Jump to content

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Share

Recommended Posts

[quote name='abdullahTR' date='05 March 2012 - 17:48 ' timestamp='1330962480' post='1165423']
arkadaslar sizin için ufak bir video hazırladım yapamayanlar için en sonda splash.exe koydum program kuruldu ekranında geliyor ama ekran video kaydı yaptıgım program onu göstermiyor o konuda bir sıkıntı yok daha net izlemek için 720p seciniz iyi seyirler...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=z1mWbISC1S8&feature=youtu.be[/media]
[/quote]

Splash.exe dosyasını paylaşır mısınız?

[quote name='Berdush_03' date='05 March 2012 - 22:55 ' timestamp='1330980933' post='1165538']
Splash.exe dosyasını paylaşır mısınız?
[/quote]

splash.exe de benim adım yazıyor alıp ne yapcan adımı kullanıcaksan veriyim ama au3 dosyasını istersen forumda arama yap :D

blackman12 abi Legion abinin katılımsız kurulum calısmasındaki parametreleri eklerim istiyosan ordaki ipucu bölümüne :D tek çözemedigim yer program kuluyor yazıyı labelda yarım gözüküyor boyutlarıyla oynuyom yine öle görünüyor . onlarıda çözssem tamamdır :D

Edited by abdullahTR

autoiti arastır forumda var

[quote name='blackman12' date='18 March 2012 - 01:53 ' timestamp='1332028412' post='1171452']
programa özel destek vermiyorum lakin örnek bir kullanım açısından katılımsız yapmak istediğiniz programın linkini verirseniz bir bakarım.
[/quote]

abi ben zaten örnek video cekmiştim onu izlesinler :)

[quote name='by_rm_' date='22 March 2012 - 16:59 ' timestamp='1332428348' post='1173578']
repack da denedim.splash proyu hatta bi arkadaş video da hazırlamıs.onun için aynısı yaptım.program normal kuruluyor.sorun aynı bi türlü çözümlnemedi
[/quote]

setup.msi /qn yazıcan böle katılımsız kurulum için ama her program olmuyor katılımsız

by_rm_ arkadaşım eğer sorunlarını çözmek istiyorsan açıkça ortaya koymalısın henüz müneccim değilim ki dediklerini anlayayım. yapmak istediğin programı buraya koy ben sana yapim ve nasıl yapacağını anlatim dedim sen koymadın ve elimden gelen başka bişi olamaz.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=HKGlCrE4yT8[/media]

splash pro katılımsız yapma anlatımı sonda hata veriyor benim sanal makinede sorun var o yüzden oldu her programda yapıyor onu bende ona takılmayın :)

Edited by abdullahTR
video posta eklendi

sana videosunu çek derken, msiyi ve patch dosyalarını nasıl elde ettiğimizin videosunu çek demiştim ama neyse orasını ben anlatayım.

1) Programın kurulum dosyası açıldıktan sonra %Temp% klasörüne bir msi dosyası çıkarıyor. Bu msi dosyasını kurulum dosyası olarak kullanabilirsin
2) Patchini nasıl yaparım diyorsan, biz crack olarak bir patch dosyası bulduk, splashpro.exe yi değiştiriyordu değiştirilen dosyayı kopyaladık ve kurulumun içine koyduk program kurulduktan sonra da kurulum klasörüne kopyalattırdık bu kısmı video da da görebilirsin zaten ;)