Jump to content

Facebook'a Bir Darbe De Farmville'den!

muselmansuffe

Recommended Posts

Facebook'a Bir Darbe De Farmville'den!

10ql1n4.png

48 milyon kişinin oynadığı "Farmville" oyunu Facebook'tan ayrılıyor. Oyunun kurucu şirketi Zynga, Facebook'un sınırlamalarından dolayı bu kararı aldı.

Yaklaşık 48 milyon kayıtlı kullanıcısı olduğu sanılan Facebook'un popüler çiftlik oyunu Farmville, Facebook'tan ayrılıyor.

Facebook'un anlaşmalı olduğu en büyük şirketlerden biri olan Zynga'dan yapılan açıklamaya göre Farmville başta olmak üzere FishVille ve Mafia Wars gibi popüler Facebook oyunları artık Facebook'ta yer almayacak ve Zynga yoluna yalnız devam edecek.

Zynga'nın bu kararı almasında Facebook'un Farmville ve diğer oyunlar için getirdiği bazı sınırlamaların etkili olduğu sanılırken, Zynga'nın ne zaman Facebook'u tamamen bırakacağı henüz netlik kazanmadı.

Kaynak: on5yirmi5

aklıma takılan mevzu şu oldu.

* millet tarlasında bulduğu şeyi nereye paylaşacak?

---

buna resmen yemek yediği kaba pislemek denir, bugün Zynga para kazanıyorsa bunun yegane sebebi Facebooktur. Üstelik bundan sonraki çalışmalarında Facebook kullanıcılarının olmaması şirketi nasıl korkutmuyor çok merak ediyorum.

aklıma takılan mevzu şu oldu.

* millet tarlasında bulduğu şeyi nereye paylaşacak?

---

buna resmen yemek yediği kaba pislemek denir, bugün Zynga para kazanıyorsa bunun yegane sebebi Facebooktur. Üstelik bundan sonraki çalışmalarında Facebook kullanıcılarının olmaması şirketi nasıl korkutmuyor çok merak ediyorum.

ben de çok merak ediyorum arkadaşım izleyip görelim bakalım :)

Umarım facebook bidaha böyle oyun falan eklemez çünkü oyun sitesinden farkı kalmadı bizim eve her gelen farm villeye giriyor kafayı yiyecektim artık ücretli olacak diye bir söylenti var inşallah oda doğrudur.

Bitsin bu farmville bıktım her yerde bu oyunu söylüyorlar metin2 de böyle inş bunların sonu gelir

evet ya ne anlıyorlar bu oyundan çok sıkıcı çok saçma bir oyun her gün arkadaşın biri beni kabul etsene işte arkadaşa ihtiyacım var deyip duruyordu inş. kapanırda artık kafamızı dinleriz :)

:clapping::clapping::clapping:

İnş. Kemal'cim...Bunlar halkın beynini işgal eden boşa vakit geçirilmesini sağlayan gerçekten uzak oyunlardır.Hatta daha da ileri giderek yabancı güçlerin belirli amaçlar güderek insanımızı bunlara bağladığını da iddia edebilirim.

Ayrıca işin bağımlılık yönüne bakarsak, farmville'e bağlanan bir insan için en güzel yer farmville'in olduğu yerdir.Bence burada zarar gören farmville değil, facebook olacak.Oyunlar da facebook'tan ayrılınca boş bir yer olacak orası.

Haber alıntı. Bilmiyorum öncesini. Her şey olabilir. Google Facebook'a rakip olacaktı bir ara, Maka-Maka diye sosyal bir ağ projesinden söz ediliyordu. Belki ilk darbe diye onu kastetmiş olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...