Jump to content

Msn Her Açışımda Şu Sorunla Karşılaşıyorum

Recommended Posts

bu hata bildiğim karadıyla internet sayfasından okunan bir dokümanın eksik olmasından dolayı çıkıyordu

Internet Explorer'inde sorun yoksa

Bir ihtimal ama denemek lazım

Java'nı kontrol et

bu hata bildiğim karadıyla internet sayfasından okunan bir dokümanın eksik olmasından dolayı çıkıyordu

Internet Explorer'inde sorun yoksa

Bir ihtimal ama denemek lazım

Java'nı kontrol et

yani yeni format atılmış bir xp de ne gibi bi sorun olabilir bilmiyorum ama....javada sorun olabilecxeğini sanmıyorum...oyunlara falan girdiğimde hiç sorun yok...sadece msn de bu problem kaynagını alıyorum....

ArKadaşlar ßu soruna %100 Cevap.

ßende Sürekli ßu sorunla Karşılaştım Her Msn Açtığımda Şak Diye önüme Çıkıyordu ve Sinir oLdum.Hemen üye olduğum ßinlerce Forum sitesi var Araştırayım Dedim Araştır Araştır ßir Sonuç Yok. Herkes Lephisto Nickli Arkadaşımızın verdiği bilgiyi vermiş hemen hemen yada Farklı ßilgiler çoğunu denedim işime yaramadı.Lephisto Arkadaşımızın Verdiği ßilgi Msn De ßu Sorunla Karşılaşanlar için DeğiL Örnek veriyorum İnternet Explorer 5 Defa Açtın 2 sinde ßu İnternet Explorer Hata Dizisi Komutu ile karşılaşanlar içindir. Ama ßizim Sorunumuz Msn Açarken Karşılaşıyoruz.Evet Fazla uzatmanın Anlamı Yok Geliyoruz Sorunu Çözmeye.

Şimdi Arkadaşlar Herzaman ki Gibi Msn Adresimize Giriyoruz.Taßi Sorun Yine Karşımıza Gelecektir İnternet Explorer Komut Dizisi Hatası diye.orda Evet Veya Hayır Botununu Tıklayıp Geçiyoruz farketmez Yani.

Daha Sonra Msn Adrezimisin Menü Çubuğun'da Araçlar var ya Hani nick Değiştirmek İçin girdiğimiz yer Ordan Sırayla Şu işlemi uyguluyoruz.

1-Araçlar, Seçenekler,Genel'li Tıklıyoruz.

2-Önümüze Gelen Pencerede 4.Sıra da Messenger'da oturum Açtığımda Windows Live Bugün'ü Görüntüle Seçenği Vardır Ve O SeçeneK %100 İşaretlidir.

3-ßiz ßu Seçeneği ßoş ßırakıyoruz yani işaretli olmayacak.

4-Uygula ve Tamam Diyoruz.Msn Kapatıp Tekrar açıyoruz. Sorun ortadan Kalkmış Oluyor işte ßu kadar.

ßu Arada Msn ßugünü Görmek Ve Kullanmak isteyen Arkadaşlar.Zaten ßu Seçenek Msn De Windows ßugün'e Gider Diye Botun Koyulmuş Ordan Direk Gideßilirsiniz Yalnız Msn Listenizde Gitmek istediğinizde Yine Hatta Gelir ondan doLayı Msn Bugün'e Gitmek iSteyen Arkadaşlar ßence Gerek ßile yok ama Girmek isteyenlere ufak ßir ßilgi Daha hotmailden Mail Sayfanıza Girip Okuduktanm Sonra oturumu kapat dediğimizde Zaten oraya giriyor

Sorun Umarım ortadan Kalkmıştır Çözemeyen Varsa Yardımcı oLaßilirim.

Alıntıdır.

Bendede vardı yaptım düzeldi.

ArKadaşlar ßu soruna %100 Cevap.

ßende Sürekli ßu sorunla Karşılaştım Her Msn Açtığımda Şak Diye önüme Çıkıyordu ve Sinir oLdum.Hemen üye olduğum ßinlerce Forum sitesi var Araştırayım Dedim Araştır Araştır ßir Sonuç Yok. Herkes Lephisto Nickli Arkadaşımızın verdiği bilgiyi vermiş hemen hemen yada Farklı ßilgiler çoğunu denedim işime yaramadı.Lephisto Arkadaşımızın Verdiği ßilgi Msn De ßu Sorunla Karşılaşanlar için DeğiL Örnek veriyorum İnternet Explorer 5 Defa Açtın 2 sinde ßu İnternet Explorer Hata Dizisi Komutu ile karşılaşanlar içindir. Ama ßizim Sorunumuz Msn Açarken Karşılaşıyoruz.Evet Fazla uzatmanın Anlamı Yok Geliyoruz Sorunu Çözmeye.

