Jump to content

Uzun Zaman Sonra :)

morning

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

ooo yeğenim gelmiş :) şu anda senin mxp v3 den yazıyom :) ayrılmadan 10-15 gün önce almıştım senden dvd setini. bir çok kişi mxp v3 ü istedi benden, hatta telefonunu bile istediler ama olmaz dedim onun güzide kişiliğine hatırasına saygısızlık yapmam dedim. iyi yapmışım dimi? :)

morningim daha önceden bahsettimmi bilmiyorum, ben eski bir şizofrenim ve kendimi iyileştirmeye çalışırken psikoloji uzmanı oldum. eğer psikolojik sorunların falan olursa yaz bana özelden. tabi hayatta en önemli şey kişi için kendisidir. öylede olmalı. çünkü kendisi iyi olmazsa kendi içinde toplum içinde iyi olmaz :D acaip bir formül oldu dimi :) neyse güneş gibi doğdun tnctr ye, hoşgeldin, hayırlı olsun herkes için.

bu arada ilk isteğimi yapayım hemen :D başlat menüsünden mxp destek i kaldırmamıyom yav. ayar merkezinde de programların içindeki reg kaydında da kaldırma seçenekleri var ama hiç biri işe yaramadı. nasıl kaldırcam bunu? neyse bi soluklan bakalım sonra cevap versende olur. :hi:

Tekrardan hoşgeldin.Forumda yokluğun hissediliyordu zaten.Bu yaşında psikolojik olarak alt üst olmaman önemli bir husus tabiki.Kim olsa aynı şeyi yapardı diye düşünüyorum.Her neyse lafı uzatmayayım.TNCTR ailesine yeniden hoşgeldin :)

iyikide geldin yav win7nin sana ihtiyacı var :D

şaka bi yana hepimiz bişeylere bağlanabiliyoruz bazen kimi zaman bi foruma kimi zaman chat sitelerine yada camfroga,

yada ne biliyim günde 16 saat face'den çıkmayan insanlar gördüm ben işin özeti bu net insanı pc başına bağlıyo asosyal yapıyo bazı zamanlarda.

hoş geldin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...