Jump to content

Bilgisayardan İstediğin Numaraya Bedava Sms Yollam

fırtına06
 Share

Recommended Posts

[center][img]http://www.tnctr.com/uploads/imgs/pre_1307226063__6665f315.jpg[/img]

Telefon numarası kısmına eger türkiye ise::: 905xxxxxx şeklinde bulgaristan ise 359xxxx şeklinde veya yurdışında göndermek istediginiz kişinin ülke kodunu ve ardından numarasını giriyorsunuz…
Ardından msjınızı yazıyorsunuz msjı yazdıktan sonra sms-limit erreincht?klicke hier yazan bir kısım var ona tıklıyorsunuz…
Ardından fertig e tıklıyorsunuz…
Ardından programda bir kod cıkıyor o kodu yazıp senden butonuna tıklıyorsunuz ve msjınız iletiliyor…
Program almanca kullanımı cok kolay yazdıgım adımları izlemeniz yeterli kolay gelsin…
İsteyen herkes dedigim adimları izleyerek deneyebilir msjda türkçe karakter kullanmayın ve rasgele klavyede tuslara basarak deneme yaparsaniz mesajınız iletilemez onun dısında sorunsuz calısıyor…

[quote]http://www.mediafire.com/?m5owgtccukikl9j[/quote][/center]

gerçekten güzel bir program çalışıyor indirebilirsiniz.

[b]Deneme yaptım inanamadım çalışıyor.Ama mantığını tam kavrayamadım.Gelen isimde SMS yazıyor sadece ayrıca almayada bir şirket üzerinden mi gidiyor? tam bilgin varmı bu konuda?
[/b]

[quote name='Zaa' date='05 June 2011 - 01:43 ' timestamp='1307227386' post='1024359']
denendi sorunsuz çalışıyor ama mesaj hakkım var bu aralar olmadı zaman kullanılabilir :rolleyes:
[/quote]
aynen bende daha 2 gün önce yaptım bilseydim böyle bir program gelicek boşuna 9 tl vermezdim :( :D

başına + koymaya gerek yok

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine [img]http://i.imgur.com/3XtEI.png[/img] Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Düzenleyiniz.[/b][/color][/warning]

Edited by Yaşar

ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM AMA TAM OLARAK İÇERİĞİNİ ARAŞTIRDINMI BÜ TÜR PROGRAMLAR ADAMIN BANKA HESAPLARINA KADAR GİREBİLİRLER
ÇOK BASİT BİR PROGRAM DENEDİM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR ARKADAŞLAR BU PROGRAMI BİLENLER YANİ DETAYLI BİLENLER YAZA BİLİRMİ BİLMEYENLER İÇİNDE BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRİZ PLSSSSSSSSSSSS !!!!

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i13.tinypic.com/3090qz6.jpg[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

PC YE SIZA BİLİRLER AYRICA KEYLOGER'Rİ BİLMEYEN YOKTUR ALAYINA NE VARSA GÖRE BİLİYORLAR PC YE SIZMALARI AN MESELESİ OLUR ZATEN NE VARSA PC ' DE ODA GİDE BİLİR

ARKADAŞLAR İNDİRMEDEN BİRAZ DAHA BİLGİ TOPLAYALIM ((( LÜTFEN BİLGİSİ OLAN BU KONUDA PAYLAŞSSIN )))

sakın pc nize gelen uyarıları kabul etmeyin sabah actıgımda bir uyarı geldi pc le alakası olmayan lütfen dikkat cok sıklaşırsa şaet uyarılar gelen linkler vs re pc nize format atın arkadaşlar şahsen ben attım bilginiz olsun arkadaşlar ............

Edited by karamsar_60

[quote name='karamsar_60' date='05 June 2011 - 00:12 ' timestamp='1307232759' post='1024383']
ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR PROGRAM AMA TAM OLARAK İÇERİĞİNİ ARAŞTIRDINMI BÜ TÜR PROGRAMLAR ADAMIN BANKA HESAPLARINA KADAR GİREBİLİRLER
ÇOK BASİT BİR PROGRAM DENEDİM SORUNSUZ ÇALIŞIYOR ARKADAŞLAR BU PROGRAMI BİLENLER YANİ DETAYLI BİLENLER YAZA BİLİRMİ BİLMEYENLER İÇİNDE BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRİZ PLSSSSSSSSSSSS !!!!
[/quote]

Bunu unutmuştum çok doğru söylüyorsun key logger tarzı bir program olabilir arkadaşlar

[b]Türk milleti olarak şunu anlamamız lazım kimse kimseye beleşe birşey vermiyor . bu tip bedava sms gönderen siteleri programları hiç tasrif etmiyorum . zira bilgilerinizi de çalabilirler . telefon numaralarını da topluyor olabilirler . telefonunuza bir link vb bir virüste gönderebilirler belkio an zaten gönderiliyor . bilemiyoruz tanımadığımız kişiler. çok sıkışırsam vodafone self servisinden günlük 10 sms veriyor zaten pc den atmak yanılmıyorsam turkcell de veriyor . bunlara gerek yok bence . ama siz bilirsiniz şahsi düşüncem [/b]