Jump to content

Şu Pişkinliğe Bakk !

mertbatu

Recommended Posts

Bu arada belirtmeliyim ki insanların dini,dili,rengi,farklılıkları ne olursa olsun emek emektir,saygıyı hep hakeder.

Buna katılmıyorum Bunu yapanlar yıllardır bizim kaynaklarımızı kullanıyorlar onlar düşünüyormu hepsi vampir gibi sömürü ile amerika kurulmuştur o yüzden pek de umrumda değil hırsızın malını çalan Robin Hood dur benim gözümde

Buna katılmıyorum Bunu yapanlar yıllardır bizim kaynaklarımızı kullanıyorlar onlar düşünüyormu hepsi vampir gibi sömürü ile amerika kurulmuştur o yüzden pek de umrumda değil hırsızın malını çalan Robin Hood dur benim gözümde

Ancak Microsoft sadece Bill Gates'den oluşmuyor ki? Dediğim gibi o şirkette çalışan binlerce insanın alınteridir o ürün,hergün evinden işine giden,çocuklarını okullarına yollayan,ev geçindiren kısacası senin benim gibi hayatını sürdürmeye çalışan binlerce insan var o firmada,Microsoft'da çalışıyor olmaları verdikleri emeği değersiz kılmaz ki.

Ancak Microsoft sadece Bill Gates'den oluşmuyor ki? Dediğim gibi o şirkette çalışan binlerce insanın alınteridir o ürün,hergün evinden işine giden,çocuklarını okullarına yollayan,ev geçindiren kısacası senin benim gibi hayatını sürdürmeye çalışan binlerce insan var o firmada,Microsoft'da çalışıyor olmaları verdikleri emeği değersiz kılmaz ki.

Konu farklı yönlere sapmaya başladı yarın o okula gidenlerde babaları gibi olacak o yüzden konuyu fazla uzatmayalım ihtar almayalım yoksa uzadıkça uzar ve 3 format atıyorum şu anda o yüzden boş ver sağlıcakla kal insan sevgisiyle kal

Para herşeymiş derken? Bunu orada paylaşarak nasıl para kazanacak? Rapid indirme sayısıyla mı?

O siteyi bedavayım açtı zannediyorsun.

Belli bir ücret ödüyor o alan ve alanadı için.

Yani parası olan(önüne gelen)kendi sitesini açarsa olacağı budur.

Ayrıca ben şimdiye kadar yaptığım kişisel ve arkadaşlara ve buraya paylaştığım hiçbir modifiyeden para kazanmadım.

@mertbatu

Ben dün konunda yazdıgım şeyleri bu site için yazmıştım.

Gerçekten pes denilecek kadar saçma cevap vermiş ve banlanmışsın.

Neyse daha reklamlı sistemlerini bekleriz artık.:)

Akla gelmeyecek bir yere reklamı yapıştıracaksın. Kimse göremeyecek. Sonra ben yaptım diyecek. Hani kanıtın? diyeceğiz. O diyecek senin kanıtın varmı? Göstereceksin o en derin yerdeki reklamı.. Adın ve soyadın yazacak içinde. Ve sonra yerin dibine geçişini izleyeceğiz...

• 2 ay sonra...

Ne güzel ya insan didinsin uğraşsın.Karşıdakide bu güzel bunu alıp sitemize koyalım desin.

Vazgeçtim arkadaş.Bundan sonra ya kendime yada çevreme sistem düzenleyip dağıtacağım.Böyleleriyle uğraşılmaz özellikle canımı sıkarlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...