Şimdi Arkadaşlar Herzaman ki Gibi Msn Adresimize Giriyoruz.Taßi Sorun Yine Karşımıza Gelecektir İnternet Explorer Komut Dizisi Hatası diye.orda Evet Veya Hayır Botununu Tıklayıp Geçiyoruz farketmez Yani.

Daha Sonra Msn Adrezimisin Menü Çubuğun'da Araçlar var ya Hani nick Değiştirmek İçin girdiğimiz yer Ordan Sırayla Şu işlemi uyguluyoruz.

1-Araçlar, Seçenekler,Genel'li Tıklıyoruz.

2-Önümüze Gelen Pencerede 4.Sıra da Messenger'da oturum Açtığımda Windows Live Bugün'ü Görüntüle Seçenği Vardır Ve O SeçeneK %100 İşaretlidir.

3-ßiz ßu Seçeneği ßoş ßırakıyoruz yani işaretli olmayacak.

4-Uygula ve Tamam Diyoruz.Msn Kapatıp Tekrar açıyoruz. Sorun ortadan Kalkmış Oluyor işte ßu kadar.

ßu Arada Msn ßugünü Görmek Ve Kullanmak isteyen Arkadaşlar.Zaten ßu Seçenek Msn De Windows ßugün'e Gider Diye Botun Koyulmuş Ordan Direk Gideßilirsiniz Yalnız Msn Listenizde Gitmek istediğinizde Yine Hatta Gelir ondan doLayı Msn Bugün'e Gitmek iSteyen Arkadaşlar ßence Gerek ßile yok ama Girmek isteyenlere ufak ßir ßilgi Daha hotmailden Mail Sayfanıza Girip Okuduktanm Sonra oturumu kapat dediğimizde Zaten oraya giriyor

Sorun Umarım ortadan Kalkmıştır Çözemeyen Varsa Yardımcı oLaßilirim.

Alıntıdır.

Bendede vardı yaptım düzeldi.

goggle da bu cevabın aynısı var....alıntı yapmışınız......çare değil....sağol....oralara baktıktageldik....

internet exploreri kaldır yeniden kurmayı dene

msn yi kaldır tekrar yükle

windows u kaldır tekrar yükle

hala kendime gelemedim :|

vala bende)))..

windows u kaldır tekrar yükle

herkesin verdi cvp anladımda en ilgimi ceken cvp bu oldu :rolleyes:

yardım sever bir vatandaş örneği

bence msn ilk acıldıunda yapıyorsa windows live bugunden kaynaklanıyor olabilir. seceneklerden oturum acmadan o tırna kaldırırsan sorun kalkar diye düşünüyorum

bence msn ilk acıldıunda yapıyorsa windows live bugunden kaynaklanıyor olabilir. seceneklerden oturum acmadan o tırna kaldırırsan sorun kalkar diye düşünüyorum

8.1 kullanıyorum ama evet açtıktan bir kaç saniye sonra....

8.1 kullanıyorum ama evet açtıktan bir kaç saniye sonra....

windows live bugun derken))?

evet düzeldi arkadaşım.....teşk...windows live bugünü kaldırdım düzeldi...açıkken kaldırdım...farketmedi...sorun halloldu..

Bu hata kodu o anda gezdiğiniz sitedeki JavaScript kodlarından kaynaklanmaktadır.Sizin bilgisayarınız ile bir ilgisi yoktur. Ama yine de bu hata bildirimlerini kapatmak isterseniz:

İnternet explorer açıkken üst kısımındaki konsollardan Araçlar Menüsü altından İnternet Seçenekleri menüsüne tıklayın. Daha sonra açılacak pencerenin Gelişmiş sekmesine tıklayın. Bu sekmede bulunan aşağıda sıralanmış seçeneklerin yan kısımlarında işaret var ise işaretleri kaldırın.

Her komut dizisi hatası için bir hata iletisi göster

Kod Hata Ayıklamasını Devre Dışı Bırak (Diğer)

Kod Hata Ayıklamasını Devre Dışı Bırak (Internet Explorer)

Probleminiz büyük olasılıkla çözülecektir.

Şunu bir dene istersen

arkadaşlar sorun çözüldü....sorun windows live bugün den kaynaklanıyormus...gerçi benim diğer kurdugum xplerin hiçbirinde bu sorun olmuyordu ama...neyse...sonucta halloldu...ama şu windowsu kaldır çözümüne bende çok gülmedim değil hani))windowsu kaldır msn kalsın :dribble: :dribble: :dribble:

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...