Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkadasım bendehp pavılıon dv5-1245et notebook bulunuyor. bunun xp drıverlarını verebılırsen sevınırım.

Buyur Burdan Driverlarına Bakabilirsin Fakat Senin Laptopa Göre Vista, Win7 ve win2000 Driverları Var Driver Pack CD'si Kullanıp Yüklemeni Tavsiye Ederim..

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?lc=tr&dlc=tr&cc=tr〈=tr&softwareitem=ob-72110-1&os=181&product=3933223&[/CODE]

Tak çalıştır olan ethernet kartımı görüyor ama driver yuklememi istiyor ne denediysem yapamadım bu yüzden internete ßaqlanamıyorum..Xp'de Görüyor Ethernet kartımı ama w7 de çalıştıramadım..Görüyor ama kullanamıyorum...

3Com Firmasının Ethernet kartı...Bunu w7 Yada Vistada NAsıl Çalıştırabilirim KArtı görüyorlar ama bağlantıyı o kart üzerinden saglamıyorlar..

Merhabalar,

Benim pc ye ikinci 1 GB'lık DDR2 ram taktım ve XP hata verdi, zaten virüs vardı diye bende yeniden format attım. Ama ses kartı ve ethernet sürücülerini bulamıyorum. Pc' nin tüm özelliklerini aşağıda yazıyorum. Lütfen yardım edin...

Anakart: GIGABYTE GA-81945PLGE-RH

Intel Pentium D İşlemci

SATA 3Gb/s arabirim

Realtek 8111B Gigabit Ethernet Kart

Realtek ALC880 Ses Yongası

Değerli arkadaşlar,

Elimde Quake ICQ-MGWM1 model webcam driver var; fakat Vista Driver'ını kendi sitesi de dahil hiç bir yerden bulamadım; XP ve daha öncesi işletim sistemleri için driver'ı olmasına rağmen Vista için bulunmuyor.

Aynı şekil şemallerde farklı markaların driver'larını denedim; hiç birini kabul etmiyor. Sadece webcam için de işletim sistemimi değiştirmek istemiyorum; ne olursunuz yardım edin.

İşte o baş belası kameranın resmi:

quake9yp.jpg

İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

iyi çalısmalar emegınıze sağlık benım rıcam su bende abit Quadgt anakart var butun drıverları kurdum amam her xp kurdugumda bır tane drıver unlem ısaretı alıyor serial dıye bır drıver unlem ısaretı var bunun drıverını bulabılırmısınız bana sımdııden tessekkeurler ıyı çalsımalr

iyi çalısmalar emegınıze sağlık benım rıcam su bende abit Quadgt anakart var butun drıverları kurdum amam her xp kurdugumda bır tane drıver unlem ısaretı alıyor serial dıye bır drıver unlem ısaretı var bunun drıverını bulabılırmısınız bana sımdııden tessekkeurler ıyı çalsımalr

Sitesindeki Driverları Denedinmi Bilmiyorum Buyur Bunları Yukle Bakalım Deişiklik Olcakmı..

http://www.abit.com.tw/page/en/download/download_driver_detail.php?pFILE_TYPE=Driver&pMAIN_TYPE=Motherboard&pTITLE_ON_SCREEN=AB9+QuadGT&pSOCKET_TYPE=LGA775[/CODE]

önce gönüllü yardımın için teşekkürler

ben fijiutsi siemens amilo pa2548 laptobuma her türlü xp yi denedim harddiski gösteremedim nlite kullanımını biliyorum kendi sitesinden ve diger sitelerden bulduğum raid sürücüleri entegre ediyorum yine olmuyor biosda ahcı raid gibi bi secenek yok.

Elinde bana yarayacak bi driwerin varsa ekleyebilirmisin yada konuyla ilgili denenmiş bi ipucu

tekrar tesekkürler.

• 2 hafta sonra ...

meraba

benim bir sorunum var ancak ben cözmüş digilim sorunum şu

bir ekran kartı aldım nvidia gforce en 8500GT fakat bu vista uyumlu xp kuruyorum görüyor ama vista kurcagım zaman görmüyor vista driverların hepsini indirdim internet üzerinden 8500 gt le olanı fakat hiç birisi fayda etmedi ne yapmam gerek hdd sorun ora bilme ihtimali varmı cünkü bir pc ci boot la ilgili bir virüsten bahsetmişti o girmiş sanırım içine fakat bir türlü yapamadım ben boot menüsü tekrar düzenlencekmiş felan filan ama bunu yapıcak vaktim ve bilgim de yok:) ve hdd şifreli sadece xp formatı ata biliyorum başka kabul etmiyor ne yapmam gerek bilgilerinize... şimdiden cok teşekkür ederim

Sa beyler benim pc nin sesi yok driverleri eksik yani işte intel pentium r 4 cpu :S yardım edin başka gerekli bilgi istiorsanız night-escapeForumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com ekleyin nolursun yalvarıorum

Sa beyler benim pc nin sesi yok driverleri eksik yani işte intel pentium r 4 cpu :S yardım edin başka gerekli bilgi istiorsanız night-escape Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com ekleyin nolursun yalvarıorum

• 1 ay sonra...

MATSONİC MS-9147A Linkler Silinmiş internette bakmadığım yer kalmadı bulabilirseniz gerçekten tşk borç bilirim umudumu kestiğim için,bakmadığım yer kalmadı kimse bulamamış linkler silinmiş hep,elinde olanlar upload ederse çok sevinirim