Jump to content

Katılımsız Hazırlama Aracı 1.4

Share

Recommended Posts

İlk sorun evet maalesef AutoIT'in kısayol anlayışı maalesef çok kötü <ki ben bunda set accelerator kullandım hotkeyset ten daha iyidir ama yine de anca bu kadar oluyor>

ikinci sorun ise eğer program kurulduktan sonra çalışsın istiyorsan ve böyle bir durum varsayılanda geçerli değilse, komutların en sonuna tüm işlemler sonlandıktan sonra programı çalıştıracak bir komut ekleyip çalıştırtabilirsin ;)

• 4 hafta sonra ...

''HAZIRLANAN DOSYANIN ÇIKARILACAĞI YERİ SEÇİNİZ ve KURULUM DOSYALARININ BULUNDUĞU KLASÖR'' diye bir bölüm var.. ben ne dosyası hazırlayacağım ki çıkarılacak yeri seçmem gerek???anlatım eksik bence hiç bilmiyorum anlatımdan da bir şey anlamadım...çok kolay yazmışsınız fakat açıklama eksik gibi malesef....

videonun baş kısmı nasıl olacak??

Program katılımsız kurulumu bir nebze bilenlere çok kolay şekilde paket oluşturmalarına yardımcı oluyor, hiç bilmeyenlere değil. Biraz katılımsız kurulum nedir nasıl yapılırı araştırın, görüceksiniz bundan daha kolay bir yol yok.

Tek yapmanız gereken şey komut dosyası listesinden hangi dosyayı çalıştırcaksanız onu seçmek ve sadece gerekirse parametre girmek - ki çoğu parametreyi zaten kendisi buluyor -

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

kardeş ben Repackager 9 ile msi yapıp sonra katılımsız yapıyorum senın programınla ama ccleaner ıle veya baska bırseyle atık temızleme yaptıgımda http://imgur.com/3UaiR bu hatayı alıyorum bu hatanın önüne gecmem için ne yapmam lazım

[quote name='casira' date='01 June 2011 - 14:06 ' timestamp='1306930006' post='1022088']
Çok işiniz düşmedikçe repackager kullanmayın.
[/quote]
onun yerine hangi programı önerirsin kardeş yardımcı olursan cok sevinirim.

[quote name='deutch' date='02 June 2011 - 08:35 ' timestamp='1306992950' post='1022574']
onun yerine hangi programı önerirsin kardeş yardımcı olursan cok sevinirim.
[/quote]

Yukarıda verdiğin resimdeki program [b]AnyToISO[/b] bunun zaten parametresi var ve patch uygularınca Program Files dizinindeki kurulşu olduğu klasörde bulunan [b]anytoiso.exe[/b] isimli dosya patchlenmiş oluyor.Bu [b]anytoiso.exe [/b]dosyasını kurulum sonunda winrar,autoit vb gibi programlar ile [b]Program Files\AnyToISO[/b] dizinine gönderdinmi işlem tamamdır.

Hangi programları önerirsin konusuna gelince zaten içinde bulunduğumuz konu bu soruna cevaptır.Ama Winrar,Smart Install Maker ilede yapabilirsin.

• 3 hafta sonra ...