Jump to content

Ttnet Borç Syfasını Atlatmak

Recommended Posts

arkadaşlar bu aralar biraz yolsuz kaldık net kesildi . ie yi açtığımda direk ttnet borç ödeme sayafına yönlendiriliyor.bu atlatmanın yöntemi varmı acaba .dns falan değiştirme gibi .

çünkü pc de bulunan forum sitelerinin kısayolarına tıkladığımda foruma giriyor ordan başa yere gircekken tekrar ttnet borç ödeme sayfasınan yönlendiriyor.

sanırım boyle bir yol yok. o girdiğiniz sitelerde buyuk ihtimalle int explorer ın yada kullandıgınız diğer tarayıcıların cache lediği sayfalardır. bu sorunu aşmanın en kestirme yolu gidip borçları ödemektir.

O sayfayı linux da bile önleyemezsin :D

Adsl hattınız internete erişim sağlıyor ancak sorgulama yapıldığı zaman borçlu görünüyorsunuz bu sebebden dolayı büyük ihtimalle hattınız santral dışına çıkmıyordur :D

dns değiştirmeyi dene bence,, sonuçta girdiğin dns ip numarası hangi ülkeninse direk onun sunucusundan internete bağlanıyor bilgisayar.. bir denemekten zarar çıkmaz

Benimde en çok çektiğim ve çok merak ettiğim konudur :p Nedense internetim bocumdan dolayı kapatıldıgında kendimi hep modem ayarları içinde buluyorum. :S Yapılcak birşey var ise orası bana mantıklı geliyor.

Ultrasurf diye bi program var onunla rahat aşarsın bi zamanlar kullandım :) ama her işini görmez nette takılırsın,msn girersin ama online oyun(metin2,knightonline) tarzı oyunlara giremezsin

Atlatabilirsin Arkadaşım. Bende 1 Ay Boyunca Kullandım İnterneti.

Dediklerimi yaparsan aynen o borç sayfası gelmez. Nette Gezinirsin Rahatca.

Şimdi bu programı indiriosun pc'ye. (HSS-1.30-install-anchorfree-76-conduit.exe)diye arat cıkar. Ücretsiz program zaten. Kurulumu yapıyorsun ve masa üstüne bi kısayol atıo onu çalıştırıosun internet explorer gelio Orda karşına Connect butonu çıkıo Connetce bas ve bekle. Sağ alt kösede programın güvenlik simgesi gibi bir simgesi var. O kırmızıdır normalde. Yesil oldugu an internete bAglanabiliosun. Ama download felan yapmak zor cünkü fazla hızlı bir baglantı olmuo. Ama her türlü siteye msn ..vs rahat bir sekilde girersin. ARAda bi baglantı kopar. Yine bunuda sağ alt kösede saatin yanindaki güvenlik simgesine benzer simge kırmızı oldugu an o simgeye sag tıklayıp yine connect dediginde baglantın gelir. Yani bu sekil bir ay devam ettim ben. Hadi kolay gele.

HSS-1.30-install-anchorfree :

Please register to see this content.

Atlatabilirsin Arkadaşım. Bende 1 Ay Boyunca Kullandım İnterneti.

Dediklerimi yaparsan aynen o borç sayfası gelmez. Nette Gezinirsin Rahatca.

Şimdi bu programı indiriosun pc'ye. (HSS-1.30-install-anchorfree-76-conduit.exe)diye arat cıkar. Ücretsiz program zaten. Kurulumu yapıyorsun ve masa üstüne bi kısayol atıo onu çalıştırıosun internet explorer gelio Orda karşına Connect butonu çıkıo Connetce bas ve bekle. Sağ alt kösede programın güvenlik simgesi gibi bir simgesi var. O kırmızıdır normalde. Yesil oldugu an internete bAglanabiliosun. Ama download felan yapmak zor cünkü fazla hızlı bir baglantı olmuo. Ama her türlü siteye msn ..vs rahat bir sekilde girersin. ARAda bi baglantı kopar. Yine bunuda sağ alt kösede saatin yanindaki güvenlik simgesine benzer simge kırmızı oldugu an o simgeye sag tıklayıp yine connect dediginde baglantın gelir. Yani bu sekil bir ay devam ettim ben. Hadi kolay gele.

HSS-1.30-install-anchorfree :

Please register to see this content.

1 ay sonra ne oldu peki? program işe yaramamaya başladı ise oda kotu bu sefer gecikmiş faturayı faiziyle ödeyeceksin demektir. :p

Yok arkadaşım bir ay değil sınırsız işe yarıyor. Ayrıca faturaya yansıyan herhangi bir ücret yok. Ben bir ay sonra para bulup faturayı ödedim . Mesele kapandı. Yani içiniz rahat olsun dilediğiniz kadar kullanın. Yanlız nod32 kullanıosanız program VPN mantıgıyla calıstıgından sürekli server güncellemesi yapmak zorunda kalıo.Dolayısıyla nod32de trojen felan olarak görüo. onu kullanırken devre dısı bırakmanız gerekmekte. Yoksa VPN güncelleyemedigi icin nete baglanamazsınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...