekliğimi tnc de avlarlar...Saygılarımla

Morning bi daha gitti sanırım :D

Yok bu sefer bi daha hayatta gelmez :D

he he çok komik. böyle şakamı olur be. o kadar ciddiye alınan takip edilen bir site tamam genç menç olabilirsiniz ama yakıştımı yani şimdi bu? burdan bakınca rüyada sevgilinin kabusunu görmek gibi bi şey bence bu yaptığınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...