Jump to content

Katılımsız kurulum cd mizi nasıl 2 cd yapabiliriz.

maniacx

Recommended Posts

ben herşeyi tamamladım bu 2cd olayı kaldı nasıl bişidir anlıyamadım msfn.org vardı cd otomatik çıkarıyor falan filan bişi anlamadım kurcalamak istedim amam dosyayı açamadım sıkıştırlmıstı yanlıs olmasam ismi cchd gibi bişidi acaba bizim forumda varmıdır

ben herşeyi tamamladım bu 2cd olayı kaldı nasıl bişidir anlıyamadım msfn.org vardı cd otomatik çıkarıyor falan filan bişi anlamadım kurcalamak istedim amam dosyayı açamadım sıkıştırlmıstı yanlıs olmasam ismi cchd gibi bişidi acaba bizim forumda varmıdır

Arkadaşım 1. sayfada anlattığım sırayı takib edersen kendin yaparsın. Gerisi sana kalmış...

http://rapidshare.com/files/47682366/cd_ekleme.rar.html[/CODE]

[CODE]Rar Pass: vinaldi[/CODE]

jose arkadaşım yukarıdaki linkte katılımsız cd ye 2.cd eklemek için gereken araçlar kullanıma hazır bir şekilde upload ettim indirip entegre etmen kaldı sadece takıldığın yerde osh

anlatımı yardımcı olur sana birde paketin içinde cd_ver.exe ise üstüne çift tıkla ne olduğunu anlarsın oke.

• 2 hafta sonra ...

Peki alttaki komutu

@start /wait %systemdrive%\kur\cdswitch.exe CD2 /f:WIN51IP.SP2 /d /r:%CDROM%\rw /s:%systemdrive%\kur\SES.WAV /p:%systemdrive%\kur\WPI.jpg /i /b[/CODE]

Bu hale getirsem bir sorun olur mu?Yani WPI.cmd kaldırsamda sk8er_boi nin yaptığı gbi autorun dosyası yapsam?Bir sorun olurmu?Bnm örneğim alttaki.Peki dediğim gbi olursa alttaki kod doğrumu?

[CODE]@start /wait %systemdrive%\kur\cdswitch.exe CD2 /f:WIN51IP.SP2 /d /r:%CDROM%\rw /s:%systemdrive%\kur\SES.WAV /p:%systemdrive%\kur\WPI.jpg /i /b[/CODE]

/r:%CDROM%\%systemdrive%\kur\SES.WAV olmaz ki böle r yerine s yazman gerek yani

/s:%CDROM%\%systemdrive%\kur\SES.WAV olması gerek

bunun dışında wpi.cmd yi nasıl çalıştırmayı düşünüosun bu şekilde ?!

Kardeş senin SES.WAW o komutlar felan hepsi arkadaşların verdikleri ben ellemedim.Ben sadece WPI.cmd yi çıkardım ve alta koydum postumda görmüşsündür.acaba doğrumu yapmışım die sordum sizlere?Ben WPI.cmd kaldırdım onun yerine sk8er_boi nin yaptığı gbi 2. cdye autorun dosyası koysam diyorm çalışırmı?.

yaf arkadaş sen ne diyorsun konuyla ne alaka ben anlamadım gitti hem flood yapıyorsun hem konuyla alakasız yazılar yazıp duruyosun.Wpi da katılımsız kurulum şart değil ama elle kurduktan sonra ne özelliği kaldı wmp11 in katılımsızını istiyorsan özelden ulaş ben upload ederim sana

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...