Jump to content

Kaspersky Internet Security 2011Tr 2048 Gün Lisans

xekeru
 Share

Recommended Posts

b8kd2c.jpg

Kaspersky Internet Security 2011, Internette tam güvenli olmanızı sağlayan herşeye sahiptir. Hem size hem ailenize; çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirimiçi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.

2m5idxc.jpg

301olkh.jpg

Kaspersky Internet Security 2011 sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları ve laptopları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar:

Geliştirildi: Risk- tabanlı Uygulama Kontrol sayesinde sistem kaynaklarına erişim hakkını ve hassas bilgilere Internetten erişim hakkını denetler.

Yeni: Sistem İzleyicisi – Sezgisel-tabanlı olarak şüpheli programları izler, analiz eder, kaydeder ve engeller.

Geliştirildi: Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim

Geliştirildi: Kurtarma CD’si.

Yeni: Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirimiçi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır.

Geliştirildi: Geliştirilmiş zararlı yazılımdan koruma teknolojisi ile etkilenmiş PC’lerin temizlenmesine yardımcı olur

Yeni: Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.

Yeni: Güvenli gezinme teknolojisi kullanıcıya bir kaynağın güvenilirlik durumu konusunda bilgi verir ve şüpheli sitelere erişimi engeller.

:download1:

Not : Alıntı yapacak olan arkadaşlardan ricam, konuyu olduğu gibi yayınlamaları ve alıntı olduğunu belirtmeleridir..Unutmayın ki başkalarının çalışmaları üzerinden para kazanmanız HARAM dır..

UYARI

9999 gün ayarlı crack güncellemeden sonra veri tabanı tarihi ile cok fazla zaman olduğundan çakışmıstır..Bundan dolayıda çoğu arkadaşımız problem oldugunu düşünmüştür..Lisans tarihini geriye çekerek bunun önüne geçtim..Aşağıdaki resimden bakabilirsiniz..Güncelleme ve pc restart tan sonra alınmıştır..

25foiva.jpg

Edited by xekeru

Ya ben şu notunuzu anlayamadım :)

Not : Alıntı yapacak olan arkadaşlardan ricam, konuyu olduğu gibi yayınlamaları ve alıntı olduğunu belirtmeleridir..Unutmayın ki başkalarının çalışmaları üzerinden para kazanmanız HARAM dır..

Peki bu yazılımı yazan firmanın Programını kırmakla helal işmi yapmış oluyorsunuz :)))

Ya ben şu notunuzu anlayamadım :)

Peki bu yazılımı yazan firmanın Programını kırmakla helal işmi yapmış oluyorsunuz :)))

Programı kıran kişi ben değilim ki, 3-4 msj üstte bilmiyrum okudunmu ruslar sagolsun diyorum.. ben buldum sizlere sundum..arada fark var..

ben kurdum sorunsuz yalnız sorun yaşayanlara cevap vermeye çalışayım.

key 2048 gün proğramı kurup uptode etmeye başladığında taramada başlıyor o esnada proğram files da kendi proğramının içinde tehlike buluyor sil komutu verme antivirüs onu ayarlıyor etkisiz kılıyor eğer müdahale ederseniz hem proğram düzgün çalışmaz hemde lisansı yakalayıp iptal etme sorunu yaşarsınız.

gerçekten güzel paylaşım lakin hiçbeklenmedik kara liste sistemineyakalanıyorlar yine varsa yoksa nod32 diyorum yakında kara listeye alırlar sizide teşekkürler yinede...

Bu paylasımda herseyi dogru yaparsan kara liste olayı yok..Yeterki anlatıma uygun dogru yapın herseyi..

Selamlar,

Elinize sağlık. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Bende başarıyla kurdum.

Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım.

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yaptım;

1- BAŞLAT-BAŞLARKEN-UAC AYARLARINI DEĞİŞTİR menüsünü açın. Ve menüden açılan menüdeki ayar çubuğunu en alta getirip tamam dedikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

2- Kurulum için hazırlanan arayüzü ben iki kez açarak hem resimli anlatımı (ekranı büyülterek) takip ettim hemde kurulum ekranındaki işlemleri yaptım.

3- Eğer birinci işlemi yapmazsanız Crackleme işlemindeki key dosyası masaüstüne çıkmıyor. En azından bende öyle oldu.

4- Anlatımdaki tüm işlemleri harfiyen takip ederseniz problem yaşamazsınız.

