Jump to content

Usb Üzerİnden BÜtÜn Pc'lere İmaj

Recommended Posts

Geçenlerde bir Bilgisayarcı Arkadaşimda Gördüm Usb üzerinden Bütün Pclere XP kuruyor ama Usb içersine Attiği İmajı 5 dk içersinden Kuruyor İnanamadım ama Gördüm

Anakrtlari Farkli Bilgisayarlara Denedi Hiçbir Sorun yok İmajı atarken Driverlerınıda bilgisayarin Özelliklerini Göre Atiyor. 5dk XP Kuruyor Anlıyacagınız

Ama Proğrami Birtürlü Bulamadım Forumdaki Bilgili Arkadaşlar YArdımcı Olursa Cok Sevinirim.

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply
böyle bir şey varsa devrim niteliğinde olur sis ve via tib dosyaları birbirine oluyor ama intel chipsetli ve anakartlar birbirine olmuyor acaba senin bahsettiğin böyle bir şey olabilir mi?

4 tane pc'ye Kurdu Farkli Farkli Özelliklerde Ve hiçbir Sorun yok Anakartlari Ekran kartlari farkli Normal biz Nasıl acronis ile ghost aliyoruz toplu oda Flas Disk üzerinden bunu yaptı Agzım Acık kaldi :D

Hani ne yapıyor bu Delirmiş dedim içimden 5 dk Sürmedi yaa :D

Büyük ihtimal Acronis ile Universal hazırlamıştır.Yada Ghost image sidir.

Ne acronis nede diğer Ghost Proğramlari Hiçbirisi Değil İşte Geçeden beri Bakınıyorum

Örnek Pc Kuruyorsun İmajını Aliyorsun oda Kurmus İmajı almiş herşeyin ayarını yapmiş Kurulumdan sonra hiçbir ayar yapmıyor :D cok Tuaf Gelecek ama İlginc.

bir yaşıma daha gireyim mi ??? ilk kez duyuyorum kesin bir sonuç çıkarsa bilgi verin bizede

Yeni cıkan sistemlerde recovery diye bişi vardi yada ona benzzzer bişi toshiba leptoplarda gormustum bole birşey 5 dk sumuyor hemen yukluyor du belki bunu flash a uyarlamıs olabilir. Kendi fikrim.

Sysprep deneilen olayi sormuslar arakdaslar bu muhurleme veya fabrika ayarlari seklinde acilisi windowsun SYSPREP hakkinda detayli bilgi

Please register to see this content.

buradan mutemelen bilgisayarlarin konfugrasyonlari ayni Acronis veya Ghos ile Imaj yuklenmis icerisinde fazla bir programda yoksa hizli vi sekilde yukleniyor.

bende acronis universalı dumuştum ama hiç denemedim eğer program tnc de yayınlanırsa çok güzel olur acronisle ghost atıyoruz biz genellikle ama mesela kafelerde biri intel biri amd anakart kesinlikle birbirine uymuyor o zaman da tekrar format zaman kaybı böyle bir kalıp oluşturur 5 dk. windows 10 dk sürücüler yarım saatte oyun müzik 45 dk dan sonra çay iç iyi iş valla arkadaşım bunu öğrenirsen çok kişinin duasını alırsın haberin olsun:)

Ghostla oyunlar dahil 30-35 dk sürüyo 320 Hdd kullanıyoruz.Sadece sistem dersen kaş çatlasa 5-6 Gb.Buda en fazla 5-8 dk alır.Ama yöntemini bilirsen. :)

Ghostla oyunlar dahil 30-35 dk sürüyo 320 Hdd kullanıyoruz.Sadece sistem dersen kaş çatlasa 5-6 Gb.Buda en fazla 5-8 dk alır.Ama yöntemini bilirsen. :)

hadi ya kaç oyun atıyorsun 30-35 dk sürüyor.Fifa 2007-2008-2009 zaten 11 gb tutuyor bunlarıda c ye atsan ghost atsan 15-20 dk dan önce bitmez en azından bizim buraya gelen makinalarda hep p4 ondandır yada biz yöntemini bilmiyouz acronis yeni yöntem geliştirmiştir:)

Bu işlemi yapa bilecek birden fazla uygulama var.

Tabiki Bu işin profesyoneli Acronis 'tir. bununla ilgili Bir Açıklama Yapmıştım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=39384&hl=[/CODE]

spysrep diye windowsun bir uygulamasi ile yapiliyor diye okumustum biryerlerde. bilen arkadaşlar yardimci olursa sevinirim

ßende Bunu biliyorum ama Değil

Madem arkadaşın bi sor bakalım hangi proglamla hangi şekilde yapıyomuş, bizde bilgi sahibi olalım demi :)

Cafeye bakım yapan arkadaş

boot hale getirmiştir usb diski

Evet öle Zaten Ama usb içindeki oo Sistemi Bulamadim

bir yaşıma daha gireyim mi ??? ilk kez duyuyorum kesin bir sonuç çıkarsa bilgi verin bizede

Evet Cıkarsa Devrim Niteliği Olacak Emin ol

Yeni cıkan sistemlerde recovery diye bişi vardi yada ona benzzzer bişi toshiba leptoplarda gormustum bole birşey 5 dk sumuyor hemen yukluyor du belki bunu flash a uyarlamıs olabilir. Kendi fikrim.

Ama kurduğu Sistem XP Windows 7 Vısta Değil

acronis universal restore ile böle bişi yapılıyor ama driverları kendin yüklüyorsun

Hayır Yanılıyorsun

bende acronis universalı dumuştum ama hiç denemedim eğer program tnc de yayınlanırsa çok güzel olur acronisle ghost atıyoruz biz genellikle ama mesela kafelerde biri intel biri amd anakart kesinlikle birbirine uymuyor o zaman da tekrar format zaman kaybı böyle bir kalıp oluşturur 5 dk. windows 10 dk sürücüler yarım saatte oyun müzik 45 dk dan sonra çay iç iyi iş valla arkadaşım bunu öğrenirsen çok kişinin duasını alırsın haberin olsun:)

Acronis Değil Norton Değil

Bu işlemi yapa bilecek birden fazla uygulama var.

Tabiki Bu işin profesyoneli Acronis 'tir. bununla ilgili Bir Açıklama Yapmıştım.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=39384&hl=[/CODE]

Bulacam Ama :D

hadi ya kaç oyun atıyorsun 30-35 dk sürüyor.Fifa 2007-2008-2009 zaten 11 gb tutuyor bunlarıda c ye atsan ghost atsan 15-20 dk dan önce bitmez en azından bizim buraya gelen makinalarda hep p4 ondandır yada biz yöntemini bilmiyouz acronis yeni yöntem geliştirmiştir:)

Cafecinin isteğine göre oyun sayısı değişiyor.Zaten bi cafeci 3 tane fifa istemez.Yani bizim burdakiler istemiyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...