Jump to content

Arkadaşlar Telefon Önerirmisiniz

Share

Recommended Posts

arkadaşlar kredi kartımda 800 850 lıra cıvarında bır lımıt war Allahın ıznıyle yarın bır telefon almayı dusunuyorum samsung galaxy s ıstıyorum ama genel fıyatından pek bı haberım yok suan ne önerirsiniz?ayrıca samsung galaxy s satan mumkunse sıfır olsun ama bursadan telefoncu arkadaslar warsa ırtıbata gecebılırım Bu arada herkesın Miraç Gecesi mübarek olur inşallah saygılarımla..

kardeşım eğer dokunmatık vs ıstemıyorsan samsung alcaksn snrm marka vs yazmamıssn samsungdan baska suan ben şahsen nokıa n79 kullanıyorum gayet güzel telefon wifi 3g vs hepsı var ekranı oldukca buyuk 5 mp kamera vs ozellıklerı oldukca ıyı fıyatıda baya dustu onerırım sahsen dokunmaktık alcaksan eğer nokıa c5 dokunmaktık olanıda guzel iyi akşamlar hayırlı kandıller teşekkürler

[quote name='kaosem' date='28 June 2011 - 20:18 ' timestamp='1309292301' post='1037564']
Ya biride çıksın desin 2000 tl ye kadar limitim var telefon önerin ... :D
[/quote]
:) o limit bende olsa kimseye bişey sormam :)

Edited by Fox

abi limitim 2000 tl olsa zaten direk çıkar derimki BEN GALAXY S2 ALIYORUM BANA HAYIRLI OLSUN DIYIN :)zaten sıkıntı da sınırlı kaynaklarla sonsuz ıstek oldugu ıcın iktisat bilimi ortaya çıkmış :) warya bugun kep attıgım ne kadar bellı oluyor yaa :D abı dedıgım gıbı ama galaxy s o cıvardamı cunku 1000 tl falan dıyorlar da..

Edited by daywalker_1538

Arkadaşlar aynı şekilde bende telefon almayı düşünüyorum benim limitte 1200 civarında yalnız ben iki telefon arasında kararsız kaldım halen araştırma içerisindeyim kullanıcılarından yorumlar alıyorum ona göre değerlendireceğim hazır konu açılmışken bide buraya sorayım NOKİA E7-00 mı yoksa SAMSUNG GALAXY S2 mi artıları ve eksileri önerirseniz sevinirim. Şimdiden yorumlayan, öneride bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

kardeş sen android nokia hepsini boş ver samsung galaxy ace aldım android işletim sistemli işe yaramaz android belli bir zamandan sonra bilgisayar gibi şişiyor ve ağırlasıyor sana şiddetle tavsiyem
SAMSUNG 8500 WAWE
telefonda hissedeceğin performans hızı 1ghz işlemci
bada işletim sistemi
hassas dokunmatik
hd kalitesinde camera video
son teknoloji amoled ekran
bunlar başlangıç özellikler sen ve yakınların bu telefona hayran kalacak ben sımdı kullanıyorum çok memnununum

BİRDE ARKADASLAR SİZDEN RİCAM NOKİA DEMEYIN BİTMİŞ BİR TELEFON MARKASI
SİMBİAM EŞİTTİR OF LİNE

Android'i boşver deyip bada önermek bir hayli garip geldi bana. Neyse, ben Desire Hd kullanıyorum. Fiyata göre Desire HD veya Galaxy S güzel telefonlardır. Bu ikisinden birini tercih etmeni öneririm. Şahsen tercih edecek olsam yine Desire Hd'yi seçerdim ama kamera ve flash çok önemli değil ise senin için Galaxy S de güzel telefondur.

abartladan anlatıyorum gidip samsumng ace s5830 alıyoruz bir tane eve getiriyoruz rom root yapıyoruz (garanti iptal olur) daha sonra android ne varsa keyfini çıkartıyoruz 3 haftadır telefonumla sanki bilgisayar gibi oynuyorum hd oyunları destekler buda ayrı bir artısı asphalt 6 çıktı 10 numarada oynuyorsun.

artıları varda eksisi yokmu oda var şarj meselesi uzun kullanacaksan şarjın pek fazla gitmiyor bilginize... ama bunca güzelliğe bunu eksi olarak görmeyeceksinizdir.

Root garanti bozmaz. Root yapılabildiği gibi unroot da yapılıyor. Unroot yapılmasa bile root esnasında telefonu brick olmuş birçok kişi telefonlarını garantiye vererek tekrar flash attırmıştır. Bu root olayı çok fazla abartılıyor.

