Jump to content

Bimde Eski Sevgiliyi Görmek

powerktcbyreis

Recommended Posts

(Bana Ait Değil Başka Birinin Bir Anısı Nette Gezerken Rast Geldim :) Ama Güzel)
BİM'DE ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK NE ACI BİRŞEY BİR BİLSENİZ

Bim'e doğru yola çıktım.Zaten iki adım ötesi bim.Annemin terliklerini giyip çıkayım dedim,kim iki
saat şimdi kim bağcık bağlayacak.Ama olgun bir erkek insanda eğreti duran şeylerin başında anne
terliği geliyormuş canlar,ben bunu anladım.Bim her zamanki gibi sakindi.Klima çalışıyor ama
soğutmuyordu.Nasıl bir klima lan bu diyerek incelemeye başladım.Ama görevli beni balici sandı,çünkü
ayaklarımda da acayip terlikler altımda çamaşır suyu sıçrayıp da rengi atmış bir pijamayla pek de
güzel bir gaspçı havası veriyordum."Abi bu klima üflemiyor galiba"dedim.Ama cevap vermedi,işine
döndü.Tam arkamı dönüp gidecekken tanıdık bir ses duydum.Pek bir tanıdık.Sanki bir zamanlar kulağıma
"aşkım","seni seviyorum"diyen bir ses.Yavaşça arkamı döndüm.Evet,eski sevgilimdi bu.Bir zamanlar
sevdiğim kadındı.Bir zamanlar elele tutuşarak gezdiğimiz kadın.Şimdi nişanlısıyla bim'e gelmiş
alışveriş yapıyordu.Bir zamanlar aşık olduğum kadındı bu.Evet bir zamanlar uğruna canımı
verebileceğim kadındı bu.Ben paniklikten elimdekileri yere düşürünce bunlar birden irkildi ve hemen
arkamı döndüm beni görmesinler diye hızlıca arkaya eğildim ama lanet olası bim'de raf diye bir şey
yok ki.Tansaş olsa arkadaki adam seni göremez ama raf yerine kolilerde ürün sergileyen bim sayesinde
saklanamadım.Peki size sorarım.Siz arkanızı döndüğünüzde,devekuşu gibi saklandığını sanan ama
ayağında ufak numara anne terlikleriyle çömelmiş ve çatalı gözüken bir adam görseniz ne
yaparsınız?İşte onlar da öyle yaptılar bastılar kahkahayı.Yavaş ve gurur yakılmışça ayağa kalktım
gözlerine baktım.Bana baktı,mahzun bir bakış görmek isterdim ama alay ediyordu resmen.Ayaklarıma
bakıyordu.Anne terliği giymiş,parmakları ucundan çıkmış bir ayak.Buydum işte.Sen bu adamla bir
zamanlar çıkmıştın.Şimdiki sevgilin çok iyi giyinmiş ama bir bak bakayım ona.Bim'de bu şıklık?Sence
de biraz samimiyetsiz değil mi?Ben en azından yakışıyorum buraya.İçimden geldiği gibiyim.Böyle
düşündüm ama sonra hass.. dedim.Adam kapmış kızı,ben de lavuk gibi pijamayla terlikle geziyorum.Kim
ne yapsın lan beni."Nasılsın görüşmeyeli?"Dedim."İyiyim" dedi."Ne güzel" dedim."Hıhı" dedi.Gittikçe
gerginleşiyordu ortam.Yeni sevgilisi kıllandı mı acaba diye baktım ama "nasıl olsa bu lavuktan bir
zarar gelmez" düşüncesi hasıl olduğundan umurunda değildim herifin.Adam en ucuz kangal sucuğu
seçmekle meşguldü."Niye böyle olduk biz?"Der gibi baktım."Ne diyorsun?" der gibi baktı bana."Niye
böyle olduk diyorum?"Der gibi tekrar baktım."Ne diyorsun anlamıyorum"der gibi tekrar baktı
bana."Neyse der gibi baktım.Eve giderken 2208SERJO2208 geldi yavaşça yanıma.Tek
dostum,yoldaşım,üzgün olduğumu anlayabilen tek insan,halamın oğlu."memo bir şey diyeceğim.Pijamanın
kıçında delik var,kıçın gözüküyor,baya bir büyük"

O günden beri evdeyim.Bim'e de kapıcıyı yolluyorum..........

• Editor
....."Niye böyle olduk biz?"Der gibi baktım."Ne diyorsun?" der gibi baktı bana."Niye

böyle olduk diyorum?"Der gibi tekrar baktım."Ne diyorsun anlamıyorum"der gibi tekrar baktı....

Süper ya... :H: telepati yoluyla anlaşıyorlar, ama kızın telepati gücü biraz zayıf, anlamıyor... :H::p

Çok güzel bir hikayeymiş ilginç , çocukluk günlerimde buna benzer geçitler oldu bu hikaye'de kendi kendime ben güldüm :D

Paylaşım için teşekkür'ler metin ..

---------------------------

Gerçekte ekşi sözlük yazarlarından "peder zickler" yazısıdır. İnternette de Umut Sarıkaya ya ait olduğuna dair haberler dolaşmakta.

Bkz oricınıl hali :

Please register to see this content.

Bizzat dergide okuduğum bir yazı tamamen Umut Sarıkaya'ya aittir...

Hatta bir iki bölümü daha var. Yazılarını da takip ederseniz yaklaşık benzer hikayeleri vardır...

Harbiden güzelmiş Bende bugun basıma gelen bişeyi daha doğrusu yeni ögrendigim bişeyi paylaşayım. BİM satılmış dedi tezgahtar nasıl dedim Başbakanımızın ogluna dedi aaa dedim. Ee dedim oda maaşlara inşallah zam yapar dedi bende inşallah dedim. Eve geldim araştırdım harbiden hisselerine ortak olmuş.Adam 28 yaşında ama süpermarketler zinciri var dedim kendi kendime.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...