5- Son olarak programın kendi dosyalarını virüs olarak görmemesi için "İSTİSNA KURALLARI" bölümüne "C:\Program Files\Kaspersky Lab\" klasörünü eklemelisiniz. Bunu şu şekilde yapacaksınız.

Görev çubuğundaki Kaspersky işaretine çift tıklayarak menü ekranını açın.

Sol üst köşedeki "AYARLAR" butonuna tıklayın.

Açılan ekranda "GENEL KORUMA AYARLARI" yazısının hemen solundaki sarı renkli simgeye tıklayın.

Açılan ekranda alt tarafta "İSTİSNALAR" bölümü için "AYARLAR" butonunu göreceksiniz. Ona tıklayın.

Açılan menüde "EKLE" simgesine tıklayın.

Açılan menüde Özellikler" bölümünde "Öge" seçeneği seçili olarak gelecektir.

Alt kısımda "Öge: Bir öğe seçiniz..." yazısına tıklayın.

Açılan ekranda "ARAŞTIR" butonuna tıklayarak "C:\Program Files\Kaspersky Lab\" klasörünü ekleyin.

Tamam tuşlarına basarak işlemleri tamamlayın.

Tüm bunları yaptıktan sonra programın koruma ayarlarını anlatımdaki gibi aktif hale getirin.

UAC ayarlarını tekrar eski haline getirip bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Kaspersky programını çalıştırın ve gerekli güncelleştirmeleri yapın.

Güle güle kullanın. anlatım icin arkadasımıza tesekkürler.....

bu kaspersky 2011 lisan olayını yaparken kesinlikle internet kesmelisiniz acıklamada anlattıgı gibi ayarlar bölümünden korumayı etkinlestir ve dahili korumayı ac centiklerini iptal ettikten kaspersky 2011 cıkıs yapın Mavi Skin ardından anahtar simesine basın ve ardından key masaüstüne cıkarttırın ve ayarlar bölümünden korumayı etkinlestir ve dahili korumayı ac centiklerini tekrardan tiklerini ekleyin ve keyi ekleyin ve bilgisayarı yeniden başlattıgınızda bütün işlemler tamamdır saygılar

Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım.

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri yaptım;

1- BAŞLAT-BAŞLARKEN-UAC AYARLARINI DEĞİŞTİR menüsünü açın. Ve menüden açılan menüdeki ayar çubuğunu en alta getirip tamam dedikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

2- Kurulum için hazırlanan arayüzü ben iki kez açarak hem resimli anlatımı (ekranı büyülterek) takip ettim hemde kurulum ekranındaki işlemleri yaptım.

3- Eğer birinci işlemi yapmazsanız Crackleme işlemindeki key dosyası masaüstüne çıkmıyor. En azından bende öyle oldu.

4- Anlatımdaki tüm işlemleri harfiyen takip ederseniz problem yaşamazsınız.

5- Son olarak programın kendi dosyalarını virüs olarak görmemesi için "İSTİSNA KURALLARI" bölümüne "C:\Program Files\Kaspersky Lab\" klasörünü eklemelisiniz. Bunu şu şekilde yapacaksınız.

Görev çubuğundaki Kaspersky işaretine çift tıklayarak menü ekranını açın.

Sol üst köşedeki "AYARLAR" butonuna tıklayın.

Açılan ekranda "GENEL KORUMA AYARLARI" yazısının hemen solundaki sarı renkli simgeye tıklayın.

Açılan ekranda alt tarafta "İSTİSNALAR" bölümü için "AYARLAR" butonunu göreceksiniz. Ona tıklayın.

Açılan menüde "EKLE" simgesine tıklayın.

Açılan menüde Özellikler" bölümünde "Öge" seçeneği seçili olarak gelecektir.

Alt kısımda "Öge: Bir öğe seçiniz..." yazısına tıklayın.

Açılan ekranda "ARAŞTIR" butonuna tıklayarak "C:\Program Files\Kaspersky Lab\" klasörünü ekleyin.

Tamam tuşlarına basarak işlemleri tamamlayın.

@RTHuR arkadaşın dediği gibi uygulayın aynen....hiç bir problem yaşamazsınız...

Edited by postmans

açıklamalara uyulduğu taktirde sorun yaşancağını sanmıyorum.. bende kullanmaktayımşuanlık sorunsuz çalışmakta.. ayrıca mvi yapmanızda şart değil.. cracki virüs olarak görüyorsa.. korumayı devre dışı bıraktığınızda istisnalara eklemenizde fayda var... ;)