öncelikle bu root olayı benimde kafama takılıyor buna nasıl root atabilir nasıl unroot atabiliriz?root garantiyi bozuyor diye duydum bende bu gerçekten doğrumudur?890 liraya 2 yıl garantili bir samsung galaxy s buldum ne diyorsunuz?bir de therkut arkadaşım desire hd'den memnunmusun neden kamera önemli değilse galaxy s'i önerdin sorabbilirmiyim?

Nasıl konusunda kafanda soru işareti kalmasın heryerde var nasıl yapılacağına dair dökümanlar. Root garantiyi bozuyor lafı herkezin dilinde duyman normaldir fakat hepsi kulaktan dolma bilgiler, en güzeli samsung müşteri hizmetlerini arayıp sormak. Fiyat konusunda çok fazla bilgim yok ama sahibinden'e göz gezdirdim fiyat iyi gibi. Desire Hd den çok memnunum. Galaxy S'de kamera 5mp flashsız, Desire Hd 8mp Çift led flash var. Galaxy S'inde Super amoled ekranı dhd ekranına üstünlük kuruyor tabi bu dhdnin ekranı kötü anlamına gelmiyor. Bende ilk telefon alırken samsung'un Türkiye piyasasına verdiği önemden dolayı galaxy s'e baktım fakat kamerasından dolayı dhd'yi tercih ettim. Bu yüzden kamera önemli değil ise galaxy s önemli ise dhd'yi öneririm. Kasa olarak galaxy s daha hafif lakin dhd ele aldığında daha fazla güven veriyor.

[quote name='therkut' date='29 June 2011 - 04:36 ' timestamp='1309314966' post='1037691']
Android'i boşver deyip bada önermek bir hayli garip geldi bana. Neyse, ben Desire Hd kullanıyorum. Fiyata göre Desire HD veya Galaxy S güzel telefonlardır. Bu ikisinden birini tercih etmeni öneririm. Şahsen tercih edecek olsam yine Desire Hd'yi seçerdim ama kamera ve flash çok önemli değil ise senin için Galaxy S de güzel telefondur.
[/quote]

kardeş ben android olarak samsung galaxy ace kullandım yani telefon 800mhz olmasına ragmen 1 hafta felan sonra yavaslamaya basladı mesaj yazarken t9 açıksa kelime tahmnını zayıf ve yavas çalışıyor ki mesaj telefonun temel özelliklerinden bir tanesi büyük bir eksi oluyor bana göre sonrasında kurdugum programları hafıza kartına kurunca görmeme illa telefon hafızasına kurması zati telefonun hafızasıda fazla değil doluyor hemn sonrasında samsung wawe kullanınca farkı anlaşılır derece hissedince farkına vardım badanın onun için boş ver dedim

Arkadaslar android vs.. bosverelim bunları adı ustunde telefon al kardeşim sen 250 tlik bi telefon alo desin, bide 2 mb kamerası olsun arada fotoğraf cekersın tamamdır, teknolojiyi yakalamazsınız yazık derim paranıza. Bir cep telefonuna verilebilecek en fazla para bana göre 250 tldir. 1000 tllik telefon alınsa dahi isterse süper özellikleri olsun merak ediyorum o süper özellikleri kaç kişi kullanıyor acaba, 3g cıkalı 1-2 sene oldu ben yolda yürüken 3g ile görüşme yapan kimseyi de henüz göremedim açıkçası. Bir cümle ile paranıza yazık. Aldım avea dan kampanyalı telefonu gecen ay; tamam işte daha ne olcak yeter. Bunlar benim düşüncelerim tabiki. Para sıkıntısı cekmeyen arkadaşlarım için dahi o parayı telefona verirlerse üzülürüm açıkçası. :)

[quote name='beyantt' date='29 June 2011 - 21:09 ' timestamp='1309381772' post='1038259']
Arkadaslar android vs.. bosverelim bunları adı ustunde telefon al kardeşim sen 250 tlik bi telefon alo desin, bide 2 mb kamerası olsun arada fotoğraf cekersın tamamdır, teknolojiyi yakalamazsınız yazık derim paranıza. Bir cep telefonuna verilebilecek en fazla para bana göre 250 tldir. 1000 tllik telefon alınsa dahi isterse süper özellikleri olsun merak ediyorum o süper özellikleri kaç kişi kullanıyor acaba, 3g cıkalı 1-2 sene oldu ben yolda yürüken 3g ile görüşme yapan kimseyi de henüz göremedim açıkçası. Bir cümle ile paranıza yazık. Aldım avea dan kampanyalı telefonu gecen ay; tamam işte daha ne olcak yeter. Bunlar benim düşüncelerim tabiki. Para sıkıntısı cekmeyen arkadaşlarım için dahi o parayı telefona verirlerse üzülürüm açıkçası. :)
[/quote]
abi haklısın da bişi sormak istiyorum yaş kaç?