Jump to content

Sizce Türkiye Facebook'u Kapatırmı ?

frekaze
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar hepiniz bilirsinizki internete kısıtlama geliyor benim kafama birşey takıldı sizin yorumlarınızı alayım dedim
II- NUMARALI KELİME GRUBU (Alan Adı Olarak Barındırılmaması Gereken En Geniş Liste);
Diye liste var burda bir sürü argo kelimeler hepiniz okumuşunuzdur içinde gözüme çarpan bok kelimesi acaba bunlar facebook kapatırlarmı merak ettim sizce ne olur bu durum ha aklıma gelmişken haydar 'ı bile yasaklamışlar

Legion burası türkiye adamlar arasina bir tane daha o koyar biter bu iş :) III- NUMARALI KELİME GRUBU (İçerikten Kontrol Etme Şeklinde) a.q crap ( Bune Anlamadım ? ) boob fire girl hot pervert bunlar ne çözemedim sitemde buna benziyen kelimeleri sanırım xxx yapıcam diyecem oda yasak olmadı yıldızmı yapıcam ?

[quote name='SON_VATAN' date='05 May 2011 - 00:12 ' timestamp='1304547147' post='1005113']
keşke kapatsalar rezillikten öte bir şey değil..kişilerin sırlarını bile paylaştığı,gizli servisler için bile istihbarat ağı gibi..:)
[/quote]
aynen katılıyorum çoktan kapatılmalıydı facebook

onlar kapatmadan millet kendisi kapatsa ya, 94 yılından bu yana pc kullanıcısıyım hala facebook neden var anlamıyorum, affedersiniz millet wc ye giderken bile fotosunu cekip oraya yüklüyor yani bunun nesini önemsiyorlar anlamıyorum? 5 yaşındaki çoçuk bile kalkmış bana faceden bahsediyor, ya işin gücün yok mu? velet. git adam gibi işler için kullan neti. demekki sorun aslında dostlar kurumlarda değil aile diye diye filtre getirdikleri ailelerde!..

[quote name='SON_VATAN' date='04 May 2011 - 22:12 ' timestamp='1304547147' post='1005113']
keşke kapatsalar rezillikten öte bir şey değil..kişilerin sırlarını bile paylaştığı,gizli servisler için bile istihbarat ağı gibi..:)
[/quote]
Gerçekten istihbarat ağının sadece görünen yüzü birde görünmeyeni var oda istihbarat örğütlerinin özel ağları tebrik ediyorum onları facebooku kapatırlarsa hiç şaşırmam arka tarafta(titanikteki buzdağının arkası) iş görmeye devam ederler... :Q :H:

Edited by xxx2007

Kapatmalar arasında varsa hemen kapatma yapılırsa daha iyi olur.Rezillikten öte bir şey değil facebook.Bence kapatılmalı yada erişimi engellenmelidir.Şahsi fikrim.

size göre saçmadır başkasına göre çok yararlı bişeydir.facebook u bende sevmem de size ne oluyor? kapatılsın falan..bu yetkiyi kendinizde nasıl buluyorsunuz ileri demokrasinin çiçekleri

[quote name='grasp' date='05 May 2011 - 06:13 ' timestamp='1304568784' post='1005166']
size göre saçmadır başkasına göre çok yararlı bişeydir.facebook u bende sevmem de size ne oluyor? kapatılsın falan..bu yetkiyi kendinizde nasıl buluyorsunuz ileri demokrasinin çiçekleri
[/quote]
sen yanlış anlamışsın galiba kimse ben kapatacam kapattıracam demiyor kapatılmasından yana olduklarını belirtiyorlar herkesin görüşlerini belirtmeside ileri demokrasinin kurallarından biridir

Bende sevmiyorum facebook u ama yasaklamak çare değil sizler daha iyi biliyorsunuz.Youtube da yasaklandı ne oldu herkes başbakan cumhurbaşkanı dahil herkes giriyordu.Tabi şu an 10 yaşındaki veletlerin bile facebook hesabı var ve önü alınamıyor.Operatörler facebook uygulamasını ücretsiz sunuyorlar ve nerde bir öğrenci görsem elinde teelfon facebook a girmiş kim ne yorum yapmış,kim dürtmüş,kim kiminle arkadaş,kim kimden ayrılmış bunları takip ediyorlar.Kitap okuma yok,araştırma yok,bilgi öğrenme yok.Allah çocuklarımızın ve bizlerin sonunu hayır etsin...

[quote name='KintaRo' date='05 May 2011 - 07:49 ' timestamp='1304581759' post='1005224']
aman kavga etmeyinde hangi siteyi isterseniz onu kapatın.
[/quote]

hocam sen de olaya farklı bir açıdan yaklaşmışsın. tebrikler :)

İnternet kullanımını kişilerin tercihleri belirler. Kredi kartı yada silah kullanımı gibi. Zarar da fayda da kullanıcıya bırakılmalı. Sanürlemekle yasaklamakla insanları daha fazla cezbedecek ve illegal yollar aratacak ortam yaratılmış olur. Bekleyelim bakalım. Hep birlikte göreceğiz sonuçlarını.