Jump to content

Uydunet Alana Kablo Tv Bedava

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

[b]
[/b] [b]KABLO TV'DE BEDAVA DÖNEMİ! UYDUNET ALANA KABLO TV BEDAVA [/b]

[list][*] [b][b]Kampanya Koşulları[/b][/b][list][*]Bu kampanya 20 Ocak 2011 – 31 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerlidir.[*]Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.[*]Kampanya kapsamında UYDUNET; ( Kullandığın kadar öde ve sınırsız tarifelerinde) yer alan fiyat üzerinden sunulur.[*]Kampanya kapsamında KabloTV taahhüt süresi boyunca ücretsiz verilir.[*]Kampanya kapsamında KabloTV kurulum ve UYDUNET aktivasyon ücretleri alınmaz.[*]Yeni aboneler için Kampanya kapsamında KabloTV ve UYDUNET'e (kullandığın kadar öde va sınırsız tarifelerinde) aynı anda aboneolarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.[*]Mevcut KabloTV aboneleri, UYDUNET( Kullandığın kadar öde vesınırsız tarifelerinde) abonesi olmak kaydıyla kampanyadanfaydalanabileceklerdir. 24 ay abone kalmayı taahhüt etmek zorunludur.[*]Mevcut herhangi bir UYDUNET kampanyasında bulunan taahhütlü müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.[*]Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyenmüşterilerden bedelsiz verilen KabloTV ücreti ( KabloTV Fiyatı xKullanılan Süre) + varsa ödenmemiş faturaları-taksitleri ve alınmayankurulum ücretleri (tarife üzerinden) tahsil edilir.[*]Eski tarifelerimizden faydalanan taahhütsüz UYDUNET aboneleri UYDUNET tarife değişikliği ile kampanyadan faydalanırlar.[*]Kampanya UYDUNET altyapı imkânları ile sınırlıdır.[*]Taahhüt süresi sonunda KabloTV hizmeti tarife üzerinden fiyatlandırılır.[*]TÜRKSAT belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.[/list] [/list][img]http://www.uydunet.net/images/tarifeler0208.png[/img]

Gelse bile bir daha düşünün derim. Tahminen 15 yıldan fazla bir zamandır kablo tv kullanıyorum, (netini değil) ara ara kesilmeler yaşanıyor. İnternet konusunda sinir bozucu olabilir. Bunu göz ardı etmeyin. Alan arkadaşlarımda bundan şikayetçi oldukları için ben geçmedim. Yoksa fiyat olarak çok avantajlı.

[quote name='yawuz58' date='25 Ocak 2011 - 14:55 ' timestamp='1295964356' post='951426']
bizim burdada yok yakın bölgede var getirirlermi acaba
mesela ben 1mbps 24 ay abone oldum 29 tl 24 ay boyunca
kablotv parası almayacaklarmı
[/quote]evet almıyorlar...........

ya benm tanıdıgım bı kac kısı de kopmalar oluyor dıyor yanı ne bıleyım bende dusundum bı ara ama cok kararsız kaldım cunku tanıdık hıc tavsıye eden yok ve kullananda yok.belki iyidir ama yaygın degıl.

[quote name='By_Asterix' date='25 Ocak 2011 - 18:47 ' timestamp='1295981858' post='951563']
ya benm tanıdıgım bı kac kısı de kopmalar oluyor dıyor yanı ne bıleyım bende dusundum bı ara ama cok kararsız kaldım cunku tanıdık hıc tavsıye eden yok ve kullananda yok.belki iyidir ama yaygın degıl.
[/quote]

4 senedir uydunet kullanıyorum adsl e kıyasla telefon hattına ihtiyaç duyulumuyor artı telefonda sana yardımcı olunamıyor ise ertesi gün kapında 2 adam beliriyor ve gelip modeminin sinyalizasyonunu vs.. kontrol ediyorlar hizmet olarak çok çok ii diyebilirim, kopmalar ise bölgeye göre değişebiliyor şahsen ben istanbul da oturuyorum ve aylarca en ufak kopma vs yaşamadım.

[quote name='alpalm' date='25 Ocak 2011 - 21:14 ' timestamp='1295983491' post='951581']
4 senedir uydunet kullanıyorum adsl e kıyasla telefon hattına ihtiyaç duyulumuyor artı telefonda sana yardımcı olunamıyor ise ertesi gün kapında 2 adam beliriyor ve gelip modeminin sinyalizasyonunu vs.. kontrol ediyorlar hizmet olarak çok çok ii diyebilirim, kopmalar ise bölgeye göre değişebiliyor şahsen ben istanbul da oturuyorum ve aylarca en ufak kopma vs yaşamadım.
[/quote]
istanbulun neresindesiniz ben sultangazideyim eski gaziosmanpaşa mahalleleri birleşimi gazi mahallesi sultançiftliği cebeci mahallesi
gibi burada varmı acaba gaziosmanpaşa merkezde varmış siteden bakılmıyor güncelleme yapılıyor diyor