Jump to content

Garip Huylarınız Neler?

dilosh_58

Recommended Posts

Benimde ona benzer bir takıntım var

Mesela evden dışarı çıktığımda kapıyı kitleyip kitlemediğimi 10 kez kontrol ederim

Yada üstümü giyinirken :rolleyes:

Oturduğum odanın dahi kapısının açık olmasını istemem. Güvenle alakalı değil, insanların (babam dahi olsa) içerideki serbest halimi ve ne yaptığımı bilmesini istemem. Heralde işime karışılmasını istememem bunun asıl sebebi.

bende aksine kapı açık uyurum benim odamın kapısı kapalı olduğu zaman sıkıntı alıyorum nedense :D birde ikincisi belki herkeste vardır bu huydu belkide sadece bende vardır... benden üstün olduğunu düşündüğüm insanlardan hep kaçarım ve konuşmak istemem çok sinirimi bozuyorlar çünkü :D

Gitar çalma takıntım var.

Her akşam bir şarkı açtığımda (eğer gitarla eşlik edebileceksem) hemen kafama göre kuralsız takılıyorum :D .

Küçük odalı tuvaletlere giremiyorum.O da biraz korkudan ileri geliyor herhalde.

Birde bütün eklemlerimi kütürdetirim (Tahmin bile edemezsiniz nerelerimi kütlettiğimi :D:D ) :D .Annemle zıtlaşmaya başladık bu konu yüzünden.

Birde her gece yatarken evi dinlerim hırsızmı geldi diye.Paranoyaya dönüşmüş durumda.Evdeki gerekli düzenlemelerden sonra bu sorunuda aşacağıma inanıyorum :D

hayatta kağıdı az da olsa eskimiş para almam markette falan para üstü veren kasiyer eski para verince geri çevirri yenisini isterim paraları ve kağıtları hep cüzdanda katlı ve düzgün bi şekilde taşırım ilginç bi takıntı :D

Hergün her saat her dakika her saniye beynim düşümmekle geçiyor.Yaratıcı Düşünürüm tek basıma her yere gidiyorum hiç canımda sıkılmıyor şurda aksama kadar dur desinler dururum bendede böyle bi takıntı var hadi hayırlısı :D

bişeye çok canım sıkılırsa uyurum(genelde milletin uykusu kaçar diye biliyorum)

bazı konularda aşırı meraksızım (sınava girerim sonucu açıklanır hayatta bakmam arkadaşım gelir şu dersleri geçmişsin bunlardan kalmışsın der(açıköğretim)

postayla zarf gelir açmayı unuturum içinde ne var umrumda olmaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...